Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Propozycja] Komentarze w walkach - mała zmiana regulaminu
Autor Wiadomość
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 30
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2008|, o 20:48   [Propozycja] Komentarze w walkach - mała zmiana regulaminu

Proponuję poszerzyć działanie punktu:
Cytat:
§16. Komentarze w ladderze.
Komentarze w ladderze dopuszczamy tylko takie, które spełniają poniższe kryterium. Wszystkie pozostałe będą usuwane, a autorzy wybitnie bezsensownych będą nagradzani warnami.

• w komentarzu ma znajdować się poza: "głos na XXX", treść uzasadniająca wybór.
• swoje stanowisko popieramy konkretnym argumentem (nic w stylu "ładne combo", czy "stary wymiatasz").
• komentujemy wszystkie comba nie tylko naszego faworyta

W skrócie: Pisz jeśli masz o czym i umiesz to poprzeć konstruktywnym argumentem, wnoszącym coś do tematu dyskusji. Jeżeli nie, oddaj głos w ankiecie i przypomnij sobie zasadę "...milczenie jest złotem...".

do wszystkich tematów z walkami wszelkiej maści.


O ile podczas działania Laddera ten punkt nieco ukrócił manię nabijania postów bezsensownymi postami, to w pozostałych walkach - szczególnie prywatnych - ten proceder ma się nadzwyczaj dobrze.

Przykład:
Cytat:
głos na Armixa. płynne ładne combo

Cytat:
Głos na ArMIx płynniejszy combo

Cytat:
Głos na ArMiXa bardzo fajne combo.

Cytat:
jak dla mnie lepszy byl glidor

Cytat:
głos dla Gildora płynniejsze combo więcej tricków itd


I szczyt bezsensowności:
"Rarka" napisał/a:
Są filmy, można głosować.

"Rarka" napisał/a:
Bump.
^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
modzel 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy zacząłem
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 204
Skąd: Pyrzyce/Szczecin
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2008|, o 21:31   

1. Admin nie nabija postów - admin poprostu ma wiele do powiedzenia.

xD
jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego rozszerzenia ^^

Bump.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2008|, o 21:33   

W sumie jakoś nie zwróciłem uwagi, ale się pomyśli. Propozycja dodania do regulaminu zostanie przegadana i powinna wejść w życie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |7 Wrz 2008|, o 21:44   

Cytat:
W sumie jakoś nie zwróciłem uwagi, ale się pomyśli. Propozycja dodania do regulaminu zostanie przegadana i powinna wejść w życie.


Nie wiem po co zastanawiać się nad czymś co powinno zostać wprowadzone dawno temu. Btw przestań zachowywać się jak przydupas adminów, dostałeś admina - wykorzystuj go do czynienia dobra^^, a nie pytaj o oczywiste sprawy reszty. Bez spiny, 5.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl