Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PPP Promo
Autor Wiadomość
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 17:12   PPP Promo

Nadszedł długo oczekiwany dzień wśród naszej penspinnerskiej braci - nasze promo o oryginalnej i chwytliwej nazwie "PPP Promo" zostało ukończone. A zatem:


Wersja HQ na YouTube


Nie zrobiłem wszystkiego co chciałem z powodu braku czasu i chęci, ale myślę, że edycja nie jest najgorsza. :cool: Dla wszystkich, którzy są urażeni brakiem swojej obecności to powiem krótko: nie chciałem długiego collabu i postawiłem na najlepszych. A więc jest świeży towar na mieście, jarajcie się nim, dajcie do opisu i roześlijcie znajomym. Pokój!

Edit:
Promo do pobrania w lepszej jakości.
Mirror
Mirror na vimeo.
Komentarz Hakana: Nie oglądaj wersji z YouTuba. Nie psuj sobie przyjemnosci ogladania - zobacz to tak jak powinno wygladac! Sciagnij film na dysk.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
Ostatnio zmieniony przez Pari |11 Lut 2010|, o 18:00, w całości zmieniany 8 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Skeleton 
Użytkownik


Kręcę od: 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 346
Skąd: Ełk/Troy
Handel: 100% (+182, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 19:02   

Kawał dobrej roboty! Pięknie, pięknie i pięknie! :wink:
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 19:09   

"Hakan" napisał/a:
Po pierwsze chce zobaczyc to w lepszej jakosci - nie ukrywajmy - nie wiem czy to youtube, czy Twoja kompresja - ale jest slaba.


Zaraz będzie na rapidzie.

"Hakan" napisał/a:
Po drugie - jak uslyszalem pierwsze takty muzyki - przerazilem sie "o Boże znowu jakis Nightwish czy jak mu tam", potem okazalo sie, ze spiewa to jakis facet ale i tak - niesmak pozostal...


Słucham rapu, wiem, że niektórzy nie lubią takiej muzyki, dlatego zostawiłem wybór muzyki innym, a jako, że na wykopie hulał wtedy Sabaton to jest Sabaton.

"Hakan" napisał/a:
Po trzecie - przejscia - jest ok, git, super - ale ja bym nie zrobil tego po kazdym combosie - a raczej w calym filmie, w kluczowych momentach - jesli mozna takie wyroznic bym je zastosowal, 2 - 3 razy.


Przemyśle to w następnym filmie, który będę kleił.

"Hakan" napisał/a:
PS. Teraz bede zlosliwy :P tak na prawde - to ten poczatek filmu juz widzialem, ktos sie nie postaral o cos nowego...


Początkowo nawet outro miało być takie samo jak na konkurs, ale scrashował mi się projekt i musiałem zrobić od nowa. Intro tylko odpimpiłem, bo szkoda mi było, żeby przepadło.


Promo do pobrania w lepszej jakości.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 19:24   

Mimo że widziałem to wcześniej z 30 razy, to powiem, że jest piękne.
Fakt, jakość albo Madeye skopał, albo ci co nagrywali (wiadomo, większość webcamów chowa się przy madeyeowskim Full HD ;p )
Jest się czym pochwalić. Od siebie, jako jakiśtam współorganizator, chciałbym podziękować wszystkim za wysłanie comba i przeprosić, jak kogoś niesłusznie odrzuciłem ;p
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Ivrin 
Użytkownik


Kręcę od: 05-X-2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 80
Skąd: Dzierżążno :D
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 19:43   

No więc: To jest power metal. Też nie przepadam, ale oni śpiewają o polskich żołnierzach pod Wizną, największa bitwa kampanii wrześniowej. Wynik każdy zna... Wspaniale pasuje do tematyki filmiku ;D. Podobało mi się, jak kręcił Dulek. Nie najlepszy oczywiście (Rarka, Rarka!), ale bardzoo ładnie. Oczywiście Rarka najlepszy. Jakbym tego nie napisał, to Boska kratka ściekowa wciągnęłaby mi kolana pod asfalt... :P
_________________
Dum Spiro Spinnero
PTP Wymiany/Trades
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 19:47   

"MadEye" napisał/a:
Promo do pobrania w lepszej jakości.


No wiec tak. Jesli ktos mial jeszcze okazje nie ogladac filmu na YouTubie, niech sciaga lepiej od razu wersie z Rapishare! Nie psuj sobie przyjemnosci ogladania - zobacz to tak jak powinno wygladac! Sciagnij film na dysk.
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
TeKa 
Użytkownik


Ręka: Prawa\Right
Posty: 26
Skąd: Słupsk
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 19:49   

Przepiękny collab! Wyśmienity poziom, pion, ukos i co jeszcze się da :mrgreen: . Idealna długość filmu, co zachęca do oglądania. A nie tak jak w innych po 6 minut.
PPP po tym collabie to niekwestionowany numer 1 światowego spinningu. Gratz panowie.
Ale jakość faktycznie pozostawia sporo do życzenia.

btw: tak mnie zainspirowało to promo, że wyszedł mi pierwszy płynny bakfall :mrgreen:
_________________
Dark Side of the Force is a path way to many abilities, some consider to be unnatural

gg: 2037192
Ostatnio zmieniony przez TeKa |10 Lip 2008|, o 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 20:06   

No, Promo stoi na najwyższym poziomie! Dercen na początku to na prawdę bardzo dobry wybór, IMO zachęca do dalszego oglądania. :) Bardzo ładnie zakręcił również Steq, który kręci nie cały rok. Ujrzeliśmy chyba u wszystkich nowe combosy poza moim. ^^ Taka muzyka pasuje idealnie, a z rapem by było nudno. Cieszę się z mojego udziału, bo za rok to mnie nie będzie pewnie. :) Podsumowując, to MadEye odwalił kawał dobrej roboty, długość filmu jest ok, muzyka również. Zabrakło może Przema i Routtuqe ale i tak Promo przebija te JEB'owskie shity.
PTP Wymiany/Trades
 
 
SokoS 
Użytkownik


Kręcę od: xx.04.2008
Ręka: 0p0h xD
Wiek: 29
Posty: 104
Skąd: LeGnIcA
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 20:22   

no no całkiem całkiem.... xD
Po tak długim oczekiwaniu na collaba polskich penspinnerow ...myslalem ze film bedzie bardziej wystrzałowy ale i tak jestem mile zaskoczony poziomem no i edit tez był niezły..chociaz przydalo by sie dac troche wiecej adeptów klasztoru PSpinningu :lol:
_________________
]
Ostatnio zmieniony przez Rarka |10 Lip 2008|, o 20:25, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 20:49   

To tak.
Chcę powiedzieć że jestem dumny z tego, że jestem polskim pen spinnerem! Nikt, nigdy więcej (przynajmniej w tej dziedzinie) nie będzie nam śmiał się w twarz!

Spinning - wszyscy dali z siebie wszystko, każdy wymiótł. Szkoda że Przema i Rutuka nie było no ale trudno, może następnym razem.
Edycja - po prostu boska! Przejścia były ekstra jak i cała reszta. MadEye - gud dżob :cool:
Muzyka - energiczna, pasowała do tego co chcieliśmy pokazać.
Ogólnie collab niezbyt długi, aż chce się oglądać!
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
divko 
Użytkownik

Kręcę od: X.X.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 290
Skąd: Białystok
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 21:03   

ja jak ogladalem promo to moja mama weszla do pokoju i "niezli sa , pewnie jacys chinczycy" xD po prostu te promo jest przekozackie :) ogladam i ogladam i ciagle mobilizuje mnie do cwiczenia bo chce osiagnac taki poziom jak wy !


Promo w formacie 3gp (moze komus sie przyda :) )

http://rapidshare.com/files/128718936/PPP.3gp.html
PTP Wymiany/Trades
 
 
kacd 
Użytkownik

Posty: 179
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 21:32   

ladny film niezly montaz ale mi brakowalo Rotuka ;]
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 30
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 21:33   

Hmm, od czego zacząć...

Poziom był świetny. Przepraszam, ale nie wierzyłem że mamy aż tylu tak dobrych pen spinnerów. Mi też brakło Przema i Rotuka. Nie chcę nikogo wyróżniać, bo wszyscy byli świetni. Ale wydaje mi się, że mój film był najsłabszy :sad:

Edycja miodna. Gratki dla Madaja - opłacało się czekać.

BTW
"FeniX w komentarzu na YT" napisał/a:
[...] Ogólnie daję 4/5, bo nie mam wszystkich takich penów w domu.

ROTFL :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Zaliwaja 
Użytkownik


Kręcę od: 31.10.2006
Ręka: [Prawa]
Wiek: 32
Posty: 1239
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 21:38   

Dobrze, że Madaj uporządkował spinnerów w kolejności od najgorszego do najlepszego, bardzo ciekawy pomysł. Rzeczywiście mogłeś się bardziej z edycją postarać, bo to takie flaki z olejem.

Podsumuje każdego po kolei, a potem napisze jacy jesteśmy świetni, że poziom światowy itp.

Dercen - Już Ci chyba wróżyłem międzynarodową karierę, masz smykałkę do tego, króciutki pen poprawia wrażenie co do combosa, jeden mały lag, ale ja na to zbytnio uwagi nie zwracam oceniając combosy. Fajne zakończenie ;)
Thelian - Nigdy nie byłem zwolennikiem Twojego stylu, po prostu mi się nie podoba, tak jak mi pomidory nie smakują tak Twój styl mi nei podchodzi, dlatego nei jestem w stanie obiektywnie ocenić combosa ;)
Rarka - Och świetne combo jak zwykle zakręciłeś feno... zaraz cholera... tricki oczywiście pwnają cyce, ale ten styl mi nie pasuje, nie to że mi się nie podoba, tylko to takie jakby przetrenowanie, za dużo treningu, za mało bezsensownego spinningu przed kompem czy coś.
Steq - Jestem pełen podziwu, zawsze uwazałem Cię raczej za użytkownika forum, niż porządnego spinnera, combo trzyma poziom.
Gumix89 - Zawsze podziwiałem to jak tak szybko można kręcić, combo w porządku, świetny aerial na końcu i propsy za skonstruowanie takeigo wolnego zegarka.
Dulek - W combie wszystko fajne, ale czegoś mi brakuje, na pierwszy rzut oka powiedział bym szybkość... ale nie, szybkość jest w porządku, płynność też ok, tricki... nie wydaje mi się. Po prostu czegoś mi tu brak.
FeniX - Prawie tego nie zauważyłem, takie króciutkie, fajniutkie combo, fajny spinning, tylko preferuje kapke dłuższe filmiki.
Cienki - Zdecydowany postęp od ostatniego video jakie widziałem, wreszcie widać jakiś styl, Twój spinning zaczyna robić się fajny i to mi się podoba, albo posłuchałeś się ludu i wziąłeś się za styl, albo po prostu przyszło z czasem. Zdecydowany props!
Zaliwaja - Combo wydaje mi się, że nie jest złe, choć nie przykładałem się zbytnio, nie mi oceniać.

PPP osiągneło poziom światowy bla bla bla.... i w ogóle to wszyscy są nooby, a my jesteśmy pro :D

PS. Przepraszam za wszystkie 'ei' zamiast 'ie'.
_________________
Nie zajmuję się Listą wymian, nie pisać w tej sprawie.
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |10 Lip 2008|, o 23:01   

Też miałem taką wyliczankę zrobić, ale mi się nie chce. ^^

BTW, Zali założył temat na GPC, ja na FPSB.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
david 
Użytkownik


Kręcę od: X 2006
Ręka: prawa/right
Wiek: 33
Posty: 203
Skąd: Kopcie
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |11 Lip 2008|, o 08:12   

pnowie- swietna robota. dobry spinningi genialna edycja. gratuluje i dziekuje wszystkim ktorzy przyczynili sie do powstnia tego promo.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl