Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy taka praca jest dobrze platna?
Autor Wiadomość
aniamroz79 
Użytkownik

Wiek: 39
Posty: 2
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2016|, o 18:19   Czy taka praca jest dobrze platna?

Dzień dobry. Zastanawiam się nad zmianą obecnej pracy. Zaciekawił mnie zawód trenera personalnego, który jest bliski moim zainteresowaniom. Bardzo lubię sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego stwierdziłam, że bez problemu bym sobie poradziła w tym zawodzie. Natomiast jestem ciekawa zarobków w tej branży. Nie mam pojęcie ile jest w stanie zarabiać , który pracuje na siłowni. Czy są jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jeżeli tak, to którą należało by wybrać aby właściwie pokierować własną karierą w tej branży. Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy mają doświadczenie w zawodzie. I jeszcze jedna kwestia czy pracując jako trener personalny muszę wiązać się wyłącznie z jednym fitness klubem?
Ostatnio zmieniony przez Pari |11 Lis 2016|, o 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Ace of Spades 
Użytkownik


Kręcę od: w sumie to nie wiem
Ręka: prawa
Wiek: 22
Posty: 3
Skąd: Rzeszów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2016|, o 18:42   

Nie jestem osobą która ma doświadczenie w tym zawodzie ale z tego co wiem to:
1. Żeby zostać trenerem personalnym trzeba ukończyć kurs
2. Z tego co wiem w 2014 roku w statystykach trenerzy personalnie jako początkujący zarabiali około 2000 zł, a ci popularni nawet 30 000.
3. O ile się dobrze orientuje to są kierunki specjalistyczne, lecz nigdy nie słyszałem o tym że są konkretne specjalizacje. Po za tym nawet jeśli, kto każe ograniczać się do jednej? Więc to nie jest chyba takie ważne :')
4. To nie jest ograniczenie że trzeba być w jednym klubie
5. Jak poszukasz w internecie to znajdziesz dużo informacji i kontaktów
I ostatnia uwaga, trener personalny chyba powinien sam być świetnie wysportowany, ale o tym chyba nie muszę pisać :D
Życzę powodzenia!
Ps. wiem że to offtop, ale chyba pomyliłaś forum
_________________
Co się stanie kiedy Pinokio powie:
"A teraz nos mi urośnie"?
PTP Wymiany/Trades
 
aniamroz79 
Użytkownik

Wiek: 39
Posty: 2
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2016|, o 18:58   

Witaj Ace of Spades - dziękuje za szybką odpowiedź i tak dużo informacji w temacie. Pozdrawiam
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl