Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
NiFe i "fure pencil" by SoPociek ;)
Autor Wiadomość
SoPociek 
zły skurczybyk


Wiek: 34
Posty: 167
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |17 Gru 2006|, o 22:14   NiFe i "fure pencil" by SoPociek ;)

wyjatkowo bez zdjec dostarcze jak tylko zdobede aparat

po pierwsze

pret zelazo-niklowy 5mm srednicy 15-20 cm dlugosci

po pierwsze ciezki, CoG na srodku, dosc cienki, ale wszystkie sonic'i, aroundy, spiny, etc wychodza na nim nieziemsko (szybko, ladnie, ale trik trzeba juz umiec bo jak sie nauczysz na NiFe to potem trzeba z godzine by sie nauczyc go "na nowo" na czyms innym), mozna dorabiac gripy, z wad to troche sie slizga, robi halas przy upadkach, moim zdaniem lepszy niz klej (chudszy, triki sie szybciej wykrecaja)

gdzie dostac? : sklep zelazny wchodzisz i krzyczysz "pret zelazo-niklowy fi piec, dlugi na 15-20 cm" (podaj konkretna dlugosc ;p ) cena to okolo 1 zl :P , jak sklep jest glupi to dostaniesz krzywy precik ;) jak dobry to precik bedzie prosciutki

fure pencil (nazwa wlasno-pomyslowa:P ), odnalezione w empiku, genialna sprawa

czerwony oloweczek okragly przekroj niby nic ale pokryty jest takim jakby futerkiem-aksamitem-meszkiem (sam nie wiem co to), wazne ze ta warstwa to swiety gral penspinerow, nie slizga sie ani nie oporuje, nie meczy palcow "jest miekkie" tzn jak x-tysieczny raz przywalisz nim w staw palca to potem palec mniej boli (tylko u poczatkujacych) doskonale na nim wychodza wszelkie triki (oprocz infinity, ale gripa latwo dorobic)
(poszukajcie w empiku dam zdjecia niedlugo)

dalsza czesc, w ciagu 1-2 dni zganiaja mnie sprzed kompa
PTP Wymiany/Trades
 
 
melwin91
Użytkownik


Posty: 450
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |18 Gru 2006|, o 18:08   

Pret...


A co do tego olowka pokrytego zamszem(czy czym tam) to gdzies o tym slyszalem ale jakos mi to nie podchodzi :D Kiedys bedzie trzeba wyprobowac :D ale jak narazie szkoda mi kasy.
PTP Wymiany/Trades
 
Śledź 



Kręcę od: październik 2006
Ręka: prawa
Posty: 884
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |18 Gru 2006|, o 19:16   

ja mam taki olowek w moim kmibarpencilu, koszt to 1,80zl
_________________
Kliknij, jeśli masz odwagę!
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl