Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
czym kręcić filmiki
Autor Wiadomość
Ludi_KZ 
Użytkownik


Kręcę od: od dzien dobry tvn
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 31
Posty: 17
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2008|, o 12:48   czym kręcić filmiki

Mam pytanie odnosnie czym krecic filmiki. Jak dotad krecilem film cyfrowka, jednak sprawialo mi to duzo problemow jak np po nieudanym podejsciu trzeba sciagac aparat z wiezy ksiazek xP wlaczac nagrywanie od nowa itp. Mam wrazenie ze lepiej zaopatrzyc sie w kamerke internetowa.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2008|, o 19:53   

"Grzesieq94" napisał/a:
Gamer napisał/a:
Podklad z What Ive Done od LP, ale jakos nie brzmi jak oni i slowa inne ;]


Muzę wziąłem z jednej stronki ale nie wiem czy z "normalnymi" słowami czy nie bo nie słuchałem tej piosenki tak na codzień...

Czyżby www.mp3.teldyski.info ? Miałem ten sam problem :mad:

A co do filmiku to rzeczywiście jakoś niczego sobie! :smile: No komórki typu n73 to już sprzęt zaawansowany! Nokia potrafi :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
FunMan 
Użytkownik


Kręcę od: 25.04.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 64
Skąd: Chełm
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2008|, o 12:58   

Muszę przyznać, że jakość filmu jak na telefon komórkowy bardzo dobra... Całkiem co innego niż ten mój Soniak ;/

P.S. Zajebisty masz dywanik w pokoju :lol:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paveu 
Facepalm Artists


Kręcę od: III 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 724
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+26, 0, 0)
Wysłany: |28 Sie 2008|, o 13:27   

ja osobiście mam aparat kodak EasyShare p850 i jakość jest wyjebiaszcza - gorąco polecam, bo co prawda ma tylko 5,1mpx, ale jakość zdjęć też jest świetna, no i ma też pełny tryb manualny - cosik dla maniaka :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dalec 
Użytkownik


Kręcę od: 6 VIII 2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 28
Posty: 30
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Sie 2008|, o 12:02   

Znalazłem na allegro bardzo ciekawą rzecz.
http://allegro.pl/item420...llapod_hit.html

Jest to statyw którego nogi można wyginać w dowolnym kierunku, można więc umieścić go na gałęzi, słupie, przyczepić do czegokolwiek. Kosztuje tylko 39,00zł + 11,00zł za przesyłkę. Dostępny w kolorach: czerwony, zielony, niebieski.
_________________

Piszę poprawnie po polsku
.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl