Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Signo MX
Autor Wiadomość
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 10:55   Signo MX

Wkurzyłem się. Do tej pory praktycznie żaden mod niesymetryczny mi nie podpasował, dlatego z paru długopisów, które znalazłem, postanowiłem coś stworzyc i tak powstał:

SIGNO MX

Długość: 19.2 cm
Waga: 14-15 g - cięższy od MX, lżejszy od KT, porównywalna waga do np. Flexible MX
COG: przesunięty o około 1 cm do przodu

Wymagane długopisy:
RSVP
HGG
Signo z tipem nieklikany (z capem)
Signo klikany z tipem (są dwa rodzaje, ja użyłem tego z wglębianiami)
http://penwish.com/images/BK91_A%20med.jpg
http://penwish.com/images/2131136_g%20med.gif


1. Weź przedniego capa od RSVP, złam clipa (ten haczyk), wyszoruj pilnikiem nierówności. Następnie ściągnij gripa od RSVP i włóż go do środka capa, jak przy modowaniu np. RSVP MX.


2. Teraz odkręć tylniego capa od RSVP, nie będzie już dalej potrzebny. Oklej dość ciasno prawie cały wkład taśmą (nie będzie brzeczał podczas kręcenia). Jeżeli nie będzie wchodził do końca, po prostu oderwij niepotrzebnie przyklejony kawałek taśmy. Potem odkręć tipa z klikanego Signo, wepchnij lekko z capa z gripem RSVP i nakręć w miejsce tylniego capa od RSVP. Jeżeli wykonałeś ten punkt dobrze, tip powinien być dość solidnie nakręcony i możesz pisać. Przyklej tip od HGG na początek RSVP.


3. Odkręć tipa od Signo, ściągnij gripa z HGG (może być trudno ,radzę uprzednio zamoczyć we wrzątku). Włoż tipa z Signo do gripa HGG.


4. Załóż tip Signo z gripem HGG na początek długopisu. Będzie to wyglądało tak:


5. Ponieważ grip nie zajmuje całej tej części przeznaczonej na grip, nałożyłem tam pierścienie z mojego MX2. Całość wygląda dość ładnie. Pierścienie można zastąpić innymi gripami (dość ciasnymi) albo przykleić tip od Signo do tipa od HGG a grip założyć troszkę dalej. Całość prezentuje się następująco:


Moja ocena:
Uzyskałem mniej wiecej to, co chciałem uzyskać. Idealna waga jak dla mnie, zadziwiająco łatwo wchodzą mi aroundy (np. dwa busty, których do tej pory na niesymetrycznym penie nie zrobiłem). Cena wykonania jest dość wysoka, ale satysfakcja z kręcenia jest jak dla mnie świetna.

Jeszcze jedno zdjecie, pokazujące COG długopisu.
Ostatnio zmieniony przez Krasnal |15 Cze 2008|, o 11:52, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Norek 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 239
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 10:59   

Ladnie wyglada ten MX Signo :) i dorby tutek :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 11:06   

rzeczywiscie pen bardzo ładnie wygląda bardz dobry tutek jednak nie mamy cześci w Polsce zostaje wymiana albo penwish ale dla chcącego nic trudnego 6/6 :grin:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 11:08   

no w końcu coś konkretniejszego ^^ ja bym go nazwał Signo MX bo brzmi ładniej niż odwrotnie :P
szkoda, że wcześniej go nie dodałeś to bym sobie złożył (penwish u Skeleton'a i MadEye'a...)

@Krasnal (downdown): do usług ;]
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
Ostatnio zmieniony przez Tratto |15 Cze 2008|, o 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 11:36   

przeciez calego mozesz dostac w polsce. tylko z eresfałpe musisz zamówić z pentel.pl...

a mod dla mnie troche niechlujnie wykonany, może moglbt btc spoko.
PTP Wymiany/Trades
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 11:51   

No bo nie ma inserta?

Wsadzę insert to będzie ładnie.

chyba że nie o to ci chodzi...

@Tratto, dzięki za sugestię, rzeczywiście ładniej brzmi
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 12:02   

Ładny mod ale szkoda że u mnie nie ma klikanych signo i normalnych jak znajde to sobie może złoże a co do pena 5/5
PTP Wymiany/Trades
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 12:53   

Ameryki nie odkryles, krecilem takim juz dawno, a nawet inaczej bo dodawalem anyballa i po 1 tipie hgg (do capa i na przod) wiec, zadna nowosc.. xd
PTP Wymiany/Trades
 
 
michaspl 
Użytkownik


Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 77
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 15:19   

Ten mod mi sie podoba tylko nie wiem po co obklejac wkład długopisu TAŚMĄ??????? A jezeli ci wkład brzeczy to masz coś żle zrobione. Gdybyś włozył inserta było by to samo, a na dodatek byłby ładniejszy. :mrgreen: W tym przypadku 4/5
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2008|, o 15:26   

Po wszelkich poprawkach (Signo gripy przód i tył, insert i kilka innych rzeczy mod prezentuje sie tak)

http://www.picturepush.com/public/821709
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2008|, o 10:03   

No całkiem fajnie wyglada. Dodatkowym plusem jest mozliwosc dostania wszystkich czesci w Polsce :wink: Mimo wszystko ja zostane przy swoim Flexible MX (body od comssy jest troche mniej sliske niz od RSVP przez co długopis trzyma sie lepiej reki).

Za mod dam 5/5 :cool:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl