Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Undiscovered Hands of PPP collab
Autor Wiadomość
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 13:04   Undiscovered Hands of PPP collab

Witam, wraz z Kąsiem i Modzelem mamy zaszczyt zaprosić Was do obejrzenia filmu.

od Kąsia :
W collabie mieli szansę pokazać się ludzie, którzy prezentują wysoki poziom spinningu, lecz nie mieli okazji aby zaprezentować się szerszej widowni. Aby nie przedłużać, powiem tylko, że życzę miłego oglądania i jako edytor czekam głównie na komentarze odnośnie wizualnej strony filmu.
Pozdrawiam,
Kąś


Jako organizator dodam tylko, że chcę podziękować Kąsiowi, który podjął się edycji collabu co naprawdę było wielkim wyzwaniem.

czekam również na oceny(bez 9/10, 15/10 i innych takich) filmu i edycji
Dziękuję i Pozdrawiam,
Marcin

[youtube]http://youtube.com/watch?v=Vcok9GrBxdE[/youtube]
http://www.sendspace.com/file/ka2kpg
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 13:14   

Ogólnie film super, troche nie podobało mi sie ze prawie wszyscy uczestnicy mieli za duzo zoom i czasami pen wychodzil z kadru. Edycja podoba mi sie, ale nie jest idealna, nie jest to jakas zła ocena dla Ciebie Marcin, ale poprostu szczera ocena.
Ostatnio zmieniony przez sp3cu |2 Lis 2008|, o 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tomex 
Użytkownik


Ręka: 2p2h
Wiek: 30
Posty: 402
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+30, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 13:18   

Edycja Boska XD, najlepszy ten mój spadający pen. Muzyka wiadomo, świetna ^^.
Nie spodziewałem sie takiego poziomu(jak na taki collab), wgl moje combo :facepalm: (no poprostu chciałem nagrać coś lepszego,ale nie szło...)
Ostatnio zmieniony przez Tomex |2 Lis 2008|, o 13:24, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 13:44   

Well, collab przerósł moje oczekiwania zdecydowanie. Wszyscy bardzo ładnie zakręcili i chyba dali z siebie max możliwości.
Kąsiowi gZ za edycję. Gratki tym też co dobrali muzykę bo na prawdę pasuje (swego czasu grałem we Frets on Fire xd).
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 13:46   

ok podsumowując

collab mi się podobał!
podoba mi się edycja, kąś włożyłeś w to widać dużo pracy
co prawda troszkę długie ;] ale mnie to specjalnie nie przeszkadzało
muzyka też spoko pasuje do spinningu, podobnie jak sp3cu miał bym zastrzeżenia
co do odległości kamery, w niektórych przypadkach jej kąta

co do spinningu do gustu przypadły mi osoby takie jak:
-tratto
-gildor
wielkie wyróżnienie:
-karolnovy (piękny spinning do tego mx-em )

ludzi z Dr.modami nie komentuje, bo tym to, każdy kręcić potrafi ;]
PTP Wymiany/Trades
 
 
KuBaNo 
Użytkownik


Kręcę od: 18.10.2008
Ręka: prawa
Wiek: 34
Posty: 97
Skąd: Stargard Gubiński
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 13:51   

Według mnie Collab bardzo dobry, montaż przyciąga uwagę a muzyka nie nudzi. Czekam na więcej :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 13:57   

To ja też się wypowiem ^^
Editing bardzo ciekawy i ładny! Te ręce co zostawały ^^ Muzyka idealnie pasowała. Ogólnie jest ok. Teraz trochę na temat spinningu...
Najpierw mocne uderzenie czyli Tomex (nie wiem jak wy ale mnie się bardzo podba jak on kręci)
Potem Gildor 1p2h. Całkiem ładnie wyszło.
Agilus - kolejne przepiękne combo (i kąt ok!)
Następnie Wlodzio i ładne 1p2h ale miałbym zastrzeżenia do oświetlenia
Trato - ładnie acz kolwiek mnie nie zachwyciło.
Kilka zacięć ale pekin ogólnie ładnie! Szybkość i jest ok.
Maniek - jedno z kilku comb, które mi się najbardziej podobały (kąt kamery ^^)
Poraz kolejny ładne combo w wykonaniu Karolnovego.
Shaiibon - ładnie tylko coś z kamerą chyba [:(]
Kolejne super combo - Rafik
david - też ładnie

To może na tyle! Jeszcze raz brawa dla organizatorów i spinnerów oraz oczywiście dla edytora!

Jak się komuś nie podoba, że tak długo napisało to ma pecha. Amen!
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 14:03   

"Cienki" napisał/a:
Cytat:
ludzi z Dr.modami nie komentuje, bo tym to, każdy kręcić potrafi ;]

Bez flejma ale najpierw zakręć Dr. Kt takie combo jak np. Toro MXem a potem mów ;)


bez obrazy, ale na początku swojej wypowiedzi napisałem dlatego :
"co do spinningu do gustu przypadły mi osoby takie jak:"
co nie znaczy że ludzie kręcący kt by się tam nie znaleźli
po prostu widziałem kilka elementów które mi się podobały.

a poza tym mam swoje combosy, więc nie muszę ich zrzynać od Tora ;)

koniec oftpp
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 14:10   

Tomex zownował cały collab, Novy wcale nie był gorszy. I to tyle. Wielki Szacun dla tych ludzi i dla Kąsia.

PS Jeszcze 3 razy obejrzałem combo Tomxa i dochodzę do wniosku, że ten rev ra jest cudownie wpleciony tam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |2 Lis 2008|, o 14:12, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 14:11   

gumix, MX^2 :* Dzięki.
Collab jest dobry, edycja bardzo oryginalna, brawa dla Kąsia. Jak wszyscy wiedzą moje combo ownuje i zgniata, ale co się będę chwalić :razz: Ogólnie spox :cool:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
sn00p 
Fingers' Artist


Kręcę od: X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 268
Skąd: Radom
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 14:22   

Ja w przeciwienstwie do Veynera nie oczekiwalem za duzo i na szczescie nie zawiodlem sie ;) Tomex jednoglosnie rozbil caly collab, Karolnovy tez zakrecil galante :D
Reszta penspinnerow zakrecila bardzo dobrze, ale bez fajerwerkow... W wiekszosci kamera psula jakosc spinningu ^^ Ogolnie collab dobry, pozdro dla wszystkich uczestnikow! :mrgreen:
_________________
ಠ_ಠ
PTP Wymiany/Trades
 
 
musk 
Fingers' Artist


Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 837
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 14:58   

Raczej podchodzilem sceptycznie, ale podobał mi się collab. Edycja OK - za muzyke wielki +, była dobra i sprawila ze oglądało sie raczej przyjemnie. Spinning dobry, głównie ukłony dla osób takich jak Tomex, Maniek i Karolnovy.

Pozdrawiam;]
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 15:23   

To i ja może coś powiem :wink: Osobiście spodziewałem się niższego poziomu, ale niektóre comba naprawdę wgniotły mnie w krzesło. Edycja w porządku. Napisy bez fajerwerków, ale wyszło to bardzo schludnie. Super jest moment gdy ręka zostaje w miejscu (mam nadzieję, że wiecie o co chodzi :wink: ). Ogólnie wielkie brawa dla Kąsia.

Jestem pod wrażeniem combosów Tomexa, Karolnovego i Gildora.
Tomex- bardzo szybko się rozwijasz, co pokazałeś w tym combie. Jest piękne :wink:
Karolnovy- twoje combo chyba nawet trochę bardziej podobało mi się niż Tomexa. Wspaniała szybkość, płynność też niczego sobie + MX :wink:
Gildor- naprawdę ładne 1p2h. Jestem pod dużym zaskoczeniem :wink:

Oczywiście było jeszcze kilka combosów które mi się bardziej i mniej podobały, no ale wiadomo to kwestia gustu :wink:

Co do mojego comba, to cieszę się, że są osoby którym się podobało (przynajmniej tak piszą :mrgreen: ). To jest freestyle, kiedyś nakręcony w chwili wolnej :wink: . Ale osobiście powiem, że nic lepszego bym nie nagrał przed kamerą, więc i tak w pewnym stopniu jestem z tego zadowolony, aczkolwiek osobiście uważam, że jest naprawdę przeciętne :wink:

@EDIT:
W 3:38 jest dodany kawałek piosenki, czy tak jest w oryginale?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |2 Lis 2008|, o 16:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 15:33   

W 3:38 i jeszcze w kilku innych momentach jest trochę dodane, bo z powodu błędnych założeń (czasem niesłusznie wydaje mi się, że minuta ma 100 sekund :razz: ) utwór stał się za krótki i musiałem go wydłużyć o minutę :p
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2008|, o 16:47   

Szczerze, widząc to, to się ciesze ,że tam nie wystąpiłem, mimo ,że mój klip miał słabą jakość ale jakby miał dobrą to bym tam nie zaszalał :) Widzę ,że mam sporo do nauki i na dodatek większość krzywi się na widok Dr. modów a ja lubię nimi kręcić.
Może faktycznie jak Marcin powiedział w kwietniu będzie druga edycja to wtedy będę przygotowany, lepszy spinning i kamerka =]
Collab niezła edycja ale fakt jakość niektórych jest słaba a poziom nie mistrzowski. Ale chyba o to nie chodziło.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl