Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Banan
|2 Lis 2015|, o 23:32
PH - co i jak
Autor Wiadomość
Banan 



Kręcę od: IV 2012
Ręka: Prawa
Wiek: 25
Posty: 389
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |5 Sie 2015|, o 22:10   PH - co i jak

Jakiś czas temu zastanawiałem się, jak można poprawić kondycję forum i jakoś zachęcić nowych do pozostania tutaj, na tą "dłuższą" chwilę..

Wpadł mi do głowy pomysł, żeby poprzez rozmowę ze starymi wyjadaczami pokazać nowym userom, że penspinning łączy ludzi w sposób "magiczny". Poprzez ich wspomnienia z meetingów, czy ciekawych sytuacji na forum chcę udowodnić młodym, początkującym penspinnerom, że WARTO! :) Dobrze wiemy, że dzięki penspinningowi można poznać wielu wspaniałych ludzi, nabrać trochę doświadczenia choćby nawet w wymianach międzynarodowych, poćwiczyć koncentrację i cierpliwość itp itd

Co jakieś dwa tygodnie/miesiąc będę udostępniał kolejną rozmowę, z kim? sami zobaczycie :)

Tytuł nie został wymyślony przeze mnie, jego twórca jest anonimowy, może kiedyś się ujawni, bo jestem mu za to bardzo wdzięczny.

To chyba tyle, wszelakiego rodzaju sugestie proszę pisać śmiało na PW :)

Miłego czytania!
Ostatnio zmieniony przez Banan |21 Wrz 2015|, o 21:50, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl