Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
H.J.G Tutorial [my personal mod]
Autor Wiadomość
Egon 
Użytkownik


Kręcę od: II 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 35
Posty: 85
Skąd: Metropolia/Przeworsk
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2008|, o 17:18   H.J.G Tutorial [my personal mod]

Skąd nazwa ??

H - H
ybrid gel grip
J - zebra J
immie
G - pilot G
-2

Moda tego może sobie złożyć każdy . Wszystkie części są ogólnie dostępne w polsce . Według mnie wygląda bardzo estetycznie i jedyny skill jaki jest tu potrzebny by go zrobić to umieć równo uciąć gripy od G-2 .

Cop = Cog
Długość = 20,7 cm
Waga = 12-13 g

Cena : Ja używając podróbek g-2 , zapłaciłem z a niego :
Zebra jimmie - 2,70 ( potrzebny Cap )
Hgg - 5,20 ( potrzebne body i tip )
4x Podobki G-2 - 4 x 1,50 zł ( 1x body , oraz gripy )

Suma : 13,90 ( ~ 14 zł ) / używając g-2 wyniesie w granicach 19-20 zł

Jest on obciążony na końcach , co daje w rezultacie dobre momentum .

Jak go złożyć ??

Proszę bardzo :

1. Zdjęcie potrzebnych penów :


2. Zdjęcie potrzebnych części :


3. Bierzemy Cap od Zebry Jimmie , najpierw łamiemy clipa , a to co z niego zostało odcinamy nożem ( powinno pójść łatwo )
Ucinamy rurke z G-2 ( tak jak w przypadku RSVP MX MMT ) . Wyciągamy jeszcze tą mały część z mechanizmu klikającego .
Następnie tniemy Hgg tak aby pozbyć sie przodu ( do zgrubienia ) na którym trzyma sie tip . Odkręcamy tipa , będzie potrzebny potem . Z części na której był grip należy zedrzeć troche plastiku , tak aby rurka z g-2 wchodziła luźno i można było zmieścić pod nią Inserta ( Polecam znaleźć podróby o nazwie Lantu . Mają szersze body ) .


4. Na capa i rurke nakładamy gripy z g-2 . Następnie do środka capa wkładamy Gripa z Zebry Jimmie ( dobry moment na włożenie inserta ) . Do body Hgg również wciskamy insert . Tipa Z HGG nakładamy na część mechanizmu klikającego g-2 i obklejamy jego boki taśmą izolacyjną tak aby wszedł do body g-2 . Pod rurkę wkładamy insert .



5. Zakładamy wszystko na body HGG i włala mamy H.J.G


6. Opcjonalnie podklejamy troszkę tył HGG taśmą przeźroczystą , aby cap sie nie gibał na boki .


Pls Comment ! :) Mam nadzieje , że pen sie podoba .
_________________

_________________
Kiedyś zostane TEK^2 ....
PTP Wymiany/Trades
 
Szymi_2004 
Użytkownik


Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 30
Posty: 165
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2008|, o 19:34   

Fajny pen ;], niestety nie mam części na złożenie, tak więc raczej teraz go nie złożę... Jednak może kiedyś, kto wie :D . Daje 4/5 i czekam na następne mody ;) .
Pozdro
Szymi
PTP Wymiany/Trades
 
 
homik3pl 
Użytkownik

Kręcę od: grudzień 2007
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 102
Skąd: Czeladź
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2008|, o 20:51   

Mod ładny, podoba mi się. Daję 5/5. Niestety nie mam dostępu do zebry ale jak gdzieś znajdę to go zrobię.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paveu 
Facepalm Artists


Kręcę od: III 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 724
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+26, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2008|, o 22:26   

mod fajny, wręcz świetny!
szkoda, że nie dałeś tego tuta jakiś tydzień temu... bo zamówiłbym jeszcze jedną zebrę :razz: , bo w katowicach na szczęście mogę bez problemu kupić i g2 i hgg :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2008|, o 14:00   

536934653489756349756 3479756034978563478563485/10

jak dla mnei zarabisty. jak troche se kasy uzbieram to se zloze ;)
Ostatnio zmieniony przez Boko |3 Lip 2008|, o 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |1 Lip 2008|, o 20:43   

pen jest poprostu wyśmienity, kręci się nim śwetnie na początku troche brzydko zrobiłem ale jak poprawiłem wszystkie części to jak sie nim kręci i efekt wizualny niedoopisania
polecam wszystkim tego moda naprawdę jest zarąbisty
zażuce fotke mojego H.J.G :
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maliniak 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 5
Skąd: Dzierżoniów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Wrz 2008|, o 14:40   

Bardzo fajnie wyglada i podejrzewam ze roznie dobrze saie kreci 8,5/10 pzdr
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |19 Wrz 2008|, o 15:05   

Czy te podróbki G-2 (Na clickerze maja napis Starpak) pasują do clear comssy ? U mnie są takie w sprzedaży po 0,99 zl
PTP Wymiany/Trades
 
 
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |19 Wrz 2008|, o 15:07   

tak
podróbki G2 to
starpaki i lantu
do clear comssy bardziej radzę normalne G2, bo w lantu nie wiem jak w starpakach nie da się zdjąć części gdzie był clip
PTP Wymiany/Trades
 
 
Egon 
Użytkownik


Kręcę od: II 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 35
Posty: 85
Skąd: Metropolia/Przeworsk
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |19 Wrz 2008|, o 16:24   

"Marcin" napisał/a:
tak
podróbki G2 to
starpaki i lantu
do clear comssy bardziej radzę normalne G2, bo w lantu nie wiem jak w starpakach nie da się zdjąć części gdzie był clip


Da się . Tylko trzeba trochę nadciąć tą część , wtedy spokojnie można to wyłamać . A co do Clear ComSSy to Lantu wchodzą spokojnie , natomiast Starpaki mają trochę grubszy plastik przez co musiałbyś delikatnie spiłować przód HGG co raczej nie będzie ładnie wyglądać . Popieram Marcina i radze użyć oryginalnych G-2 .
_________________

_________________
Kiedyś zostane TEK^2 ....
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl