Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: MadEye
|20 Wrz 2009|, o 19:04
Geno&MadEye - Koszulki - zamówienia
Autor Wiadomość
Geno
Użytkownik


Kręcę od: 30.11.06
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 326
Skąd: Legionowo
Handel: 92,31% (+12, 0, -1)
Wysłany: |1 Wrz 2008|, o 14:03   Geno&MadEye - Koszulki - zamówienia


Oceny wymian z tym uytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
92,31%+120-1

Witam.

Po bardzo długim czasie forum w końcu doczekało się swoich własnych koszulek. W tym temacie prosze składać zamówienia. Wszystkie z nich będe umieszczał w pierwszym poście. Koszulki będą miały kolor czarny. Niestety nie moge zagwarantować dobrej jakości koszulek, jednak z całego asortymentu koszulek jakie można było zakupić, sprzedawca polecał właśnie te. Koszulki mają gramature 185g. Koszt koszulki to 40zl. Przesyłke opłaca kupujący. Zamówienie zostanie zrealizowane kiedy ilość zamówionych koszulek osiągnie liczbe 110+

Koszulki:

185 g/m2, 100 % wysokogatunkowej bawełny, podwójny szew wokół wykroju szyi, przy rękawach i wzdłuż brzegu, bez szwów bocznych, taśma wzdłuż karku.

Rozmiary:
S, M, L, XL, XXL

http://img221.imageshack....rozmiaryew0.png

Wizualizacja koszulek od producenta:

[img=http://img216.images...ningpg6.th.jpg]

Koszulki będą oczywiście czarne, biały kolor został użyty aby na projekcie był widoczny czarny kolor


Zamówienia prosze pisać w następujący sposób:

nick/ilość koszulek/rozmiar/łączna cena koszulek

np.

Geno / 3/1x S, 2x XXL / 120zl

Wszystkie pytania proszę zadawać w tym temacie. Nie na gg, nie na PW, nie na ircu, a w tym temacie:)


Zamówienia:

Barman 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Boko 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
dante 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
david 1/XL/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Dercen 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
FeniX 2/L/80zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
FunMan 1/M/40zł
Globox 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Infinite_ 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Kąś 2/XXL/80zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Kmibar 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
KhaDori 1/M/40zł POTWIERDZONE
Kubas 1/L/40zł
Maniek 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Marcin 1/XL/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
marcinkit/1/XL/40 POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Maua 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Michal 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Mikulew 4/XL/160zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Mikusek 1 /L/ 40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Modzel 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Nitridil 1/L/40zł
Pari 2/1x L, 1x XL /80zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
paveu 1/XL/40zł
pekin93 1/M/40zł POTWIERDZONE
Rarka 4/2x XL, 1x L, 1x M/160zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Rude Boy 1/L/40zł
Scarper 1/L/40zł
Shadow 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
sn00p/1/L 40 zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
SoPociek 1/L/40zł
sp3cu 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
Szopen 2/1x L, 1x XL /80zł POTWIERDZONE
Thelian 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
TomSon 1/L/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
triger 1/XXL/40zł POTWIERDZONE
Veyner 1/XL/40zł
Vodka 1/M/40zł
włodzio /1/XL/40zł
Yibas 1/XXL/40 zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
ZohaYo 1/L/40zł
Zouza 1/M/40zł POTWIERDZONE ZAPŁACONE
_________________
ciach
Ostatnio zmieniony przez Kmibar |24 Sty 2009|, o 13:53, w całości zmieniany 42 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 22:11   

Koszulki nie ma ponad pół roku - żądam zwrotu pieniędzy lub natychmiastowego wysłania jej.
PTP Wymiany/Trades
 
zouza 
Użytkownik


Kręcę od: 15.19
Wiek: 31
Posty: 43
Skąd: Kłodzko-Opole
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Lis 2009|, o 13:47   

hm, już zapomniałam, że zamówiłam tą koszulkęę ^^ pieniądze poproszę.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Shadow 
Użytkownik


Kręcę od: Wto 08 Kwi, 2008
Ręka: lewa/left
Wiek: 31
Posty: 87
Skąd: Chorzów(stolica)
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |19 Lis 2009|, o 17:23   

Puk Puk! Co jest z tymi koszulkami? Geno z naszymi pieniędzmi na Ukrainę wyjechał czy co? Chciałbym zwrotu pieniędzy.
_________________
"Poproszę Cheeseburgera bez sera!"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |19 Lis 2009|, o 17:29   

Od kilku tygodni piszę do niego co jakiś czas na gadu, bo to jedyny kontakt, jaki mam, a jego tam nie ma niestety. Ja tylko się pojawi, to go tu przyciągnę.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Globox 
Użytkownik


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 25
Skąd: Radzionków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Sty 2010|, o 21:30   

Prawie 2 miesiące od ostatniego posta, niestety realizacja nie posunęła się ani o krok.

Przyjrzyjmy się sytuacji: od czerwca Geno nie pojawił się na forum i zapewne już się nie pojawi, na gg prawdopodobnie też nie da się go złapać (raz udało mi się przeprowadzić z nim rozmowę - niezbyt owocną) czyli generalnie mamy związane ręce. Co, dla mnie, jest dość dziwne to to, że Geno koszulki zamówił, zapłacił za nie i je otrzymał więc na oszukaniu nas nie zyskał dużej ilości pieniędzy. Ok, nie ma na przesyłkę ale dlaczego w takim bądź razie milczy. Myślę, że gdyby przyznał otwarcie, że nie ma i nie zamierza wydawać forsy, mimo tego, znalazłoby się jakieś rozwiązanie, ot choćby przekazanie koszulek jakiemuś aktywnemu penspinnerowi w okolicy, który przy okazji meetingu (pewnie kiedyś wybrałby się do Krakowa or something) po prostu przekazałby towar. I tak nic byśmy na tym nie stracili.

Generalnie za bardzo nie mogę się rzucać, bo przecież "na słowo" przelałem 5 dyszek (piechotą nie chodzi) na obce konto. Jak myślicie: jakie byłoby najlepsze rozwiązanie ?, dlaczego Geno ma taki problem z zakończeniem tej sprawy (chyba, że dla niego już jest zakończona) ?, może ma ktoś jakieś pomysły, kontakty ?, co o tej sprawie myśli administracja portalu i co można zrobić aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości ?

Pozdrawiam,
Globox
Ostatnio zmieniony przez Globox |19 Sty 2010|, o 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
TomSon 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 74
Skąd: Sochaczew
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |23 Sty 2010|, o 14:39   

Jak ostatnim razem z nim rozmawiałem to zapewniał, że roześle koszulki ale było to dość dawno. Sam dosłałem kase na przesyłkę do mnie i też nic z tego nie wyszło. Liczę, że administracja będzie jakoś skutecznie to załatwi.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2010|, o 19:23   

Dobra, Geno prosił żebym tego nie pisał ale widocznie olał to całkowicie.
Jakieś 1,5 miecha temu pisałem z nim na gg w sprawie koszulek - dostałem odpowiedź że część wyśle w tym tygodniu(czyt. z 1,5-2 miechy temu) ale chyba nic się nie ruszyło.Spytałem czemu więc nie weźme i ogarnie tej przesyłki z swojego szelestu - i w odpowiedzi dostałem "nie chce mi się wywalać 150 zł tak jakby na marne".Jak to wygląda teraz nie mam pojęcia ale mniemam że nie zaciekawie. Jedną z najlepszych opcji byłoby znalezienie kogoś z miasta Gena (Legionowo?) kto jeździ na meety- przejąłby od niego koszulki i potem już jakoś by się myśle rozeszły.Inna opcja której jak znam życie Geno się nie podejmie to wystawienie koszulek w PTP i może akurat ktoś takową kupi (bo ja i pewnie wielu którzy zamawiali chcieliby hajs a nie koszulke^^).

W każdym razie : Geno zawalił...
PTP Wymiany/Trades
 
Astonik 
Użytkownik


Kręcę od: 17.08.
Ręka: Zdrowa :)
Posty: 26
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |5 Mar 2010|, o 20:06   

Czy otrzymał ktoś koszulki w ogóle ?
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |5 Mar 2010|, o 23:13   

Ja otrzymałem, a raczej odebrałem na jednym z warszawskich meetingów- gdzieś ponad rok temu.
Z koszulki jestem jak najbardziej zadowolony, materiał jest pierwsza klasa, nadrukowi też nic nie mogą zarzucić.

Swoją drogą... a zresztą póki co nie będę nic mówił.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |5 Mar 2010|, o 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |6 Mar 2010|, o 00:24   

Ogarnę to przy pomocy Zalego, odbierze on koszulki i wyśle do mnie, jednak będzie ściepa na przesyłkę, bo żadnego hajsu od Geno nie dostanę na pewno. ;<
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
3kropki 
Użytkownik

Kręcę od: dawna...
Ręka: R&L
Posty: 5
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Mar 2010|, o 11:12   

Jeśli ktoś chce kase, to od kupię koszulkę rozmiar xl.
PTP Wymiany/Trades
 
Globox 
Użytkownik


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 25
Skąd: Radzionków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |23 Mar 2010|, o 15:15   

Jak tam MadEye, ruszyło się coś dalej, czy nadal czekamy, czekamy, czekamy... ;) ?
PTP Wymiany/Trades
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |23 Mar 2010|, o 18:07   

Dowiedziałem się od Zaliwaji, że Genowi nie spodobał się ten pomysł i sam się tym zajmie, najprawdopodobniej po maturach. ;f
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |23 Mar 2010|, o 20:03   

Czyli w tym przypadku nie bedzie zrzutki na przesyłke?
PTP Wymiany/Trades
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |23 Mar 2010|, o 20:10   

Nie mam pojęcia, jestem w takim samym kanale jak wszyscy zamawiający.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl