Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Lyra Dobble Mod
Autor Wiadomość
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 15:56   Lyra Dobble Mod

Witajcie!
Mam dzisiaj przyjemność zaprezentować wam mój kolejny (obiecuje, że nie ostatni :P ) tani mod. Jak wspominałem w poprzednim temacie mody mojego autorstwa są proste w wykonaniu, tanie i długie ;) . Tym razem zrobiłem pen wyglądem (przynajmniej jak dla mnie) przypominającym Dr.KT. Życzę miłej lektóry :) .

Materiały potrzebne nam do wykonania moda:


1x Dwustronny mazak Patio
1x Dwustronny mazak Lyra Dobble
2x Dowolne tipy (ja użyłem z Rystora Gel Fantasty i Dong-A Cyber 2L)
3x Paskowane gripy (Easy DuraFlash, Patio 157B Click, ColorBeif lub inne, ja niestety na dzień dzisiejszy nie jestem w posiadaniu żadnych z wyżej wymienionych gripów)
+ Piłka do cięcia plastiku/Nóż - ja wybrałem piłke :P
+ Super Glue, Kropelka lub inny mocny klej ;)

Co i jak? - Sedno poradnika ;)


1. Przygotuj oba mazaki wraz z capami
Foto

2. Zdejmij capy z Patio i utnij z nich tą "górkę" na końcu
Foto

3. W miejscu gdzie była górka przyklej tipy
Foto

4. Zmierz jaką długość mają Twoje capy z przyklejonym tipem

5. Teraz pomnóż sume otrzymaną przez 2 i dodaj ok. 10,7 cm (długość body).

6. Cały mod ma mieć 20,5 cm, tak więc oblicz teraz ile będziesz potrzebował uciąć z drugiej strony capów (tam gdzie jest dziura) aby uzyskać pożądane wymary moda (w moim przypadku było to 7mm bodajże)
Foto

7. Następnie ze drugiej strony (tej z dziórą) włóż nóż i obróć go o 360 stopni (pełen obrót), po zakończeniu tego zabiegu powinno wyglądać to mniej więcej tak:
Foto

8. Gotowe capy nałóż na body, jeżeli to konieczne przyklej je do niego.

9. Potnij gripy w taki sposób jak jest to zrobione na zdjęciu (odrazu mówię, że zdjęcie nie jest moje, zostało zapożyczone ze strony http://penspinning.wordpress.com )

10. Nałóż gripy na capy

11. Jeżeli chciałbyś żeby pen bardziej przypominał KT, lub poprostu drażni Cię ten napis "Lyra Dobble" możesz go zmazać gumką do ołówków
Foto

12. Po skończonej pracy usiądź wygodnie w fotelu i strzel sobie piwko (bez alkocholowe rzecz jasna :D ).



Mam nadzieję, że podoba się mod :]. Poradnik jeszcze nie jest dopracowany (nie mam gripów). Jeżeli ktoś złoży takowego moda (wraz z gripami) i mógłby przesłać mi fotke byłbym bardzo wdzięczny (narazie nie zanosi mi się na kupno DF, zwłaszcza, że całą kase pakuje w złozenie KT).

Troche danych:


Długość: 20,5 cm, oczywiście w zależnosći jakich tipów użyjesz i jak bardzo skrócisz capy
Waga: Nie długo zważę
Zachowana symetria: Tak jest!
Wyważenie: Yes sir!

Wszystko zwięźle i krótko, myślę, że się podoba :P . Pozdro
Szymi
Ostatnio zmieniony przez Szymi_2004 |27 Cze 2008|, o 19:11, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ryba 
Użytkownik


Kręcę od: 10-02-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 136
Skąd: Hrubieszów
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 15:59   

Pen moze byc ale dlaczego w nazwie ma Dr? Przecież nie ma tipow z dr.gripa.
PTP Wymiany/Trades
 
Bieras 
Użytkownik


Ręka: nie mam rąk
Wiek: 29
Posty: 231
Skąd: Białystok
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 15:59   

Dlaczego nazwałeś tego moda Dr Lyra skoro nie ma w nim tipa ani gripa od Dr Gripa?
_________________
last.fm
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 16:03   

To była pierwsza nazwa jaka nasuneła mi się z powodu wyglądu i proporcji, ale chyba zmienię nazwe na Lyrssa ze względu na to, że po przyklejeniu tipów od BK77/HGG i nałożeniu Anyballi podobnie by wyglądała, właściwie to już zmieniam ;) . Pozdro
Szymi
PTP Wymiany/Trades
 
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 16:05   

Jak to przypomina Dr.KT to moja comssa przypomina MX'a. Tutek - spoko. Pen nawet dobrze się prezentuje, ale do KT w ogóle podobny nie jest (no może kolor body...)
"Szymi_2004" napisał/a:
10. Nałóż gripy na capy

11. Jeżeli chciałbyś żeby pen bardziej przypominał KT, lub poprostu drażni Cię ten napis "Lyra Dobble" możesz go zmazać gumką do ołówków
Foto

10. Po skończonej pracy usiądź wygodnie w fotelu i strzel sobie piwko (bez alkocholowe rzecz jasna :D ).

10, 11, 10 xD

Bardziej by przypominało KT jak byś posiadał te gripy co tam wymieniałeś np. Duraflashe
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 16:09   

Sory nie umiem liczyć... Nie no żaruje, w pośpiechu pisałem i błąd mi się zakradł :D . Serio Twoja Comssa to MX? Weź daj fote :P . Oceniajcie może w skali od 1 do 10 co ;) ? Pozdro

Edit:
Cytat:
Bardziej by przypominało KT jak byś posiadał te gripy co tam wymieniałeś np. Duraflashe

Napisałem, że nie mam teraz DuraFlashy... Jak ktoś zrobi z nimi, to prosiłbym o fotke (zresztą to samo napsiałem w 1 poście tutaj).
PTP Wymiany/Trades
 
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 16:22   

Cytat:
jak byś posiadał te gripy co tam wymieniałeś np. Duraflashe

Czytanie ze zrozumieniem nie boli...

Moja ocena moda w skali od słaby do wyśmienity: Spoko :cool:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nitridil 
Facepalm Artists


Kręcę od: marzec 2008
Ręka: both
Wiek: 32
Posty: 160
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 16:25   

2/10

Obok KT to chyba zdecydowanie nigdy nie leżało xd
Nie mówiąc o comssie.

Taki se.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 16:27   

po co oceniac moda
jest dobry dla początkujących, może jakby były jakieś gripy ładniej by wyglądał narazie nic mi nie przypomina zwykły pisak pocięty itd...
tak jak powiedziałem tani, dobry(tak mi się zdaje)do kręcenia mod dla początkujących
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 16:35   

Nazwa LyrSSa jest równie bez sensu, jak Dr Lyra. Gdyby to coś z comssą miało wpsólnego, to by było do przyjęcia. Jednak w chwili obecnej obie te nazwy są moim zdaniem bez sensu.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 17:21   

"FeniX" napisał/a:
Nazwa LyrSSa jest równie bez sensu, jak Dr Lyra. Gdyby to coś z comssą miało wpsólnego, to by było do przyjęcia. Jednak w chwili obecnej obie te nazwy są moim zdaniem bez sensu.

Hmm... To moze w takim razie zaproponujesz jakąś inna nazwę dla moda? Niestety ja mam mętlik w głowie, więc teraz nic nie wymyślę... Jeżeli mówicie, że te nazwy są złe podajcie przykład swojej - pomysł. Zawsze moge zmienić nazwę :P .
PTP Wymiany/Trades
 
 
Domin 
Użytkownik

Kręcę od: III 2008
Ręka: mam 2 lewe
Wiek: 28
Posty: 70
Skąd: Białystok
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 17:59   

o jeju ale problem skoro najpierw dawales dr lyra to zabierz tylko dr i zostaw lyra bo tak jak bieras powiedzial nie ma tu zadnego dr tipa ani gripa. A jesli taka nazwa ci nie pasuje to sam pomysl albo wez lyra double i juz masz nazwe.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 18:16   

Tak jakby nazwa byla wazna. Co prawda Dr Lyra, czy LyrSSa jest bez sensu.

Wedlug mnie bardzo przecietny mod. Nie widze w nim nic godnego uwagi (waga- jeszcze nie podana, ale watpie zeby byl tak ciezki jak np. Dr.KT, wygląd).

Mnie osobiscie sie nie podoba, watpie ze znajdzie sie w mojej kolekcji.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 19:10   

Szczerze mówiąc to sam sądzę, że jest on gorszy od mojego pierwszego moda. Co do nazwy, to żeby się już nikt nie czepiał zostanie Lyra Dobble Mod. Myślę, że mój nastepny mod bedzie lepszy niż ten :P . Pozdro
Szymi
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skrzatuss 
Użytkownik


Kręcę od: 01.04.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 116
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |27 Cze 2008|, o 19:17   

Dobble? hmmm nie chodizlo ci przypadkiem o double? xD
Moda komentowac raczej nie bede :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl