Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 15:58
ABC Kraków 13 czerwiec 2008
Autor Wiadomość
dante 

Kręcę od: 15-08-2005
Ręka: Prawa
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2008|, o 07:58   ABC Kraków 13 czerwiec 2008

Zostaliśmy zaproszeni do ABC Kraków
Adres: Kraków ,,Hala Targowa Chemobudowa'' ul. Klimeckiego 24
Data 13 czerwiec 2008
Godziny w jakich można się zjawiać 12:00 - 14:00

Osoby zainteresowane proszę o informację w tym temacie
Ostatnio zmieniony przez dante |2 Cze 2008|, o 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |12 Cze 2008|, o 23:42   

"FeniX" napisał/a:
Najprawdopodobniej po końcu targów wylądujemy w Galerii Krk, miejsce raczej najlepsze na zakończenie.

ewentualnie na ryneczq :P ale to zależy od pogody ;)

Pari 
www.pari.pl

Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2008|, o 19:18   

Jak było?

Nie było nas ani za dużo ani za mało:
Gumix89
FeniX
Pari
Raxilion
Aroziom
Krasnal
DeMoN
Rotuk

Potem doszli:
Aga
Rude Boy

Zaczęło się dość ciekawie. Pan ochroniarz nie chciał mnie wpuścić. (byłem pierwszy) Dopiero gdy powiedziałem, że z Patio jestem, to mnie wpuścił. Pan ze stoiska Patio, bardzo się ucieszył, że przyszliśmy, trochę się zdziwił, gdy zobaczył więcej niż 2 osoby (na początku byłem tylko ja i Krasnal). Stoiska były różnie zaopatrzone. Przeważnie podróbki, długopisy dla "mas" z plastykowymi końcówkami, różowe barbie, itp. Z ciekawszych rzeczy: Easy Duraflash, G2, Uni Signo, No i niedawno odkryte przezemnie długopisy firmy "Spoko" (Firmę gorąco pozdrawiamy, dostaliśmy bardzo dużo długopisów, z zarąbistymi gripami). Pentel się zhańbił, nie było hgg, o RSVP nie wiedzieli nic, gdy im pokazaliśmy, zdziwili się bardzo.

Trochę za stoiskami była wolna przestrzeń, tam konferansjer rozdawał nagrody poszczególnym firmom, tam też znajdował się szwedzki stół. Pan przedstawiający firmę Patio, zorganizował nam mały występ, zleciało się trochę ludzi. Oczywiście, wywiad do "Papierniczego Światu" i "Raportu Branżowego". Najlepsze pytanie to było od konferansjera: "Długo jeszcze będzie ten pokaz trwał?" A ja: "My tak możemy cały dzień". Ogólnie mówiąc, zostaliśmy bardzo pozytywnie odebrani, dość nudno tam było, zanim wszyscy przyszliśmy. Dzięki takiemu czemuś, rozreklamujemy nasz portal, co oczywiście będzie korzyścią, wiadomo jaką.

Na zewnątrz był gril, wyżera za darmo.
Gdy zwiedziliśmy wszystkie stoiska, pozbieraliśmy ciekawe długopisy, przenieśliśmy się do Galerii Krakowskiej, gdzie doszli do nas Rude Boy i Aga. Potem kręciliśmy. Następnie trochę pokręciliśmy. Co tu dużo mówić.

Mam nadzieję, że ta relacja, zaspokoi waszą ciekawość i zrekompensuje brak zdjęć i filmów.

Krasnal 
Użytkownik

Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2008|, o 19:53   

Było sympatycznie, poznałem nowych ludzi, kieruję pozdrowienia.

Z punktu czysto teoretycznego, pojawiło się kilka ciekawych firm. Patio największe stoisko, jednak praktycznie tylko jakies plecaki i takie rzeczy. Pentel słabiutko, głównie reklama pasteli i tych Bk437, mało znali się na rzeczy. Uni ciekawa oferta, wzięliśmy sobie z Parim po Signo z tipem na Ayatoriego. Easy Duraflashe tez były, Fibracolor zainteresował nas jakimiś markerami (coś można by było z tego zrobić). Wzięliśmy też jakieś długopisy firmy Spoko, wyglądają całkiem spoko :P Jakby co to może będa później zdjecia, jakas pani robiła nam fotki i później wzięła namiary. Smaczny obiad, później przejazd do Galerii Krakowskiej. Najpierw poszli Aroziom i Raxillion, z pół godziny potem Pari. Ja siedziałem do 18, później juz niestety musiałem iść.

Co do listy obecnych to jeszcze chyba potem przyjechał Thelian z jakimś Niemcem, ale to dopiero moga potwierdzić Ci, którzy go spotkali osobiście.

Fajnie było, trzeba to kiedyś powtorzyć ;)
PTP Wymiany/Trades

DeMoN 
Użytkownik

Ręka: righthanded
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2008|, o 21:46   

No było bardzo fajne, szkoda że nikt nie nagrywał, ale w sumie najfajniejsze momenty z życia zapisują się we wspomnieniach, reszte z pewnością opowie FeniX :) Ta pani była z gazety. A Thelian jednak nie dotarł. Kiedy zostało nas już tylko 4rech, Routtuqe musiał się zebierać coś koło 19:20, kiedy ja akurat rozwalałem Bossa xDD. Reszta - ja, FeniX i Gumix89 zebraliśmy się po 19:30. Jeżeli chodzi o targi to na początku zostaliśmy fajnie przywitani, miła pani zrobiła nam fotkę do gazety, w sumie każdy w hali nas rozpoznawał (w sensie, o Ci co kręcą długopisami xDD). Jeszcze śmieszne teksty miał gościu co rozdawał nagrody oraz rozśmieszył mnie lajtowy "kucharz", który dał mi porcję x2 :D

podsumowanie: Bardzo elegancko, Bardzo Spoko :lol:

Thelian 
Użytkownik

Kręcę od: VII 2006
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2008|, o 23:18   

przepraszam was bardzo za moja nieobecnosc... ale najpierw nas zatrzymala policja, a my jechalismy z niemcami (kierowca zabulił 1650zl za cos) i nas przetrzymali. potem korki nas przetrzymaly w drodze powrotnej do krk. wiec z piekar moglem wyjachac gdzie 18.30, a dojazd jednak zajal by mi troche czasu, bo cholera masa ludzi była. nie wiem czemu (piatek 13)

FeniX 

Ręka: lewa
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2008|, o 09:59   

Ja dopiero do domu wróciłem.

Nie wiem, jak to się stało, że nie pojawiły się teksty dość ciekawe, jakie wyszły, gdy stwierdziliśmy, że wypadałoby mówić o Patio. Przykładowo dowiedzieliśmy się, że gumix89 kręci Patio G3, że to, co tam robiliśmy z długopisami to patioing, czy inne takie. Również w tym stylu był tekst:
Pari: Ej, fajny ten penspinning.
ja: Patio co?

I od tego patiowania zacząłem mówić Pati zamiast Pari, ale to tylko kilka razy. Ogólnie jestem zadowolony. Było trochę absurdu i śmiechu z głupot. Pani z gazety zaczyna pytanie "A ile lat..." w tym momencie gumix wchodzi jej w słowo "dwa", a ona kończy swoje pytanie "...macie?"

Do mikrofonu nawijał ogólnie Pari raczej, ja tylko raz, jak mnie zmusili bo tam najdłużej kręciłem z obecnych. Gumix kulturalnie zareklamował Patio - w odpowiedzi na pytanie "Czy najlepsza jest do tego jakaś konkretna marka, czy może są jakieś które wykluczacie?" on odpowiedział "długopisy można składać z części różnych marek. Ale ogólnie bardzo dobrze kręci się długopisami firmy Patio." ^^ Dostaliśmy czerwone smyczki od Patio z napisem POLSKA i śmieszny rozmiarowo długopis równie patriotyczny.

Więcej w sumie nie pamiętam, może sobie później przypomnę. Nikt nie miał aparatu - ja miałem nadzieję, że DeMoN weźmie, DeMoN miał nadzieję, że weźmie Pari. A Pari nie wziął, więc nie ma co liczyć na jakieś materiały od nas.
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades

Routtuqe 
Użytkownik

Kręcę od: 14.07.2006
Ręka: 3p2h
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2008|, o 13:49   

na targrach było bardzo fajnie wiele stoisk z długopisami choć tych najpotrzebniejszych zabrakło no i darmowe jedzenie xD szkoda ze thelian nie dojechał i wracając do domu musiałęm płącic za bus 8 zł zamiast wrucić za darmo z tatą theliana i z nim :D I jeszcze jedno byłem na meetringu wiem pari ze mam trudny nick ale mogłeś choćby napisać R czy Rotuke a nie zapomnieć o mnie,
PTP Wymiany/Trades

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi