Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Kevn 9 Months
Autor Wiadomość
Kevn 
Użytkownik

Posty: 94
Skąd: Niemcy
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 13:08   Kevn 9 Months

Tu jest Video:

Kevn 9 Months


Fajne by bilo, jak biscie cosz do tego powiedzeli (<-- nie wiem jak to bedzie pisane ~.~ )

:]
PTP Wymiany/Trades
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 13:09   

ladne combo

warned.
Ostatnio zmieniony przez Rarka |7 Lip 2008|, o 13:14, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
AxM 
Użytkownik


Kręcę od: pewnego czasu...
Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 100
Skąd: Legnica
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 13:15   

"Kevn" napisał/a:
Fajne by bilo, jak biscie cosz do tego powiedzeli (<-- nie wiem jak to bedzie pisane ~.~

Kod:
Proszę o komentarze
:wink:
Kevn, super Spinnen, vor nicht allzu langer Zeit sah ich etwas wie, für 9 Monate! Diese Liquidität .... Honig einfach ...
(translatorem)
Kevn, super sponning, dawno nie widziałem czegoś takiego, jak na 9 miesięcy... ta płynność...
PTP Wymiany/Trades
 
 
agilus 
Użytkownik


Kręcę od: I 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 198
Skąd: DDZ
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 13:21   

so...video is gteat :) your 5th combo is amazing :shock: my favourite combo :twisted:

you have nice skill :razz:

I hope that english isn`t problem for you becouse your polish isn`t good :mrgreen:
_________________
Problem z komputerem ? sprawdź
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 13:29   

Szacun. Może nie powaliłeś mnie na ziemię, ale bardzo ładne solo.
Świetnie wplatasz w combosy Palm Spiny i najróżniejsze cont. triki (Nawiasem mówiąc combo z cont. Backaround'ami i Fl Rev TA jest moim ulubionym =D). Trochę denerwowały mnie powtarzające się w combach różne wariacje Infinity, bo były mało urozmaicone i mało efektowne :/ Ale to chyba jedyny mankament, bo ogółem jest super :) Brakuje Ci jeszcze jakiejś kreatywności większej, gdyż nie mówię, że jej nie masz, ale Twoje combosy wyglądałyby bosko gdybyś robił jakieś nieziemskie hybrydy ;) Tak wiem, czepiam się :P

Od strony edycji jest ładnie, ale mogłeś dodać jakieś outro bo się tak bezceremonialnie kończy xP
Życzę dalszych sukcesów, które moim zdaniem na pewno osiągniesz ;)
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 13:37   

I will write in English too, because I think it's easier to you to understand.

Nice spinning, your combos are really liquid, you've got your own style. That impress me a lot.

You don't spin really fast, but there are lot of spinners who can't spin fast.

I think you could show more of your skills (you posted here cont. backs x25 for example).

Great job dude!

You are learning Polish at school?

[ Komentarz dodany przez: Rarka: Pon 07 Lip, 2008 ]

On jest Polakiem mieszkającym w Niemczech i lepiej rozumie polski niż angielski ;p

Kurde, trzeba tak było od razu :)
Ostatnio zmieniony przez Krasnal |7 Lip 2008|, o 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 13:40   

Kevn poprostu nie mam słów,
na 9 miesięcy to spinning naprawdę rewelacyjny,
wszystko już zostało omówione - może rzeczywisście jakieś ciekawsze połączenia wymyśl, ale tylko po to żeby ładniej wyglądały comba. bo spinning rewelka :D :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
TomSon 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 74
Skąd: Sochaczew
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 13:52   

Dobra robota. Jak na 9 miesięcy to rewelacja spinning płynny, ładne niektóre połączenia. Jak będziesz tak dalej ćwiczył to będziesz jeszcze lepszy.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Norek 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 239
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 13:52   

Kevn very good solo.9 months amazing your style is good and your tricks!very very gzzz!!
:)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Toban 
Użytkownik


Kręcę od: 1.5roku(.5roku przerwy)
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 29
Posty: 190
Skąd: Kurów
Handel: 96,67% (+29, 0, -1)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 14:06   

Masz niezlego skilla i nawet ladnie krecisz, mam jedno zastrzerzenie co do comb, mianowicie sa one troche monotonne i powtarzajace sie, co nie zmienia faktu iz jestes bardzo dobry :wink:
_________________

Wracam do Penspinningu po dlugiej przerwie!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 14:08   

Jest styl, jest pomysł. Oby tak dalej. Poćwicz na dolnych partiach. To znaczy przydało by się wiecej 34.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kevn 
Użytkownik

Posty: 94
Skąd: Niemcy
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 15:08   

@ czesio: Szkoda, sze som tylko dwa slowa, ale dzienki.

@ AxM: To, co napisalesz po niemiecku, nie zgadza szie z tym, co napisalesz po polsku. Bo to, po niemiecku napisane, by bylo po polsku: „Przed nie dlugim czasie jusz takie cosz widzialem, jak dla 9 miesiency. I teraz widzisz, sze te wszystkie Translatory nie som najlepsze xD ;) A „Honig einfach“ nie snaczy „plynnosc“, tylko „mlod“ xD Ale to nic, dzienkuje Czi!

@ agilus: Lol? Dzienkuje, ja wiem sze moj polski nie jest dobry, bo ja bardzo szle pisze^^ Ale ja rozumiem bardzo duszo, i moge tesz dobrze mowicz. Ja tylko nie umiem dobrze pisacz, i czytacz. Ale ja szie staram :) Mozez mowicz po polsku ;)

@ Gildor: Dzienkuje. Dobrze sze „czepias“ szie mnie, najwiszej wiem nat czym mam pracowacz. Ja wiem, sze nie mam duszej kreatywnosci, i tesz, sze szie czesto powtaszam, ale nat tym chcem, i belde pracowacz ^_^ A outro... jakosz nie myslalem o tym xD

@ Krasnal: Rarka ma racie ;) Ja szie nie ucze polskiego w szkole, bo ja mam mojich rodzicow :] Dzienkuje :)

@ Marcin: Dzienkuje. Wiem, hybridy ^_^

@ Tomson16: Dzienkuje =]

@ Norek: Jeszcze raz dzienkuje xD

@ Toban: Dzienkuje, wiem, pracuje nat tym.

@ Pari: Przed 3 miesoncami inni tesz jusz mi to mowili. Tesz sze staralem pocwiczic pszy 34, ale jakosz nie som to moje palce xD Ale sam moge powiedziecz, sze dszisz jusz duszo wiecej cwicze pszy 34, ale hyba jest jeszcze sa malo ;] Dzienkuje.


Jeszcze ras dzienkuje do wszystkich, i przepraszam, jak ktosz szie nie beldze mog doczytacz xD :]
PTP Wymiany/Trades
 
divko 
Użytkownik

Kręcę od: X.X.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 290
Skąd: Białystok
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 16:23   

po pierwsze
Kevn ja np. bardzo Cie doceniam ze piszesz po Polsku :) dzieki temu niema problemu z porozumiewaniem sie.No napewno twoj Polski niejest pisany jak powinno sie pisac ale ja bez najmniejszych problemow rozumiem co piszesz :)
a co do solo :
mi sie bardzo podobalo , niektore bardzo krotkie comba zaledwie z kilku trickow :P .Lubie takich penspinnerow co kreca swoim tempem a nie probuja jak najszybciej zeby sie tym popisac.Lubie kazdego kto kreci swoim wlasnym tempem i to wlasnei ma Kevn.Widze ze amsz swoje tempo bo pwszystkie combosy sa roboione z jedna szybkoscia.
Ostatnio zmieniony przez Rarka |7 Lip 2008|, o 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 20:56   

@Kevn: sorki ze 2 slowa ale mnie zatkalo i nie moglem nic innego napisac :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bieras 
Użytkownik


Ręka: nie mam rąk
Wiek: 29
Posty: 231
Skąd: Białystok
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |7 Lip 2008|, o 21:29   

"czesio" napisał/a:
@Kevn: sorki ze 2 slowa ale mnie zatkalo i nie moglem nic innego napisac :)


Mogłeś nic nie pisać.


Spinning jak na 9 miesięcy bardzo ładny. Podoba mi się twój styl.
_________________
last.fm
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl