Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
"OłÓwek" Day session
Autor Wiadomość
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2008|, o 19:50   "OłÓwek" Day session

Witam.
Otóz kupilem nowa kamerke i chcialem ja wyprobowac :wink: . Krecac na codzien nadzwyczaj ciezkim penem, bo KT postanowilem dla zabawy pokrecic sobie ołówkiem :mrgreen: Kamerka jest taka jak Rarki, ale zdaje sobie sprawe, ze obraz jeszcze to nie wyglada najlepiej (musze troche posiedziec w tych wszystkich ustawieniach). Efekkty- to chyba najprostszy WMM. Dopiero po raz pierwszy mialem stycznosc z programem do edycji video.

http://pl.youtube.com/watch?v=LxDo6lDOCIM

Przede wszystkim chcialbym uslyszec wasze komentarze na temat ustawienia kamery i co ewentualnie mozna jeszcze poprawic :wink: Pen spinning tez mozecie oceniac, ale na ołówku raczej masterem nie jestem :oops: :oops:

Zycze miłego ogladania :wink: :oops:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Eddie 
Użytkownik

Kręcę od: 28.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Poznań
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2008|, o 19:55   

ja na ustawieniach kamery itd sie nie znam niestety
ale spinning w dodatku olowkiem naprawde piekny
10/5 POZDRO :grin:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2008|, o 19:58   

Hmm. Nie wiem co tam namieszałeś w ustawieniach, ale ja mam taką samą kamerkę, wszystko jest ok.

Co do spinningu. Niewiele było widać, kąt bardziej z góry. Poziom średni.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
david 
Użytkownik


Kręcę od: X 2006
Ręka: prawa/right
Wiek: 33
Posty: 203
Skąd: Kopcie
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2008|, o 20:44   

co do kamerki: zmien ustawienia bo jakosc filmu jest slaba. obraz sie rozmywa i malo widac.
co do spinningu: swietnie. ja bym tak nie dal rady olowkiem. tez krece ciezkim penem wiec wiem jak to jest wziąć do reki cos lzejszego...
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2008|, o 20:45   

Ogolnie wydaje mi sie, ze YouTube troche popsul jakos. Tutaj jest link do downloadu: http://rapidshare.com/fil...y_session_4.wmv .
Filmik u mnie na komputerze wyglada duzo lepiej. Co do ustawien to bawilem sie tylko troche w te kontrasty itp. bo ciagle na filmie jest duzo ciemniej niz w pokoju (krecilem gdzies kolo godziny 16, ale musialme zapalic swiatlo gdyz malo co bylo widac). Ołówkiem sie bardzo trduno kreci, wiec comba moga byc troche rwane i pewnie to troche utrudnia ogladanie. Pen spinning ogolnie byl dla mnie malo wazny, chcialem zobaczyc jaka bedzie jakosc (calosc nagrywania zabrala mi moze pol godziny). Ogolnie na razie mi sie cos nie zgadza, gdzy musze nagrywac comba przy pomocy WMM tzn. otwiera mi sie, a pozniej msuze zapisac jako plik filmowy. Jezeli zrobie przez normalne nagrywanie, to przy wrzuceniu na YouTuba jest piksel na pikselu + przesuniety głos. Nic musze jeszcze troche posiedziec nad tym :wink:
Pari, Marcin i david dziekuje za komentarze :grin:

Kamerki bede pracowal nad ustawieniem, ale mam problem gdyz w poblizu nie mam zadnej szafki, ani polki na ktorej moglbym postawic kamere. Na razie ratuje sie kilkoma wielkimi ksiazzakami obok na biurku. Dzieki za rady na pewno cos wymysle nowego :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl