Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
RSVP MMX/MMT
Autor Wiadomość
melwin91
Użytkownik


Posty: 450
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |18 Gru 2006|, o 21:52   RSVP MMX/MMT

Sry za nie jasnosc w tytule ale pen to Momentum MX czyli MMX ale na GPS w insercie bylo MMT.(?)

No wiec. Kilka osob zdobylo rsvp i zapewne beda je przerabiac. Jesli zdecyduja sie na mmx(jak ja:) ) to moge napisac na szybko pare porad.

Zakladam ze wszyscy wiedza co to jest mmx. Jak nie to tlumacze ze jest to pen zarabisty do wszystkich trickow poza infiniti. Ale mozna go przerobic tak zeby i do tego byl dobry :D (gripy a la commsa)

Link ze zdjeciami http://www.penspinning.de...=pens&kat=1&p=4
Niestety po niemiecku.

Latwo sie skapowac ze zaczynamy od nalozenia na rsvp rurki od pilota. Zeby to wyszlo trzeba spilowac plastikowa koncowke. Rureczke trzeba zatknac na koncowke bo inaczej nie bedzie sie trzymac, ale jesli zrobicie to na sile to rureczka peknie. Pilujcie powoli co chwile sprawdzajac czy wejdzie. W koncu osiagniecie pozadany efekt :)

Metalowa koncowke mozna zamocowac klejem, nawijajac tasme klejaca na plastikowa koncowke lub tasme z teflonu. Ja skorzystale z tasmy teflonowej. Uciolem kilkanascie cm(to nie za duzo, tasma jest cienka) i Nakrecilem koncowke na pena. Tasma zadzialala jak gwint. Nie da sie zdjac koncowki ciagnac(no chyba ze sie postaracie). Da sie ja wykrecic.

Insert powinien miec ok 9 cm(troche mniej) i cos kolo 3 cm na wysokosc. drugi insert ten mniejszy 3 na 4 cm.
Jesli wysokosc bedzie wieksza to latwiej bedzie skrecic insert ale i tak nie bedzie widac calego.

To tyle. Kiedys umieszcze zdjecia zeby sie pochwalic ale jak narazie nie sa potrzebne :)
PTP Wymiany/Trades
 
Zaliwaja 
Użytkownik


Kręcę od: 31.10.2006
Ręka: [Prawa]
Wiek: 32
Posty: 1239
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |20 Gru 2006|, o 17:33   

Najpierw to ty go zrob potem mysl o fotkach, bo jak narazie krecisz dc i sie cieszysz :D
_________________
Nie zajmuję się Listą wymian, nie pisać w tej sprawie.
PTP Wymiany/Trades
 
melwin91
Użytkownik


Posty: 450
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |20 Gru 2006|, o 21:14   

W domu mam juz gotowy :P
Poza insertem, i by sie przydalo te rurke od pilota na koncu jakos starannie przyciac(zostawilem z pare milimetrow wiecej zeby potem je ladnie odciac.) Dletego z nim nie chodze po sql, ale w domu nim trenuje. :D


No wlasnie zauwazylem ze jak krece rsvp to wszystkie tricki latwiej sie robi z gruba rurka(poza TAh) Ale jak biore mojego Bk 77 to tricki z sonic famili wychodza o wiele szybciej.
Wiec krece i rsvp i bk po pare minut dziennie(zeby sie nie odzwyczaic i zeby podziwiac szybkosc wykonywanych przeze mnie trikow :D )
PTP Wymiany/Trades
 
Dragon
Użytkownik


Posty: 355
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2006|, o 16:36   

jak widze na tych zdjeciach to tam zatyczka zostaje do konca, wiec to musi byc chyba troche p[rzeszkadzajace... chyba ze sie ja sciaga
czy jest jakis mod RSVP, ktory moglby byc takze do infinity?
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Kmibar 



Kręcę od: początku
Ręka: LEFT
Wiek: 34
Posty: 848
Skąd: Brzozów
Handel: 100% (+35, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2006|, o 18:01   

Moim MX sie infinity kreci dobrze na obu koncowkach. B)
_________________
Ja dopiero zaczynam...

MOJA GALERIA
PTP Wymiany/Trades
 
 
melwin91
Użytkownik


Posty: 450
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2006|, o 18:04   

Zdjecia jak zdjecia. Ja odciolem haczyk ja w dc. Skuwka jest ksztaltu pocisku. Z gripami jeszcze nic nie probowalem ale zrobie sobie po obu stronach cos a la griy comssa.(z pilota) 4 czarne paski i np zolty albo czerwany jeden. Zobaczymy jaki kolor bedzie mial insert po wydrukowaniu :D
Wtedy bedzie dobry i do infinity.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl