Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Rarka
|10 Lut 2008|, o 20:31
Mi zwykle tutoriale bardzo niepomagaja , Bo nic nie tlumacza
Autor Wiadomość
Olinek93uk 
Użytkownik

Kręcę od: 5/2/8
Ręka: Right
Wiek: 30
Posty: 5
Skąd: Nottingham_UK
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2008|, o 01:57   Mi zwykle tutoriale bardzo niepomagaja , Bo nic nie tlumacza

Chodzi mi oto ze wiecej nauczylbym sie kiedy ktos by mi mowil slownie tlumaczyl a patrzac na zdjecie lub filmik i jednoczesnie robic trick i czytac instrukcje jest ciezko , ale niewymagam od nikogo extra poswiecenia i krecenia tutorialow , ale mowie jak jest poczatkujacym =/
_________________
Ucze się i szukam ''H3LP"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Netavi 
Użytkownik


Kręcę od: 20-10-2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 59
Skąd: Iława
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2008|, o 08:07   

Wszystkie tutoraile zrobione przez pana Eso były dokładnie opisywane krok po kroku. Jedynym problemem dla niektórych może być to że używa języka angielskiego.
Jeżeli więc znasz angielski na poziomie średnio zaawansowanym lub podstawowym (tu może troche trudniej) to skorzystaj z tego linka ----> rmxd.wordpress.com/tutorials/

BTW. Jeżzeli byś troche dokładniej poszukał znalazł byś te tutoraile w tych tematach na forum: forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=273 i forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=272
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bieras 
Użytkownik


Ręka: nie mam rąk
Wiek: 29
Posty: 231
Skąd: Białystok
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2008|, o 08:08   

Obejrzyj tutorial. Zapamiętaj jak go trzeba zrobić. I ćwicz. W czym problem? Albo poszukaj lepszych tutoriali.
_________________
last.fm
PTP Wymiany/Trades
 
 
Austie 
Użytkownik

Kręcę od: 25.01.08
Ręka: right
Posty: 6
Skąd: Poznań
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2008|, o 10:43   

"olinek" ile ty masz lat ? Po co zakladasz nowe tematy, skoro to dotyczy tylko jednej rzeczy - tego ze za piatym razem nie potrafisz zrobic sonica, albo czegos innego -.- tutoriale ci nie wystarczaja ?! ale one wszystko tlumacza ! Nie wystarczy obejzec tego raz. Ja np tutoriala infinity widzialem z 10x i to mi wystarczylo. Za to sonica widzialem ze 150x i cwiczylem go dobre dwa dni i wychodzi mi raz na trzy razy -.- kwestia cierpliwosci i talentu. Nastepnym razem wez poszukaj, zanim zalozysz nowy temat. Dobra rada - pisz wyraznie, a nie tak jak ci slina na jezyk przyniesie, bo gubisz watek w srodku wypowiedzi i niewiele mozna zrozumiec -.-
POZDRO&POCWICZ
PTP Wymiany/Trades
 
 
VanSavas 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 30
Skąd: Siemianowice Śl.
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2008|, o 10:54   

No ale on myśli ze jak zobaczy tutorial'a z 5x to mu wystarczy i od razu będzie walić super combo.

Ja tez siedzę na youtube.com i oglądam dziesiątki razy ten sam tutorial. Patrze jak palce się ruszają, jak powinien długopis w danym momencie się ułożyć. Kwestią jest siedzieć i trenować tzw. zasada "ĆĆĆ".
_________________
...estoy apriendiendo por ahora :)

PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2008|, o 11:15   

Haha tutoriale mu nie pomagaja :mrgreen: :mrgreen: To jak ty w ogole zamierzasz sie czegos nauczyc. Myslisz ze przyjedzie ktos do ciebie z drugiego konca Polski i ci powie jak wykonac sonica czy ta? Nie widze takiej mzoliwosci, zeby ogladajac dobrego tutka nie pojac jak dany trick robic :razz: . Pomysl sobie, ze ludzie kiedys wzorowali sie tylko na opisach trickow, zaden z nich nie mial pojecia jak to wyglada, a mimo dzieki ciezkiej pracy potrafili sie nauczyc :wink:

Jak dla mnie smieszny temat :mrgreen:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
danielos 
Użytkownik


Kręcę od: hmm
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 319
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2008|, o 18:17   

a ja powiem tak ....sam sie uczyłem tricków ...czasem pytałem cienkiego coto jest i zadnych tematów nie pisałem ....ja nie wiem poco ci ludzie to robią ... spytac sie mozna gdy trick jest naprawde trudny .. kazdy penspinner powie ci to samo cwicz ! ja jak sie uczyłem podstaw przypadkowo wszedłem ? na strone pentrixa i pooglądałem filmiki kama ..dzieki temu nauczylem sie thumbaround , ta reverse , fingerpass..mozna sobie tempo zwolnic .. i na forum PPP też jest dużo rzeczy tego typu .. :neutral:
PTP Wymiany/Trades
 
luko 
Użytkownik

Kręcę od: 08-02-2008
Ręka: Lewa
Wiek: 34
Posty: 18
Skąd: Krosno
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2008|, o 19:48   

No ogolnie to respect dla tych co sie uczyli samemu np charge'a bez zadnych tutoriali itp , bo ja jak widze to nawet na tutorialu tym ESO to dalej nie czaje nic :D
Nie wiem jak on to wprawia w ruch tego pena ze tak lata, wg mnie najlepsze tutoriale to sa takie jak ESO tylko jakby byly po polsku i w zwolnieniu jeszcze :>
PTP Wymiany/Trades
 
 
SoPociek 
zły skurczybyk


Wiek: 34
Posty: 167
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2008|, o 20:29   

najlepiej jakbyscie sie uczyli tak jak w matrixie -,-' wtyczka w zadek i hajda na jakiego grzyba cwiczyc, marnowac godziny =,='

wychodze z zalozenia, ze skoro ja moglem sie nauczyc TA majac tylko jego zdjecia. Charge to raz filmik zobaczylem i juz wiedzialem jak cwiczyc (wazna jest sama idea) to kazdy inny czlowiek powinien sobie poradzic.


W PEN SPINNINGU NIC NIE PRZYCHODZI ŁATWO I SZYBKO (no moze oprocz wiper...)! NIC!! PRÓBUJESZ 10,1000,10000000 RAZY AZ CI WYJDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobre podsumowanie, zamykam. R.

Viper wcale nie jest taki latwy wbrew pozorom... Hkn.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hakan |11 Lut 2008|, o 09:44, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl