Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Rarka
|21 Cze 2009|, o 19:01
R-Stic
Autor Wiadomość
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |15 Wrz 2008|, o 19:11   R-Stic

*Witam wszystkich zainteresowanych!
Jest to mój 1 przetłumaczony poradnik, (oczywiście za zgodą wielkiego Thnikk'a) tak więc proszę o wyrozumiałość. Tym razem mam przyjemność zaprezentować wam tutorial do wspaniałego moda jakim jest R-Stic. Jako tłumacz pozwoliłem sobie na pare dopisków, które powinny pomóc wam w ew. składaniu moda. Nie pozostaje mi nic więcej jak życzyć wam miłej lektury :) .*

* - Wstęp tłumacza


Witam wszystkich w tutorialu, w którym pokażę jak zmodować R-Stic!

Jest to drugi poradnik zrealizowany przezemnie :) .

Ta modyfikacja została stworzona przez Mr. LSC z PonDolS'y, ale to jest mój sposób na złożenie jego. Nie jestem pewien jak on to zrobił, ponieważ nigdy nie rozłożyłem wersji Mr. LSC. Długością jest on troche krótszy od orginału, ale według mnie jest "wystarczająco długi".

Informacje:

Długość- 20.7 cm

Masa- Jak w MX

COG=COP


Tak więc zacznijmy :)

Co bedziesz potrzebował:

1x Bic Round Stic (dostępne na "alledrogo", oraz w niektórych Polskich miastach - przyp. tłumacza)

2x Bic Ultra Round Stic Grips (używane również w ZT, w Polsce mamy zamienniki - przyp. tłumacza)

2x Papermate profile/anyballe/SGM (mogą być również Dong-A Shabity-S - przyp. tłumacza)

2x Tipy z G-3 (mogą być zastąpione tipami z Uni Signo, bądź czymś mniejszym*) - osobiście polecam Uni Signo, przyp. tłumacza

Krok 1: Rozłóż długopisy i przygotuj z nich te części



Krok 2: Naklej outser na rurke Bic Round Stic





Krok 3: Nałóż części Ultra round stic grips na body Round Stic



Krok 4: Nałóż troche taśmy teflonowej na końce i umieść tam tipy, naklej odrobinę zwykłej taśmy na części "gripów" z Ultra Round Stic dla lepszego trzymania się gripów z Anyballi (* Jeżeli użyłeś innych tipów niż w poradniku możesz potrzebować skrócić troche końcówki części "gripów z ultra round stic końcówki)



Krok 5: Nakręć tipy na końce.



I voila! R-Stic gotowy!

KOŃCOWY PRODUKT:



Jeżeli miałeś jakie kolwiek problemy ze złożeniem moda, lub zauważyłeś jakieś błędy w tym poradniku, prosze poinformuj mnie o tym (lub mnie :P - przyp. tłumacza).

Szymi_2004: Mam nadzieje, że wszystko jest zrozumiałe, jeżeli jednak nie byłoby proszę śmiało pytać ;) . Odrazu wyprzedzam pytania co do punktu 4, otóż nie dokońca zrozumiałem co autor chciał przekazać w nawiasie, mam nadzieję, że sobie poradzicie. Pozdro
Szymi
Ostatnio zmieniony przez Banan |13 Sty 2015|, o 19:40, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |15 Wrz 2008|, o 19:42   

Piękny mod wyczje outsert to sobie zrobie dobre momentum tipy z uni signo Szymi świetne tłumaczenie 5/5!
PTP Wymiany/Trades
 
kuba133 
Użytkownik


Kręcę od: niedawna
Ręka: prawa\right
Wiek: 33
Posty: 60
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |15 Wrz 2008|, o 19:43   

"macioster12" napisał/a:
Piękny mod wyczje outsert to sobie zrobie dobre momentum tipy z uni signo Szymi świetne tłumaczenie 5/5!



Skąd/gdzue można dostać tipy od Uni Signo i za ile ?? Super modzik ;)
_________________

Pomóż mi :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |15 Wrz 2008|, o 19:59   

@Kuba133: U mnie w Gdańsku można kupić w prawie każdym papierniku. Ceny wachają się od 6 zł do 7,50 zł - w granicach rozsądku.

Do Moderatorów/Adminów: Czy umieszczając ten tutorial na PSPedii pozbędę się niewygodnego minusa?

[ Komentarz dodany przez: Rarka: Pon 15 Wrz, 2008 ]

Trochę za wcześnie na to, po miesiącu możliwe, że tak. Tzn możesz artykuł umieścić i za jakiś czas prosić nas o usunięcie minusa.
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |19 Paź 2008|, o 20:09   

może ktos napisac jak sie nim kreci ? poprostu swoją ocene bo nie wiem czy zamowic takiego pena.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |20 Paź 2008|, o 20:45   

@sp3cu: Miałem tego moda (pisze tak, ponieważ pociąłem jednego BIC'a na ZT i zdjąłem gripy) i musze powiedzieć, że kręciło się nim średnio. Troche przydługawy, lekki. Dobrze nim śmigały TS'y, gorzej TW Sonic, ale ogólnie gucio-malina. Dałbym mu 4/5 - długi (dla jednych to plus, dla drugich minus), lekkie body - ciężkie końce (typowa przypadłość, dzięki niej łatwiej i płynniej wychodzi TS jak i FP), uniwersalność (możesz dać jakie tylko chcesz tipy, gripy też można inne dać). Mam nadzieję, że troche rozjaśniłem Twoje wątpliwości, podsumowując - warto kupić. Pozdro
Szymi
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frontside 
TOL


Kręcę od: końcówka września 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 79
Skąd: Opole
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |3 Lis 2010|, o 18:55   

Mam taki problem iż w body jest tak jakby coś co ochrania wkład i mam problem jak to wydostać nie niszcząc body a także w gripach widzę ze jakoś trzeba zniszczyć ochronkę żeby włożyć gripy do body masz jakieś rady jak to zrobić ?
PTP Wymiany/Trades
 
 
AlkoUSM7 
Użytkownik


Kręcę od: 09.10.2010
Ręka: lewa , 2p1h
Wiek: 28
Posty: 13
Skąd: Kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2010|, o 20:48   

2x Bic Ultra Round Stic Grips (używane również w ZT, w Polsce mamy zamienniki - przyp. tłumacza)

Jak wyglądają te zamienniki i czy w krakowie je dostane ?

bo okazało sie się ze mam wsyzstkie częsci oprócz tych Bic'ów.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl