Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Wasz ulubiony Polski PS?

Ktory jest najlepszy waszym zdaniem?
Rarka
32%
 32%  [ 26 ]
Gumix89
25%
 25%  [ 21 ]
Przemo
8%
 8%  [ 7 ]
Thelian
7%
 7%  [ 6 ]
Fenix
4%
 4%  [ 4 ]
Ktoś inny
20%
 20%  [ 17 ]
Głosowań: 81
Wszystkich Głosów: 81

Autor Wiadomość
Crosspace
[Usunięty]

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 20:50   Wasz ulubiony Polski PS?

głosować i dawac coment :???:

Oczywiście ja głosuje na Theliana wszyscy chwala gumixa i rarke a nikt nie patrzy na theliana.Thelian technicznie wymiata ale wszscy oczywiście nie wszyscy pisza Rarka to ja tez Rarka :wink:

Kruq dawno cie nie było nie wiem jak teraz spinujesz to wiesz ale wiem ze jestes najlepszy:D:D
Ostatnio zmieniony przez Hakan |13 Kwi 2008|, o 21:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
Kruk 
Użytkownik


Kręcę od: VII 2006
Ręka: prawa
Posty: 481
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+26, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 20:51   

Ej, a dlaczego mnie nie ma w tej ankiecie?! Ano tak, bo to chodzi o to, kto jest najlepszy po mnie! :D
PTP Wymiany/Trades
 
Dercen 
Użytkownik


Kręcę od: 25.07.2007
Ręka: right
Wiek: 30
Posty: 417
Skąd: Radłów k/Tarnowa
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 21:01   

Jeśla ma być ankieta o polskich penspinnerach to daj wszystkich co biorą udział w MP. Bo np Zaliego nie ma, a jak ktoś będzie chciał na niego zagłosować to co? Kiszka.

Najlepszy jest dla mnie ofc Przemo. Nie powiem że go kocham bo by to dziwnie zabrzmiało w moich ustach. :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 21:14   

A dlaczego niby mnie tu nie ma? Nie koniecznie trzeba lubic najlepszego spinnera z boarda , lubi sie kogos za styl..
PTP Wymiany/Trades
 
 
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 21:19   

gumix rulez :D zaraz zaraz, ile trzeba bylo najmniej slow napisac? a z reszta jzu nei wazne ;p
PTP Wymiany/Trades
 
danielos 
Użytkownik


Kręcę od: hmm
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 319
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 21:20   

mi sie podoba jak kręci przemo
PTP Wymiany/Trades
 
Niki 
Użytkownik


Kręcę od: grudzień 07
Ręka: Prawa
Posty: 62
Skąd: Czeladź
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 21:22   

Wszyscy sa dobrzy, maja swoj styl.
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 21:24   

No jak chcesz robic ankiete na temat najbardziej lubianego pen spinnera (za zachowanie, spinning, czy caloksztalt) to zdecydowanie musi byc wiecej opcji. Bo tak to mozemy wybierac tylko z posrod tych, ktorych ty uwazasz za najlepszych :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 21:28   

Ja bym tu jeszcze wsadził Zaliwaję, Routtuqe, Kruka, Raziel, Sonica (też kiedyś wymiatał), Fafika, Mikula,
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nitridil 
Facepalm Artists


Kręcę od: marzec 2008
Ręka: both
Wiek: 32
Posty: 160
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 21:44   

Lepsza byłaby wersja bez ankiety i zbieranie głosów :)

Według mnie zdecydowanie Rarka albo gumix :) Nie wiem czemu.
PTP Wymiany/Trades
 
 
dante 



Kręcę od: 15-08-2005
Ręka: Prawa
Wiek: 46
Posty: 770
Skąd: Żerniki Wroclawskie
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 21:50   

Nie ma mnie ????
No trudno.
Większość z was i tak przewyższa o niebo moje kręcenie. Ale jeżeli już miałbym na kogoś oddać głoś to Rarka a to dlatego że jest cholernie oryginalny i kreatywny w swoim kręceniu.
_________________
Dante fun - takie tam śmichy-chichy.
Zośka, Zośka Remember[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 22:39   

Heh, trudno wybierać z rzeszy tak utalentowanej. W ankiecie zabrakło chociażby Dantego (chociażby za założenie PPP :D ), Sonica albo Kruka, a i wielu innych można wymieniać. Oceniać spinnera można także na wiele kryteriów, więc wybór jest tym bardziej trudny. Theliana kocham za aeriale, Rarkę za świetny styl, a Gumixa za szybkość, a przy tym zachowanie płynności. Jeszcze wielu innych szanuję, podziwiam, ale nie będę się rozpisywał.
A jednak wybrałem... Rarkę. To jego pierwszego filmik zobaczyłem i to on zachęcił mnie do kręcenia. Chylę czoła przed tobą.
Boże ile wazeliny ;P
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 22:53   

Ja oddałem głos na Rarkę z takiego względu że gdy zaczynałem i zobaczyłem jego "Half Year" bardzo się jarałem tym że jest zawaliście szybki i no wtedy jeszcze się tak bardzo nie znałem i nie orientowałem się że on tam wykonywał wtedy tylko kilka trików - wtedy padło też moje stwierdzenie że kręci lepiej od Bonkury :P (ostatnio jak mu powiedziałem że mi się chce śmiać jak teraz patrze na ten filmik, to mi odpowiedział że jemu też xD) ;) I do dziś uważam go za autorytet dlatego że przeszedł niesamowitą ewolucję w spinningu - z prostych comb sonic -> sonic -> clip -> charge po 2 miechach zaczął miażdżyć w porównaniu do całego portalu. A kiedy przyszedł mu KT, czasy Rarka & Fafik Pen Spinning Video to już była masakra! Miał też taki przestój w swojej karierze że robił to samo w każdym combie, nudziło mi się oglądanie jego combosów ale przyszedł WC i zrobił się kreatywny jak cholera! Na dodatek po kupnie kamery jeszcze bardziej można zobaczyć mega płynność.

U mnie na 2. znajduje się.... Fafik. A to dlatego że jest ultra szybki a ponadto płynny. Właśnie w R. & F. PS Video też go doceniłem bo wcześniej się nie pokazywał (i potem też nie niestety....). Robi to wszystko tak szybko że nie mogę dostrzec się trików. Jednak niestety na swoich obecnych filmikach nie pokazuje się zbyt dobrze IMO - jakoś tak troche wolniej (chociaż to combo na FeniXa już szybsze) no i zacina się.... Po prostu wydaje mi się że się od kamery odzwyczaił.

Na 3. Przemo za płynność i niebywale dokładnie wykonywane triki.
Na 4. Thelian - bo... nie wiem dlaczego - no oprócz tego że płynny, różnorodny bla bla bla to po prostu no lubię patrzeć na jego comba ;)
Na 5. Routtuqe - za to że ma unikalny styl na forum i na świecie IMO.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Routtuqe 
Użytkownik


Kręcę od: 14.07.2006
Ręka: 3p2h
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Tymbark
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 23:13   

W ankiecie brakuje kilku penspinerów, Thelian wiem ze kręci świetnie lecz obiektywnie go ocenić niemoge znam jego spinning od samego TA więc na jego temat się nie będe wypowiadał,Moge tylko przypomnieć to że wygrał z Rarką w leedeże (czy czymś tam),na WC jak narazie chyba z kazdym wygrał no i na MP sobie świetnie radzi.
Głos na Przemo za świetny styl.
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |14 Kwi 2008|, o 13:57   

Ja najbardziej lubię s777.

@down: jest Polakiem, mówi po polsku, jest zarejestrowany na PPP... co jeszcze?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |14 Kwi 2008|, o 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl