Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|24 Paź 2013|, o 22:40
Frotki z logiem PPP

Jakiego koloru mają być frotki?
Czarne ( Białe logo)
62%
 62%  [ 56 ]
Białe (Czarne logo)
37%
 37%  [ 33 ]
Głosowań: 79
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
WysÅ‚any: |20 Paź 2008|, o 17:18   Frotki z logiem PPP


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+45700

Tak więc niedawno w shoutboxie pojawił się pomysł zrobienia frotek z logiem PPP.

Podjąłem się tego zadania, jako że najlepiej polegać na sobie, a sam chcę taką frotkę mieć.

Poszperałem w internecie, i znalazłem firmę produkującą frotki bez loga. Jest to jedyna firma Guide, produkuje frotki czarne, białe i niebieskie. Od razu zamówiłem 2, czarną i białą. Za dwie zapłaciłem 16 zł !


Wielce ucieszony, zacząłem szukać metody umieszczenia loga.
Jedyną dobrą taką właśnie metodą, jest haft komputerowy. Nie wiem jak by to drogo wyszło, w każdym razie, za 1000 wkłuć jest coś 50gr, plus 1,5 zł za sztukę, plus 50zł za projekt.

Nie licząc cen, mimo wszystko, okazało się że nie da się wyhaftować loga. Problem tkwi w tym, że logo powinno być wyhaftowane przed zaszyciem frotki. (Każda frotka ma szew w środku). Dlatego teraz prowadzę poszukiwania producenta, który byłby gotowy, przed zaszyciem frotki, albo coś wyhaftować, albo dać mi matertiał, ja bym wszystko zrobił, a potem oddać mu do zszycia.

Chyba, że jest na forum osoba, której znajomi siedzią w tej branży? Jeżeli tak, to proszę o kontakt.

Możecie napisać co o tym sądzicie, oraz zadawać inteligentne pytania.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
WysÅ‚any: |23 Gru 2008|, o 22:11   

I penspinnerzy z poza Polsią chętnie by kupili frotkę z logiem PPP? Tak lubią board PPP ,że mają ochotę na kupno frotki?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Zenons 
Użytkownik


Kręcę od: 1 . 9 . 08
Ręka: right
Wiek: 32
Posty: 32
SkÄ…d: Tyszowce/ZMC
Handel: 100% (+4, 0, 0)
WysÅ‚any: |24 Gru 2008|, o 15:09   

Ja powiem tylko: Wielkie dzięki za froty. Wczoraj rano już się nimi cieszyłem. Wielki THX Dla Was chłopaki, za projekt i zamówienie. YO!
_________________


"Opinia publiczna to dziwka" - Napoleon Bonaparte
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paveu 
Facepalm Artists


Kręcę od: III 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 724
SkÄ…d: Katowice
Handel: 100% (+26, 0, 0)
WysÅ‚any: |24 Gru 2008|, o 15:25   

Doszły froty.. jestem pozytywnie zaskoczyny :wink: frotki są super. Może jeszcze dzisiaj nagram coś z frotką. Propsy dla Pariego i przede wszystkim dla Wojty za fatyge i nie za duży koszt :smile:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
WysÅ‚any: |12 Sty 2009|, o 20:03   

Teraz tak:
Albo przeoczyłem, albo tych plusów jeszcze nie ma.
I nie chodzi mi tu o plusy same w sobie, po prostu jest to potwierdzenie, że frotki otrzymaliście.
O potwierdzenie w postaci plusów proszę następujące osoby:
Kilmar
SONIC
Zenons
XBARTEKX
Mikulew
triger
Jerozy
Eldian
Zaiks

Jeżeli ktoś mi dał już plusa, proszę tylko o informację. Jeżeli ktoś nie otrzymał jeszcze paczki, też proszę mnie niezwłocznie poinformować.
Dziękuję.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl