Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 15:58
VI Krakowski Wakacyjny Meeting 2008

Który termin?
28.06.2008
50%
 50%  [ 26 ]
5.07.2008
50%
 50%  [ 26 ]
Głosowań: 44
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |22 Cze 2008|, o 21:11   VI Krakowski Wakacyjny Meeting 2008

Dawno się nie meetingowaliśmy, czas wspólnie pokręcić!

Rozumiem, że są wakacje, nie wszyscy będą mogli. Zobaczymy ilu będzie chętnych. W każdym razie, nie żałujcie, że was nie będzie. Na pewno po wakacjach, jesienią, spotkamy się znowu.

Do wyboru są 2 daty:

28.06.2008
Kręcimy w galerii Kazimierz (lub innej, w Krakowskiej za bardzo nie ma miejsca) , powiedzmy od godziny 10, do 14, lub 15. Potem ci z dalsza jadą, a ci z okolic, przenoszą się do muzeum lotnictwa, w którym od rana będzie się odbywał piknik lotniczy. Dużo samolotów, akrobacji, pokazów. Głównym minusem jest bilet, który kosztuje 5zł (myślę że chyba każdego stać).

Można by zrobić nawet tak, że od samego rana będziemy tam kręcić. Oczywiście jak będzie dobra pogoda.

Zawsze to jakieś urozmaicenie meetingu, ponad to, można wzbudzić niezłe zainteresowanie. (będzie tam dużo ludzi). Często na meetingach jest tak, że po jakimś czasie jest zamuła. W tym krytycznym momencie można będzie pooglądać samoloty.

Jeżeli taki scenariusz wam nie odpowiada, możemy kręcić od rana do wieczora w galerii.

5.07.2008
Kręcimy od rana do wieczora. :) ( I nic ciekawego się nie dzieje)

Daję ankietę. Zobaczymy na który termin będzie więcej chętnych. Można zaznaczyć 2 daty, jeżeli komuś obie pasują.

Proszę bez spamu, pisać kto się zjawi.


Lista chętnych
Pari
FeniX
Krupek
Zouza
Aga
Gumix89
Rarka
DeMoN
Wlodzio
Lesiu
Thelian
Aroziom
Don_kuba
Lunatic
Dercen
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 22:14   

Ekipa PPP, oddział z Opola melduje powrót z misji!
Byłem, wygrałem, wróciłem ;p
Meetingi w Krakowie od dawna cieszą się wielką sławą i przewspaniałą atmosferą, a dzisiejsze spotkanie było tego świetnym potwierdzeniem! Miło było mi poznać wiele nowych osób i ponownie spotkać starych znajomych ;]
Dzięki, że mnie namówiliście, odwdzięczę się w przyszłości zaproszeniem do Opola ;p
@upy : charakter pisma jak najbardziej mój.
Zdjęc chyba nie ma za dużo, ale filmów to będzie mnóstwo i jeszcze trochę.
I jeszcze raz gratuluję całemu Krakowowi (dziwnie to brzmi) tak świetnej ekipy ;]
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 22:22   

Czekam z niecierpliwoscia na jakies filmy :wink: Widze, ze impreza na prawde sie udala. Zreszta jak kazdy krakowski meeting.

Wiekszosc video pewnie bedzie z turnieju rozgrywanego przez was? :wink: Mam nadzieje, ze uda mi sie ubłagac rodzicow i na nastepny meeting do Krakowa juz przyjade!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 22:26   

Buheheh ( zrozumieja to tylko Ci co byli na meetingu )
Tata naprawil mi soul plate'a ! I nie musze kupowac nowego xDD (<rotfl>)

Meeting byl interesujaco ciekawyy, nie zaluje tych 7h w pociagu ^_^
PTP Wymiany/Trades
 
 
LeSiU 
Użytkownik

Kręcę od: 3 miechy
Ręka: right
Wiek: 32
Posty: 10
Skąd: krakow
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 22:32   

heh Widzisz Krupek spoko ludzie spoko atmosfera szkoda ze niebylo Fafika :D mogliscie go przywlec:P :D nastepnym razem niech cala ekipa z Opola przyjezdza :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 22:41   

"Tvister" napisał/a:
Meeting ocenie jak zobacze jakieś zdjęcia/filmy ;) .


żaden filmik i żadne zdjęcia nie są w stanie pokazać tej atmoswery

#Aga: ZWALNIAM CIĘ ! wszyscy mnie dotykali a nic nie zarobiłem :cry:
PTP Wymiany/Trades
 
 
steq 
Użytkownik


Kręcę od: sierpień 2007
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 308
Skąd: okolice Opola
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 22:48   

Miting fajny, daje 5/5 xD

Ale na serio to było super. Lepiej niż w Opolu, bo nie trzeba było tyle łazić... Pokazy lotnicze były ekstra ^^ Wydałem 50 zł na bilet i spedziłem 7h w pociągu, ale było warto ;]

@Krupek: a znalazłeś mandarynki? :razz:
_________________
http://www.lastfm.pl/user/steq93
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 23:10   

Co do samego technicznego spinningu:
Jestem pod wielkim wrażeniem poziomu kręcenia u Was, wszyscy wywarli na mnie ogromne wrażenie i zmotywowali do ćwiczeń. Dzięki Pariemu i Dercenowi za nowe tricki, Dercenowi za instrukcję nt. używania nasady dłoni, Demonowi za jaknajbardziejsprawne zorganizowanie turnieju (film z losowania będzie ownował, Gumix wywołał powszechnego rotfla, ale nic więcej nie zdradzajcie), Pariemu za testy słuchawek.
Turniej był pierwsza klasa, od teraz na każdym moim meetingu będzie coś podobnego. Doping świetny, stres ogromny.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |28 Cze 2008|, o 23:34, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 23:14   

"Rarka" napisał/a:
Dzięki Pariemu i Dercenowi za nowe tricki


Dżizas. To są triki których nie umiesz? ^^

Ale kurde smaka na filmy robicie, no. A pomysł na turniej, to chyba też podchwyce, na mitingu zarówno w Wawie, jak i w Lublinie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 23:23   

A ja dalej nie wiem, dlaczego ludzie jeszcze głosują w tej ankiecie. :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Thelian 
Użytkownik

Kręcę od: VII 2006
Wiek: 32
Posty: 900
Skąd: Podłopień/Piekary
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2008|, o 23:32   

nie cieszcie sie tak na ten turniej... wszystkie grupy byly podstawiane XD
trzeba przyznac meeting byl udany

gratulacje dla jedynego doroslego w naszej ekipie - Routtuqe!!! (ten kto trzeba to wie o co chodzi)
_________________
PROSZĘ WAS, NIE RÓBCIE RZECZY, O KTÓRYCH NIE MACIE POJĘCIA, WIĘC NIE MYŚLCIE!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
DeMoN 
Użytkownik


Ręka: righthanded
Wiek: 32
Posty: 196
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2008|, o 00:03   

Routtuqe zawsze jakieś jaja odstawia :D Dziś myślał że nie umiem poprawnie napisać jego nicku...obraził mnie...już od roku to potrafie xD

meeting więcej niż udany, turniej wyszedł jak zwykle na spontana. A co do podstawiania grup, to Ty Thelian chciałeś ustawiać najlepszych w osobnych grupach !! A ja na to nie pozwoliłem :D Losowanie odbyło się przy pomocy ręki Gumixa oraz jego komentarzy :D No i wygrał kto miał wygrać :D kop w dupe się należy ^^ (doszedłem do półfinału hihihihi xD)

a przypomniała mi się śmieszna sytuacja, kiedy to była kolej Rarki do nagrywania comba. Po 5 sekundach wszyscy zaczeli wykrzykiwać "RECYKLING" xDDD
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2008|, o 00:25   

"Rarka" napisał/a:
urniej był pierwsza klasa, od teraz na każdym moim meetingu będzie coś podobnego


oj nie tylko na twoim Rarka :P
nadchodzi nowa era meetingów !
to już nie bd spotkanie na którym macha się długopisem, NIE!
teraz liczy się tylko rywalizacja xD :!:
nie no żarcik ;p ale prawdą jest, że od dziś meetingi (na pewno w Opolu i KRK)
bd wyglądać troszkę inaczej mi.:

będzie bardziej rozbudowana organizacja! (wykluczać to bd możliwość nudzenia się!)
Na meetingach organizowane będą mi. (małe) mistrzostwa, eventy (czytaj: iwent ;p) itp. (takie działanie będzie miało na celu mobilizację oraz próby zmierzenia się z najlepszymi

od siebie dodam, że masowe imprezy to jest to! podczas jednego z pojedynków osoby nie uczestniczące w nim stały w koło (jako sędziowie i przyglądaliśmy się ) zadziałaliśmy na zasadzie "sztucznego tłumu" ludzie zaczęli podchodzić i się przyglądać widząc, że TU SIĘ COŚ DZIEJE!

btw: raczej tego nikt nie nagrał, bo kamery skupiały się na spinningu, ale pewnie bd słychać jak mówię żeby tych ludzi nagrywać xD


edit:

"DeMoN" napisał/a:
a przypomniała mi się śmieszna sytuacja, kiedy to była kolej Rarki do nagrywania comba. Po 5 sekundach wszyscy zaczeli wykrzykiwać "RECYKLING" xDDD


albo jak ja byłem jednym z sędziów w pojedynku FeniX - Thelian, i się z kimś... (;*) zagadałem i poprostu nie widziałem combosów ani jednego ani drugiego,
o wygranej zadecydowała trudna wyliczanka (Ene, due, rike, fake xD )
na przyszłym spotkaniu się to dopracuje żeby nie było takich sytuacji xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Aga 
Użytkownik


Kręcę od: niechcenia
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 88
Skąd: okolice Krakowa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2008|, o 00:42   

"gumix89" napisał/a:
#Aga: ZWALNIAM CIĘ ! wszyscy mnie dotykali a nic nie zarobiłem :cry:


Wybacz Gumiś, zajmowałam się dotykaniem kogoś innego w tym czasie ;P


Meeting boski. Patioing na wysokim poziomie. Fajnie było poznać Coponiektórych użytkowników forum obecnych ma meetingu, pobazgrać im po rękach, przywitać radośnie ludność na dworcu, przegrać ze Steq'iem i DeMoN'em (ładnie napisałam?;P) i pogadać z dziadkiem na temat aparatów fotograficznych i obiektywów. Nie mówiąc już o obiektywnym patrzeniu na ludzi :)
Jestem z Was bardzo ambitna:)
PTP Wymiany/Trades
 
 
don_kuba 
Użytkownik


Kręcę od: III 2008
Ręka: right
Wiek: 31
Posty: 12
Skąd: Krk
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2008|, o 10:41   

Ja jestem bardzo zadowolony, że mogłem poznać i zobaczyć na żywo najlepszych penspinnerów w Polsce.. Teraz wiem, że się DA i nie oszukujecie na filmikach w necie! :P
Meeting był bardzo udany: świetna atmosfera, FENOMENALNY ^^ turniej(obiektywne głosowanie Agi :mrgreen: ) i jeszcze do tego te samoloty ciągle latające nad głowami ;)
Kiedy następny meeting? Już nie mogę się doczekać :D
_________________
spin it
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 30
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2008|, o 14:04   

Robił ktoś jakieś zdjęcia?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl