Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Pari - One Year
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 15:55   Pari - One Year

Jakiś rok temu zacząłem trenować Penspinning.
Zapraszam do oglądania w najlepszej jakości, oraz z głośnikami :)
[youtube]http://youtube.com/watch?v=X3f-XDl6ACY[/youtube]
http://pl.youtube.com/watch?v=X3f-XDl6ACY

Mile widziane komentarze.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arjon6 
Użytkownik


Ręka: 1p2h/2p2h
Wiek: 32
Posty: 114
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 16:10   

brak słów... świetnie ... po prostu nie wiem co powiedzieć Edycja Mistrzostwo Totalne Penspinning nożem - masakra i ogólnie świetnie co tu dużo mówić ----> BRAWO PARI
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 16:15   

Wow. Pari przecudnie. Spinning BOSKI, edycja BOSKA, wszystko na najwyzszym mozliwym poziomie. Najbardziej podobała mi sie scena z dwoma bodajże comssami white i black na dwóch tłach. Też chciałbym krecic tak po roku, ale nie krecilem caly czas rok, wiec nie wiem jak to obliczyc. Jeszcze raz powtórze, krecisz bosko, jestem pod wielkim wrazeniem.

PS: Ten motyw z nozem podniosł mi adrenalnie.
PSS: Ostatnio widze ze coraz modniejsze są white comssy z tipami bk77 i gripami dr.grip


Pari, szacun dla Ciebie i Twojego spinningu. Pozdro
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 16:17   

OOOOOOO!!! Super One Year! Edycja powala na kolana. Cud! Miodzio! Co do spinningu: rozwaliło mnie 2p2h comssami. Efekt zabójczy! Z tym nożem to już przesadziłeś - aeral e_O Ogólnie pięknie i ładnie! A i muzyka też fajna!

PS: założę się, że większość jak przeczyta napisy to będzie przewijać (strasznie wolno lecą ;/)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 16:18   

Po pierwsze primo, całość jest ciekawa, ale niemiłosiernie długie zakończenie może poważnie rzutować na poniższy komentarz, więc mogę napisać jakąś głupotę.
Ciągle miałem wrażenie, patrząć na ten długi licznik, że jeszcze chwila i zaczniesz się bardzo powtarzać, bo nie wierzyłem, że zapełnisz 5 minut dobrym spinningiem. Ale jak się okazało nie było tego aż tak dużo, a i bez większych powtórek dałeś radę (pomniejsze fragmenty combosów się powtarzały, ale główne tricki były inne i jakoś dało radę). O edycji można by napisać całą pracę doktorską, w skrócie jednak powiem, że wyszło przyzwoicie. Oprawa muzyczna bez zarzutów, efekty dobre, wstęp ładny, outro badziewnie długie. Jeszcze odnośnie spinningu wypadałoby więcej rzec - Comba ciekawe, widać układane z pomysłem, praktycznie każde coś do filmu wnosi. Widać logniczą całość w tym wszystkim. Miejscami brakowało mi kreatywności, czekałem na coś odkrywczego, co mnie wgniecie w fotel, ale nie wyszło. Musiałem się zadowolić combem w 0:39 i ładnymi 6 bustami.
To by było na tyle. Więcej kręć, a nie edytuj to jeszcze coś z Ciebie będzie :cool:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |4 Lis 2008|, o 16:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 16:24   

świetny i bardzo pomysłowy one year. nie brakuje Ci inwencji [combo nożem :shock: i black vs white 2p2h :wink: ].
spinning? miodzio! też kręcę około roku, i muszę powiedzieć że jesteś lata świetlne przede mną <ukłon>
edycja świetna, ładnie dobrana muzyka, ciekawe intro i równie fajne outro [zdecydowanie za długie, ale nikt nikomu nie każe go oglądać xD].

ale jedno poważne niedociągnięcie. zabrakło mi jednej ważnej rzeczy...

linka do ściągnięcia filmiku w lepszej jakości z jakiegoś rapida :< (najlepiej w innym formacie niż wmv, bo mi go mp4 nie odtwarza :])


@11Cichy11: myślałem one, napisałem half. dzięki :P
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |4 Lis 2008|, o 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Paveu 
Facepalm Artists


Kręcę od: III 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 724
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+26, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 16:28   

Pari: filmik miodny, super się ogląda, combosy ciekawe, ale jakoś bardziej mi przypadał do gustu twój stary spinning, to znaczy trochę bardziej dynamiczny :wink:
Edycja genialna, ale napisy na końcu przewinąłem :razz: . Po prostu za długie :smile:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 16:39   

To tak.
Edycja - miodzio. Intro razem z ogólną oprawą muzyczną (tą w outrze też, muzyka taka jak w RPSC 1st ;P) wymiotło ale outro błeee. Za wolno napisy szły aczkolwiek fajne podziękowania wymyśliłeś ;)

Spinning - jak na rok to w sumie jakoś tak bez fajerwerków ale wygląda schludnie. Jest płynnie, szybkość ok jednak kreatywności w tych combach mi brakuje, tak na codzień bo do filmów to się z reguły jakieś ciekawe motywy wymyśla :P . Aczkolwiek combo nożem było zabójcze (dosłownie i w przenośni xD)! Te 2 comssy też ładny efekt dały - aż mi się w oczach mieniło ;P. Ładne busty.
Ale wiadomo że to nie jest wyścig kto lepiej kręci od kogo po roku dlatego rób to co robisz bo ładnie robisz i ci to ogólnie wychodzi ;)
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 17:32   

"Rarka" napisał/a:
Ciągle miałem wrażenie, patrząć na ten długi licznik, że jeszcze chwila i zaczniesz się bardzo powtarzać,

"Rarka" napisał/a:
eszcze odnośnie spinningu wypadałoby więcej rzec - Comba ciekawe, widać układane z pomysłem, praktycznie każde coś do filmu wnosi. Widać logniczą całość w tym wszystkim. Miejscami brakowało mi kreatywności, czekałem na coś odkrywczego, co mnie wgniecie w fotel, ale nie wyszło. Musiałem się zadowolić combem w 0:39 i ładnymi 6 bustami.

"Cienki" napisał/a:
jak na rok to w sumie jakoś tak bez fajerwerków ale wygląda schludnie. Jest płynnie, szybkość ok jednak kreatywności w tych combach mi brakuje, tak na codzień bo do filmów to się z reguły jakieś ciekawe motywy wymyśla


Co do spinningu. Niestety, ale jestem ograniczony czasem, klasa maturalna daje we znaki, dlatego kręcę w szkole i to tylko na przerwach ( w domu się uczę i mam zajęcia pozalekcyjne), a tam nie da się nic super wymyślić. Sam nie jestem do końca zadowolony ze swojego kręcenia. Wiem, że mam dużo opanowanych trików, ale większość przejść jest oklepana. Brakuje mi czasu, siąść w domu na 2, 3 godziny, i zrobić sobie sesję treningową. Dawniej tak było. Miałem świadomość tego, że te comba nie są jakieś wgnatające w fotel. :) Aczkolwiek, po roku sądzę, że zrobiłem bardzo dużo. Większość opanowana, a jednak brakuje cięższych połączeń które w combie nie chcą wyjść. Mam nadzieje, że podczas moich 4 miesięcznych wakacji, nadrobię zaległości :)


"Rarka" napisał/a:
outro badziewnie długie.

"paveu" napisał/a:
ale napisy na końcu przewinąłem :razz: . Po prostu za długie :smile:

I macie odpowiedź:
"Fuco" napisał/a:
[zdecydowanie za długie, ale nikt nikomu nie każe go oglądać xD].

Chodziło mi o klimat, który buduje muzyka, wiem, że z reguły ogląda się całość, no ale zazwyczaj opuszcza się napisy, jeżeli się komuś nudzą. Sam jednak mógłbym słuchać tego kawałka godzinami.

"Fuco" napisał/a:
ale jedno poważne niedociągnięcie. zabrakło mi jednej ważnej rzeczy...
linka do ściągnięcia filmiku w lepszej jakości z jakiegoś rapida :< (najlepiej w innym formacie niż wmv, bo mi go mp4 nie odtwarza :])

Po kompresji wychodzi coś ponad 500 mb (bez kompresjii 8gb) a nie mam takiego kodeka którym mógłbym skompresować ~ 50mb. A zresztą, byłbyś jedynym ściągającym chyba.

"Cienki" napisał/a:
(tą w outrze też, muzyka taka jak w RPSC 1st ;P)

Aww, myślałem ze tego nikt nie użył.


Co do edycji: To na razie początek, zaczynam sie szkolić w tym fachu, Jeszcze nie ruszyłem After Effects, na nauke kórego też nie mam czasu. :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
faber 
Użytkownik


Kręcę od: 09.2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 17:57   

Coby sie nie powtarzac:
Jak dla mnie to film byl boski!!! Przewijalem i ogladalem go chyba juz z 6 razy (napisy tylko raz)
Mi sie twoj spinning podoba, sam po roku chcialbym tak krecic :lol: . A najbardziej to misie podobaly 2 sceny:
- Z nożem
- i ta z tym genialnym kontrastem koloru penow i tla.

Dzieki bo dales mi kolejny motyw do dalszych cwiczen...
_________________



Wrocilem, po 3 miesiacach przerwy wrocilem. Nie wymagajcie za duzo ;p
PTP Wymiany/Trades
 
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 18:10   

W One Year o wiele lepsze comba niż w Half, bez zacięć, bardziej rozbudowane, urozmaicone i dłuższe.
Edycja w porządku, długie napisy mi nie przeszkadzały (też mogę tego słuchać godzinami :) )
Czekam na moje One Year (Sylwester :P ) z niecierpliwością i mam nadzieję na rewanż :cool:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Perez 
Facepalm Artists

Ręka: Lewa
Wiek: 32
Posty: 137
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+38, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 20:28   

Pari sam bym tak po roku chciał kręcić, spinning nożem bardzo fajny(oryginalny pomysł).
Edycja genialna, muza również niezła.

Podsumowując GENIALNY FILM.


Mam też pytanie: Jakiego używałeś programu do obróbki????
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2008|, o 20:57   

"Pari" napisał/a:
A zresztą, byłbyś jedynym ściągającym chyba.

Ja bym ściągnął, żeby się móc czepiać każdej sekundy, której czepić się da. ;)

Najbardziej mi sie podobało combo z 2:27 jakoś chyba - od początku do końca. Poza tym początek tego z 0:39 bodajże jeszcze był fajny.

Nie podobały mi się TAHy w Twoim wykonaniu, dopiero w combie MXem zobaczyłem TAHa zrobionego tak, jak mi się to podoba - szybko, płynnie, zgrabnie i bez zastanowienia. Tamto przedostatnie combo miało taki chamski moment, w którym widać, że Ci trochę nie wyszło - popsuło to trochę odczucie co do filmu tak pod koniec prawie.

Ogólnie fajnie, tylko mało używałeś 3 i 4 moim zdaniem - combosy o wiele ciekawiej wyglądają, jak się coś ładnie wplecie z ich użyciem.

[ Dodano: Wto 04 Lis, 2008 ]

"Perez" napisał/a:
Mam też pytanie: Jakiego używałeś programu do obróbki????

Sobie napisy obejrzyj.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |5 Lis 2008|, o 15:11   

Macie:
http://rapidshare.com/fil...ari-oneyear.avi
Jako TraficShare, czyli nie trzeba nic wpisywać i czekać.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |5 Lis 2008|, o 15:36   

Ja zawsze mówiłem, że ty słaby jesteś! xD

A na serio to twoje filmy zawsze mi się podobały a ten jest piękny i najlepszy z nich. Co do comb się nie wypowiem bo wyżej już napisali wszystko :) , edycja superancka, napisy końcowe całe obejrzałem.

Gratz, Pariwozie!

Może ja też coś zrobię na One Year...
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl