Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: MadEye
|20 Wrz 2009|, o 19:04
Geno&MadEye - Koszulki - zamówienia
Autor Wiadomość
Geno
Użytkownik


Kręcę od: 30.11.06
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 326
Skąd: Legionowo
Handel: 92,31% (+12, 0, -1)
Wysłany: |1 Wrz 2008|, o 14:03   Geno&MadEye - Koszulki - zamówienia


Oceny wymian z tym uytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
92,31%+120-1

Witam.

Po bardzo długim czasie forum w końcu doczekało się swoich własnych koszulek. W tym temacie prosze składać zamówienia. Wszystkie z nich będe umieszczał w pierwszym poście. Koszulki będą miały kolor czarny. Niestety nie moge zagwarantować dobrej jakości koszulek, jednak z całego asortymentu koszulek jakie można było zakupić, sprzedawca polecał właśnie te. Koszulki mają gramature 185g. Koszt koszulki to 40zl. Przesyłke opłaca kupujący. Zamówienie zostanie zrealizowane kiedy ilość zamówionych koszulek osiągnie liczbe 110+

Koszulki:

185 g/m2, 100 % wysokogatunkowej bawełny, podwójny szew wokół wykroju szyi, przy rękawach i wzdłuż brzegu, bez szwów bocznych, taśma wzdłuż karku.

Rozmiary:
S, M, L, XL, XXL

http://img221.imageshack....rozmiaryew0.png

Wizualizacja koszulek od producenta:

[img=http://img216.images...ningpg6.th.jpg]

Koszulki będą oczywiście czarne, biały kolor został użyty aby na projekcie był widoczny czarny kolor


Zamówienia prosze pisać w następujący sposób:

nick/ilość koszulek/rozmiar/łączna cena koszulek

np.

Geno / 3/1x S, 2x XXL / 120zl

Wszystkie pytania proszę zadawać w tym temacie. Nie na gg, nie na PW, nie na ircu, a w tym temacie:)


Zamówienia:

Barman 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Boko 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
dante 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
david 1/XL/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Dercen 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
FeniX 2/L/80zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
FunMan 1/M/40zł
Globox 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Infinite_ 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Kąś 2/XXL/80zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Kmibar 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
KhaDori 1/M/40zł POTWIERDZONE
Kubas 1/L/40zł
Maniek 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Marcin 1/XL/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
marcinkit/1/XL/40 POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Maua 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Michal 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Mikulew 4/XL/160zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Mikusek 1 /L/ 40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Modzel 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Nitridil 1/L/40zł
Pari 2/1x L, 1x XL /80zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
paveu 1/XL/40zł
pekin93 1/M/40zł POTWIERDZONE
Rarka 4/2x XL, 1x L, 1x M/160zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Rude Boy 1/L/40zł
Scarper 1/L/40zł
Shadow 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
sn00p/1/L 40 zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
SoPociek 1/L/40zł
sp3cu 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Szopen 2/1x L, 1x XL /80zł POTWIERDZONE
Thelian 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
TomSon 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
triger 1/XXL/40zł POTWIERDZONE
Veyner 1/XL/40zł
Vodka 1/M/40zł
włodzio /1/XL/40zł
Yibas 1/XXL/40 zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
ZohaYo 1/L/40zł
Zouza 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
_________________
ciach
Ostatnio zmieniony przez Kmibar |24 Sty 2009|, o 13:53, w całości zmieniany 42 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
floostar 
Użytkownik


Kręcę od: 15 listopad 2009
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra
Handel: 95% (+19, 0, -1)
Wysłany: |24 Mar 2010|, o 15:23   

hmm. Proszę o nie dawania warna, nie wiem czy ten post jest odpowiedni, ale jeżeli chciał ktoś koszulkę, a juz nie chce (rozmiar S) to chętnie kupię. Napiszcie na pw.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Michal 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 16
Skąd: Zielona Góra
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |3 Lip 2010|, o 13:26   

Ale jaja. Jeszcze troche i mina 2 lata od rozpoczecia zamowienia a jak g*wno mialem tak mam. Nie ma co... interes zycia!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |3 Wrz 2010|, o 21:03   

Chciałem coś ważnego powiedzieć a to, że chyba w zamówienie najwięcej zamówiłem koszulek

Cytat:
Mikulew 4/XL/160zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE


160zł piechotą nie chodzi (plus zł za przesyłkę), chciałbym albo odzyskać pieniądze albo dostać te 4 koszulki.

Za niedługo zamówienie będzie trwało 2 lata a żadnej koszulek nie dostałem a wiem, że są , bo widziałem u niektórych penspinnerów którzy dostali bezpośrednio od Geno.

Czyżby czas najwyższy dać Genowi&MadEye minusa za kolosalne opóźnienia? Ile można czekać?
Czyżby Geno&MadEye wykiwał wszystkich z tym zamówienie? Proszę o wyjaśnienie!

Wiem, że sprawa z tym zamówieniem ucichła na wiele miesięcy ale mam nadzieję, że chyba Geno&MadEye nie ma nadziei, że ta sprawa zniknie i nie będzie, bo wszyscy stracili zainteresowanie i zapomnieli, że coś zamawiali.

Więc odświeżam dyskusje nt. tego zamówienia i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni w najbliższym czasie (a nie, że komuś przypomni znowu o tej sprawie za dwa lata).

PS: Geno podobno szyjesz koszulki (chyba to był kawał) więc do jasnej ciasnej uszyj mi te 4 koszulki, bo dwie zamówiłem dla siebie a dwie pozostałem mam dać dwóm penspinnerom (co tak dwa lata temu byli wtedy aktywnymi PSerami a teraz są na "emeryturze" i pewnie także zapomnieli o zamówieniu.)

Na litość boską Geno pobijasz wszystkich z trwaniem tego zamówienia. Niektórzy teraz przypomną, że takie coś istniało kiedyś, niektórzy nawet nie mają takiego stażu na PPP jak to zamówienie. GENO ODEZWIJ SIĘ!
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |3 Wrz 2010|, o 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |10 Wrz 2010|, o 09:57   

Od ostatniego posta który napisałem minął tydzień i nikt się nie odezwał z wyjaśnieniami.
Nie dam się tak łatwo - nie ucichnie ta sprawa "śmiercią naturalną" znowu zapominając jakby nic się nie stało!

Proszę administracje PPP o ruszenie tej sprawy jeśli nadal nic nie ruszy to danie minusa organizatorom tego zamówienia czyli Geno&MadEye'owi ,bo za przeproszeniem to normalnie jest jak to powiedzieć zdzierstwo, zapłaciłem 160zł Rarka tak samo, inni mniej ale też zapłacili ponad 40zł i czekamy już dwa lata na koszulki i słuch o nich zaginął.

Ja chcę koszulki w końcu mieć w swoich łapach! Chcę oddać znajomym co już dawno zapomnieli o tym zamówieniu którzy zamówili te koszulki poprzez mnie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |10 Wrz 2010|, o 17:47   

Mikulew, staramy się załatwić te koszulki, ale wyszły problemy nie do obejścia dla nas najprawdopodobniej. Więcej info będzie może w przyszłym tygodniu, jak się dowiemy czegoś więcej.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |13 Wrz 2010|, o 15:38   

Właśnie wróciłem z Warszawy gdzie byłem m. in. po to by odebrać od niego koszulki. Niestety okazało się, że jest we Szwecji. Dostałem telefon do niego od Zaliego, niestety nie mogłem się dodzwonić. Porzuciłem już wszelkie nadzieje, że uda mi się odzyskać moje koszulki i reszty. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na pomyślne rozwiązanie niech pisze na pw.

"Mikulew" napisał/a:

Czyżby czas najwyższy dać Genowi&MadEye minusa za kolosalne opóźnienia? Ile można czekać?
Czyżby Geno&MadEye wykiwał wszystkich z tym zamówienie? Proszę o wyjaśnienie!

Wiem, że sprawa z tym zamówieniem ucichła na wiele miesięcy ale mam nadzieję, że chyba Geno&MadEye nie ma nadziei, że ta sprawa zniknie i nie będzie, bo wszyscy stracili zainteresowanie i zapomnieli, że coś zamawiali.

"Mikulew" napisał/a:
Proszę administracje PPP o ruszenie tej sprawy jeśli nadal nic nie ruszy to danie minusa organizatorom tego zamówienia czyli Geno&MadEye'owi ,bo za przeproszeniem to normalnie jest jak to powiedzieć zdzierstwo, zapłaciłem 160zł Rarka tak samo, inni mniej ale też zapłacili ponad 40zł i czekamy już dwa lata na koszulki i słuch o nich zaginął.


Moja rola w tym zamówieniu polegała na zrobieniu projektu koszulki. Zebraniem kasy, zamówieniem i rozesłaniem zajmował się Geno. Za projekt nie dostałem żadnych pieniędzy, miałem dostać tylko dwie koszulki, których nie widziałem tak samo jak gromia większość z Was. Jeśli nadal ktoś uważa, że nie wywiązałem się ze swojej części zamówienia to proszę bardzo, możecie dać minusa. Chciałem tutaj napisać parę uwag na temat słuszności takiego działania, ale myślę, że to tylko zdanie osoby, którą zacytowałem wyżej, a polemika z nią wydaję mi się bezcelowa i zbędna.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |13 Wrz 2010|, o 18:38   

Cytat:
Moja rola w tym zamówieniu polegała na zrobieniu projektu koszulki. Zebraniem kasy, zamówieniem i rozesłaniem zajmował się Geno. Za projekt nie dostałem żadnych pieniędzy, miałem dostać tylko dwie koszulki, których nie widziałem tak samo jak gromia większość z Was. Jeśli nadal ktoś uważa, że nie wywiązałem się ze swojej części zamówienia to proszę bardzo, możecie dać minusa. Chciałem tutaj napisać parę uwag na temat słuszności takiego działania, ale myślę, że to tylko zdanie osoby, którą zacytowałem wyżej, a polemika z nią wydaję mi się bezcelowa i zbędna.


OK, spoko, wytłumaczyłeś się, bo nie wiedziałem o tym jaką rolę pełnisz w tym zamówieniu.
Więc jak coś to Genowi.

"MadEye" napisał/a:
Właśnie wróciłem z Warszawy gdzie byłem m. in. po to by odebrać od niego koszulki. Niestety okazało się, że jest we Szwecji. Dostałem telefon do niego od Zaliego, niestety nie mogłem się dodzwonić. Porzuciłem już wszelkie nadzieje, że uda mi się odzyskać moje koszulki i reszty. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na pomyślne rozwiązanie niech pisze na pw.


Czyli jak powiedzieć d**a zbita. Nie wiemy czy w ogóle dojdzie do realizacji tego zamówienia a jak dojdzie to poczekamy kolejne 2 lata. Świetnie!
Dzięki MadEye, że próbowałeś rozwiązać sprawę z koszulkami i nie wiem czemu myślisz, że ze mną polemika jest bezcelowa i zbędna. Wg mnie trzeba wziąć sprawę w swoje ręce i się dowiedzieć co się dzieje z tymi koszulkami a to że większość zapomniała to ich sprawa
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |15 Wrz 2010|, o 15:42   

przeciez firma wykonala koszulki, tylko geno ich nie porozsylal.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |15 Wrz 2010|, o 16:00   

"MadEye" napisał/a:
iestety okazało się, że jest we Szwecji


Wbijesz mu na chatę w Szwecji?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 16:55   

"MadEye" napisał/a:
we Szwecji

*w Szwecji :razz:

Ja tu czegos nie kumam. Geno mial zamowic koszulki, olal sprawe, wyjechal, teraz sie okazuje ze jest w Szwecji.
Nie macie z nim zadnego kontaktu? On tez przez :shock: 2 lata :shock: do nikogo nie odezwal? W swietle prawa Geno (jesli ma 16 latek) po prostu powinien siedziec.
Nie mowie zeby z tym od razu na paly leciec ale...dziwne to jest troszeczke.

Wiem, nie zmawialem tego (jeszcze chyba nawet nie krecilem), ale sprawa dziwna...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 18:44   

w swietle prawa to wszystkie forumowe zamowienia sa nielegalne.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 19:44   

No moze i tak, ale mowie o samym Geno. Nie powinien tak postepowac...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 19:45   

No moze i tak, ale mowie o samym Geno. Nie powinien tak postepowac...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sosek 
Facepalm Artists


Wiek: 30
Posty: 182
Skąd: trn
Handel: 96,15% (+25, 0, -1)
Wysłany: |18 Wrz 2010|, o 20:09   

Ile osób nie powinno zrobić jakiś rzeczy, a jednak je zrobiło. Tacy już są ludzie, że moralność mają w d*pie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |19 Wrz 2010|, o 03:58   

Z punktu widzenia prawa sami mu wysłaliście kasę na konto, bez żadnego powodu. Tak to z punktu prawa wygląda. Nic mu zrobić nie możecie. W przypadku zbrojnej napaści, to Wy pójdziecie siedzieć, a On dostanie jeszcze odszkodowanie czy coś.

Kocham skandale.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl