Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Pen
Autor Wiadomość
Hetman 
Użytkownik

Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2008|, o 08:26   Pen

witam :p jestem calkowitym newbie. wczoraj sobie zaczelem krecic umiem juz dwa triki i teraz tak czy ja musze miec jakis specjalny kupiony dlugopis czy go sie samemu robi.? tera krece dlugopisem firmy stabilo i nalozylem na niego 2 gumki i 2 zaatyczki ? czy to jest dobre do krecenia ??
PTP Wymiany/Trades
 
D4W!D 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Posty: 252
Skąd: Dzierżoniów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2008|, o 08:38   

http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=1211
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=934

i przeczytaj caly ten dział a napewno znajdziesz jakis mod dla siebie:
http://forum.penspinning.pl/viewforum.php?f=18

PS. Cytuję: „Ołówek, idz do najbliższego kiosku albo sklepu papierniczego i kup ołówek. Tylko ołówek pozwoli Ci osiągnąć mistrzostwo, żaden inny długopis tego nie potrafi. Pamietaj! Dzięki ołówkowi nie będziesz musiał się uczyć tricków, to ołówek sam będzie się krecił.
PTP Wymiany/Trades
 
 
ErniX 
Użytkownik


Kręcę od: 18.09.2007r., 22:30
Ręka: Lewa
Wiek: 30
Posty: 104
Skąd: Brodnica
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2008|, o 14:02   

Słuchaj Hetman, fajnie że kręcisz ale czy nie mogłeś, zanim napisałeś temat, zobaczyć inny - podobny? Pełno jest takich. Wszedłbyś, zobaczył odsyłacz do jakiegoś tematu i już.
Poradzę ci coś, jeżeli chodzi od długopis. Zacząłeś wczoraj - to widać. Dobrze ci się kręci tym Stabilo? Jeśli tak, to już masz odpowiedź na pytanie: ,,Czy się nadaje do kręcenia". Nasatępna rzecz. Nie znam osoby, która po dwóch dniach i po nauczeniu się dwóch tricków, zmieniała długopis. Nie pomyślałeś, że skoro nauczyłeś się na tym penie dwóch tricków, to znaczy że się nadaje do kręcenia? Oczywiste jest, że śmieciem nie dał byś rady nauczyć się niczegp, poza TA. Mógłbys kupić długopis - jasne, że tak. Tylko najpierw musisz sobie zadać pytanie: ,,Czy będę dalej kręcił?", ,,Czy mi się to spodoba?". Długopis to nie jest kilka złotych (mówie o profesjonalnym np. RSVP. Dr. KT nawet nie będę wymieniał, bo kosztuje ~70zł), więc nie widzę sensu nad zastanawianiem się, czy kupic specjalny, po dwóch dniach kręcenia. Kiedyś przyjdzie czas, że będziesz chciał być bardziej uznanym penspinnerem, wtedy możesz kupić lepszy długopis ale wiedz, że droższy nie znaczy lepszy. Większość ,,wyczynowych" penów jest źle wyważona, za długa/krótka, za śliska/szorstka lub zbyt cienka/gruba, więc musisz długo ćwiczyć, zanim znajdziesz swój ideał i będziesz wiedział, czym możesz zrobić wszystkie tricki jakie chcesz. Trochę się rozpisałem i myślę, że to ci wystarczy. W razie problemów, pytaj. Na GG, pw. Każdy tutaj ci pomoże.
Pozdro.

P.S. Mam nadzieję, że nie ma błędów i jak by było coś źle, to mnie poprawcie :mrgreen:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bieras 
Użytkownik


Ręka: nie mam rąk
Wiek: 29
Posty: 231
Skąd: Białystok
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2008|, o 14:31   

Jeśli ci się dobrze kręci to kręć dalej. Możesz sobie złożyć grip avaire albo jakiegos moda a fpm bo długopisy do tych modów sa łatwo dostępne w polsce.
_________________
last.fm
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2008|, o 14:58   

"ErniX" napisał/a:
mówie o profesjonalnym np. RSVP. Dr. KT nawet nie będę wymieniał, bo kosztuje ~70zł),


One wcale nie są profesjonalne, są po prostu rozreklamowane. Komercha i tyle :P Oczywiście nie mówię, że się nimi źle kręci, ale każdy mod można nazwać profesjonalnym w takim razie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
ErniX 
Użytkownik


Kręcę od: 18.09.2007r., 22:30
Ręka: Lewa
Wiek: 30
Posty: 104
Skąd: Brodnica
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2008|, o 15:47   

"Pari" napisał/a:
One wcale nie są profesjonalne, są po prostu rozreklamowane. Komercha i tyle Oczywiście nie mówię, że się nimi źle kręci, ale każdy mod można nazwać profesjonalnym w takim razie.

A nie jest czasem tak, że to co rozreklamowane jest profesjonalne? Dajmy np. deskorolki. Te wyczynowe (inaczej profesjonalne) są tak nazywane, ponieważ są specjalnie przygotowane do ekstremalnych tricków. Tak samo z penami. Chyba nie powiesz mi, że zwykły kupiony ołównek, można nazwać profesjonalnym. Dla mnie profesjonalizm w penspinningu oznacza, że możesz kręcić w każdej chwili, najbardziej niewymiarowym (długość, wyważenie, grubość itp.) penem. Wtedy taka osoba jest profesjonalistą. Czyli jeżeli potrafi opanować pen typu RSVP (który przez swoją niewymiarowość nazywam profesjonalnym), jest osobą która zna się na rzeczy. Wszak nie da się kręcić 7cm krędką, która ma z jednej strony mopa a z drugiej żarówkę. :mrgreen:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
szczypcik 
Użytkownik


Ręka: obie lewe
Posty: 27
Skąd: TBG/RZ
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2008|, o 15:49   

"ErniX" napisał/a:
Wszak nie da się kręcić 7cm krędką, która ma z jednej strony mopa a z drugiej żarówkę. :mrgreen:


Wszystko przed Tobą ;]

Tzw. "profesjonalny pen" z nikogo nie zrobi profesjonalisty.
Na szczęście
_________________
To nie jest manifest,
To nie jest sztuka,
To fanaberia...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2008|, o 15:53   

"szczypcik" napisał/a:
Tzw. "profesjonalny pen" z nikogo nie zrobi profesjonalisty.

Z wyjatkiem olowka...
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl