Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy penspinning zmierza w dobrym kierunku?

Czy penspinnig powinien być rozpowszechniany?
Tak
84%
 84%  [ 54 ]
Nie
15%
 15%  [ 10 ]
Głosowań: 64
Wszystkich Głosów: 64

Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |17 Mar 2008|, o 19:58   Czy penspinning zmierza w dobrym kierunku?

Jak w temacie. Do stworzenia tego tematu skłoniły mnie posty w temacie Wywiad dla "Papierniczy Świat"

Pytania pomocnicze:
Czy wywiady, promocja, i reklamowanie penspinnigu ma sens?
Czy to ma być sport tylko dla Elit?
Jakie są plusy a jakie minusy popularyzacji tego sportu?

Kilka cytatów z tamtego tematu:
"Cienki" napisał/a:
"Pari" napisał/a:
Niestety nie dotrze do mas. Gdyby tak TVN się ładnie przygotował...

No i ja sie ciesze ze my tylko bedziemy mogli podzielac radosc z udanego wywiadu...
A dlaczego - popatrz co bylo po TVNie :???: masa spamerow, pytan co gdzie kupic, o pauki do krencenia i innych beznadziejnych tematow o kazdy trik ktory sie nie umie (pomurzcie plox)


[quote="Maniek"]
"Cienki" napisał/a:
No i ja sie ciesze ze my tylko bedziemy mogli podzielac radosc z udanego wywiadu...

Ze sie wtrace :razz: To po co sa te wywiady? Nie po to by pen spinning, byl bardziej popularny? Bo chyba nie robimy tego dla checi pokazania sie. A jezeli nie chcemy tu nowych to po prostu przestanmy pokazywac sie w roznych srodkach masowego przekazu. I wtedy bedziemy mieli stala , jakze liczna grupe :wink:
Ja oczywiscie popieram kazda forme rozprzestrzeniania pen spinningu. Jedynym minusem jest to, ze jak kazdy bedzie potrafil cos zakrecic, to jzu nei bedzie taki hardkorowy :mrgreen: :mrgreen: [/quote]

[quote="agilus"]Cienki napisał/a:
masa spamerow, pytan co gdzie kupic, o pauki do krencenia i innych beznadziejnych tematow o kazdy trik ktory sie nie umie (pomurzcie plox)


pomimo że jestem nowy, musze przyznać że masz całkowitą racje. Tak jest niestety na każdym forum :???: Ale wydaje mi się że dużym plusem jest to że takie osoby ją TYLKO "jednorazowe" czyli zadadzą jedno, dwa lub trzy głupie pytania i znikają, a są też takie osoby które zostaną na stałe :) ale to tylko moje zdanie [/quote]


Dodałem także ankietę.
Zapraszam do dyskusji.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
SoPociek 
zły skurczybyk


Wiek: 34
Posty: 167
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2008|, o 20:44   

Moim nieskromnym zdaniem: Nikogo nie zmuszam do pen spinningu, a forum traktuje jako centrum informacji. Informacji szukam sam. Sam trenuje. Sam układam kombosy. Sam załatwiam sobie długopisy. Sam oglądam filmy. Jedynie Cienki zbrejkował mi jedno kombo :P (ale sam go poprosiłem). Natomiast wurwia mnie gdy jakies zalosne nubki o wszystko musza sie pytac(zasmiecajac przy tym nasze centrum informacji), gdy nie potrafia sobie sami sobie poradzic, gdy zaslaniaja sie lenistwem, dysleksja, dysgrafia czy innym dysmozgowiem. Ogolnie wurwia mnie brak samodzielnosci. I pytanie "co wy z tego macie" Tak ono tez mnie wurwia. A to jest zaleznosc promowania pen spinningu. Dlatego jestem na nie.
Ale nie bede hipokryta, przeciez sam chcialem wystapic w programie TVN'u. Z jednego powodu ktory zaznaczalem juz wczesniej. Zeby choc odrobine pognebic wszystkich ktorzy mowili "nic Ci z tego nie przyjdzie" Zeby kazdemu ktory ma do mnie z tego powodu jakies "ale" zrzedla mina. Zeby ich suty z zazdrosci darly, bo ktos potrafi docenic to co robie.
Dlatego jestem na tak.

Brakuje tu w opcji "Pierwszy raz w zyciu nie moge sie zdecydowac czy tak czy nie"
Powinnismy sie starac tlumaczyc mediom czym pen spinning NIE JEST! By do ludzi dotarlo, ze to jest rodzaj hobby z kategori zbierania znaczkow czy skladania modeli. Wymaga cierpliwosci, koncentracji. Fajnie sie to oglada, ale tylko nieliczni moga to robic.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |18 Mar 2008|, o 21:02   

"SoPociek" napisał/a:
Informacji szukam sam. Sam trenuje. Sam układam kombosy. Sam załatwiam sobie długopisy. Sam oglądam filmy. Jedynie Cienki zbrejkował mi jedno kombo :P (ale sam go poprosiłem). Natomiast wurwia mnie gdy jakies zalosne nubki o wszystko musza sie pytac(zasmiecajac przy tym nasze centrum informacji), gdy nie potrafia sobie sami sobie poradzic, gdy zaslaniaja sie lenistwem, dysleksja, dysgrafia czy innym dysmozgowiem. Ogolnie wurwia mnie brak samodzielnosci.


Absolutnie sie zgadzam! Ile juz na gg, na pw dostawalem pytan - jaki trik teraz, skad mam to wziac, nie masz jakichs penow do sprzedania - total Żal!
Jakos jak ja zaczynalem bylem laikiem jak kazdy na poczatku i przytoczcie jeden temat w ktorym pytalem sie skad wziąć pena albo jak sie nauczyc jakiegos triku! (chodzi mi o zalozony, bo np o Dr. KT to sie pytalem ale w offtopie chyba)
Fakt - moze na samym poczatku odkopalem jakis temat ale zaraz zastosowalem sie do polecenia i to nie takiego dinozaura sprzed 9 miesiecy tylko gora 3 miechy. Pamietam linki na stare forum - ile ja sie oszukalem zeby dowiedziec sie, jak to wlaczyc! - i co? jakos znalazlem bez pytania sie i mowienia "rze to niedziala" (blad ortograficzny byl tu celowoscia, bo jak sobie cos takiego przypomne to az mi sie rzygac chce).
Przyklad: Sylwek99 brat Bierasa - i po co takiemu dzieciakowi konto? chcial sie uczyc ps to niech by sie pytal brata a nie od razu brak dopilnowania i milion pytan o "pauke do krencenia" i min. dlatego zalozylem temat restrykcje na forum i jestem przeciwny zbyt nadmierniej promocji pen spinningu.
takie moje zdanie i mam świadomość, ze za kontrowersyjna wypowiedz moge dostac warna i zostac zlinczowany (czy jak to sie tam nazywa)

"SoPociek" napisał/a:
Jedynie Cienki zbrejkował mi jedno kombo :P (ale sam go poprosiłem).

Looz, sam odswiezylem ten temat bo mimo mojej postawy co do niektorych i odmiennego zdania chcialem pomagac poczatkujacym pen spinnerom ktorzy na razie nie potrafia ukladac sobie combosow - a noz ktos zobaczy kilka polaczen od Bonkury/ Erirora lub kogos innego i dolozy do tego cos od siebie i beda z niego ludzie!
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
dante 



Kręcę od: 15-08-2005
Ręka: Prawa
Wiek: 46
Posty: 770
Skąd: Żerniki Wroclawskie
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |20 Mar 2008|, o 17:35   

Cienki, Warna nie dostaniesz, napisałeś konkretnie. Oczywiście się z tym nie zgadzam (jeżeli chodzi o promowanie), ale szanuje Twoje stanowisko.
_________________
Dante fun - takie tam śmichy-chichy.
Zośka, Zośka Remember[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |21 Mar 2008|, o 14:00   

Narzekanie na spam jest przesadzone. Niektorzy tu popadaja w skrajnosc. Bladzic rzecza ludzka, niejeden z uzytkownikow w euforii mogl poczatkowo swoim zachowaniem irytowac. Ale z czasem ci na prawde zalosni sie wykruszaja a wytrwali nabieraja respektu do penspinningu.
Jak chodzi o popularyzacje to nie mam nic przeciwko. Nie podoba mi sie podejscie ludzi krecacych, by sie pokazac, wybic z tlumu. Robie to dla satysfakcji,jaka daje mi kazda nowa rozkmina,kazdy nowy trick.
kiedys dokoncze bo nie mam miejsca;P

[ Dodano: Pią 21 Mar, 2008 ]

Kontynuujac. Tu nie chodzi o to, by czuc sie kims lepszym, bo sie umie krecic a nikt w okolicy nie umie. Czerp z tego radosc i dziel sie nia. Jak ktos madrze napisal - podaj dalej.
Nie jest istotne jak ktos patrzy na Twoj penspinning. Istota tego wszystkiego jest jedno - co TY w tym widzisz. Ty tworzysz te magie i od Ciebie zalezy, jakie beda jej dalsze losy. Jesli kazdy bedzie kochal i szanowal to, co robi, to penspinning pozostanie tym czym jest i nie straci swojej magii.

Chyba tyle na chwile obecna.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
KhaDori 
Użytkownik


Kręcę od: 24.02.08
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 449
Skąd: Siemianowice śl.
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |21 Mar 2008|, o 14:57   

Bo właśnie nie o to chodzi w Penspinningu, żeby być lepszym od kolegi z klasy czy od kogokolwiek za wszelką cenę. Oczywiście, trochę rywalizacji się przyda, ale przecież nie można kręcić tylko po to żeby np. "Być lepszym niż KTH". I podejście trzeba mieć świeże, trzeba samemy kombinować też troche, a nie tylko latać po tutorialach czy uczyć się komb od Dongzy. Bo to jest właśnie fajne w penspinningu że samemu mozna wymyślić jakieś przejście, samemu odkryc jakiegos fajnego moda. I cieszyc sie z tego. Tylko byle nie samemu. Penspinning nie ma też sensu jeżeli uprawia go sie tylko dla siebie. Nalezy sie dzielic tym co sie umie, co sie wie, co sie ma. I fakt, nie można tego robic tylko dla podziwu, uznania, ale też fajnie by spojrzeć za 2 lata na UPSB i zobaczyć że wszyscy kręcą twoim modem :) Tak więc bądźcie kreatywni, i kombinujcie co mozecie zrobić aby tą sztukę ulepszyć. Rzekłem.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Aga 
Użytkownik


Kręcę od: niechcenia
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 88
Skąd: okolice Krakowa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Mar 2008|, o 15:45   

A ja się zastanawiam jaki jest sens pisania po raz wtórny tego samego. Ktoś zauważył coś i fajnie. Ale po co później 10 postów dokładnie z tym samym?

Sami zaczęliście rozpowszechniać PSa, więc jeżeli mają być jakieś pretensje to tylko do siebie. Chociaż uważam że są one bezpodstawne. Dzielisz się z ludźmi czymś co Cię kręci, co Cię cieszy i nie wiesz nigdy do końca na kogo trafisz. Idioci pozostaną idiotami. A prawdziwi Penspinnerzy zostaną nadal prawdziwi.
Rozpowszechnianie penspinningu powinno nadal trwać. Podobała mi się wypowiedź Rarki- tak jak z zośką.
Kręć i rób to dla siebie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl