Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 15:58
Pierwszy Meeting w Radomiu!
Autor Wiadomość
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2008|, o 20:11   Pierwszy Meeting w Radomiu!

Otóż w mojej główce zajasnial pomysl, aby zorganizowac w Radomiu jakis meeting. Wydaje mi sie, ze znalazlo by sie kilku chętnych. Zapraszam oczywiscie wszystkich z Radomia, jego okolic oraz najdalszych zakatkow swiata :mrgreen: Data i godzina spotkania jest do ustalenia, jednak chcialbym, zeby ta impreza odbyla sie jeszcze w czerwcu. Na wstepie powiem, ze ddpadaja weekendy (7,8 i 14,15) ze wzgledu na uroczystosci, ktore mnie czekaja. Nalezy jednak pamietac, ze duzymi krokami zbliza sie do nas koniec roku szkolnego, wiec przynajmniej ja nie widze problemu spotkania sie na tygodniu :wink:
Jezeli bedzie malo chetnych (3-5 osob) to nic, najwyzej zrezygnujemy, chyba ze naprawdę bedzie wam zalezalo.
Wszystkich chetnych prosze o wspisanie sie w tym temacie. :wink:

Oczywiscie, jezeli ktos moze zorganizowac jakas kamere czy inne podobne urzadzenia to jestem otwarty na propozycje :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Toban 
Użytkownik


Kręcę od: 1.5roku(.5roku przerwy)
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 29
Posty: 190
Skąd: Kurów
Handel: 96,67% (+29, 0, -1)
Wysłany: |2 Cze 2008|, o 20:51   

moze ja sie zjawie tak daleko nie mieszkam... a w wakacje to sa jeszcze wieksze szanse zebym dojechal :wink:
_________________

Wracam do Penspinningu po dlugiej przerwie!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Seihe 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 673
Skąd: Radom
Handel: 100% (+84, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2008|, o 15:15   

Ja oczywiście będę!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maciek 
Użytkownik


Kręcę od: '06
Wiek: 32
Posty: 109
Skąd: Radom
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2008|, o 20:13   

Oczywiście, że się zjawię. Pasują mi wszystkie terminy za wyjątkiem 2 tygodni od zakończenia roku.

Być może przyprowadzę kolegę.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl