Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Rarka
|26 Maj 2008|, o 15:20
Cienki - One Year Video
Autor Wiadomość
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |26 Maj 2008|, o 15:01   Cienki - One Year Video

Wiem że mówiłem że mam dopiero 01.06 ale nie mogłem się doczekać :P

http://pl.youtube.com/watch?v=9_t9H-I4gPQ

Wersja HQ na YouTube

Wiem, niektóre klipy w fatalnej jakości a niektóre w jeszcze gorszej ale to już nie moja wina.
Mam nadzieję że się spodoba :cool:
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
Ostatnio zmieniony przez Cienki |9 Lis 2009|, o 18:26, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |27 Maj 2008|, o 10:41   

Ja powiem, że Twój spinning stał się bardzo przyjemny dla oka kiedy kupiłeś nową kamerkę. Wtedy jakoś zacząłem podziwiać to co robisz, bo była spora różnica pomiędzy starszymi combosami, a tymi na nowej kamerce. Może brak stylu to Twój styl? xD Dla mnie się podoba jak kręcisz, ładne Midbaki 1.5 robisz. Co by tu nie chwaląc za bardzo napiszę, że niektóre przejścia są nudne (tak, tak, było). Podsumowując, jak na rok kręcenia to wynik jest świetny i życzę dalszych sukcesów, bo Cienki stanie się pewnie nie długo jedną z głównych sił PPP. :cool:

A co do nowego kątu to mi taki nie podchodzi, albo zmień na stary, albo trochę oddal kamerkę, aby było widać z większej odległości dłon. Poza tym to nie widać niektórych tricków za dobrze.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |6 Cze 2008|, o 19:14   

Ładna szybkość :mrgreen: Miałeś małe zacięcie na PalmSpinie :mad: I napisy zaszybko leciały, a tak to spoko filmik... Tak trzymaj :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |10 Cze 2008|, o 21:13   

Cienki jak na rok to wymiatasz!bardzo fajne comba ale najlepsze te drugie(KT)
PTP Wymiany/Trades
 
michaspl 
Użytkownik


Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 77
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2008|, o 18:10   

Super combosy. Bardzo podobało mi sie to sextample.Piękne przejścia między trickami. Podobał mi się równiez combos kiedy kręciłeś na zmianę 2 penami. W skali dałbym 5/5 :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl