Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Janusz aka DeMon (demonell)
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2015|, o 18:38   Janusz aka DeMon (demonell)



Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że odszedł od nas Janusz Twardowski, znany wśód społeczności penspinnerskiej jako DeMon. Okoliczności jego śmierci nie są do końca znane, myślę, że nie to jest tutaj naistotniejsze.

DeMoN był dobrze znaną postacią na polskiej scenie penspinningowej, przynajmniej dla tych, którzy ją od podstaw budowali. Był jednym z pierwszych w Polsce których zainteresowało to hobby. Udzielał się, uczęszczał na meetingi, był po prostu jedym z nas. Wiele razy podkreślał, że bycie częścią społeczności jest dla niego najważniejsze, nigdy nie skupiał się tylko na penspinningu.

Potwierdzeniem tych słów są filmy, które po sobie pozostawił. Jedna z wielu cegiełek, którą dołożył od siebie, aby przekazać innym swoją pasję.

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Jeżeli ktoś z was, chciałby uczcić Jego pamięć, Msza Święta w jego intencji odbędzie się dnia 2 marca 2015 r. o godzinie 9.40 w kaplicy na cmentarzu w Grębałowie w Krakowie.

_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2015|, o 18:40   

A teraz coś od siebie.

DeMoN był jednym z pierwszych penspinnerów którego poznałem. To z nim wiążą się moje najlepsze wspomienia dotyczące moich początków. Mój pierwszy meeting w Krakowie, pierwszy meeting na wyjeździe. Dzięki takim jak On, pierwsze lody szybko puściły i dobrze się czułem w nowej społeczności.

Wersja HQ na YouTube
To również z DeMoNem i Fenixem brałem udział w moim pierwszym wyjadowym meetigu w Opolu. Podróż pociągiem 5 godzin w każdą stronę minęły bardzo szybko.

Wersja HQ na YouTube
Mimo, że w ostatnich latach jego zapał do penspinningu przygasł, zawsze chętnie się z nami spotykał, żeby chociaż porozmawiać, żeby uczestniczyć w wydarzeniach. W czerwcu 2014 roku był z nami na pasjonatach, gdzie chętnie opowiadał o swoim hobby i uczył kolejne osoby podstawowych trików.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2015|, o 19:38   

Napiszę tutaj, to co napisałem na grupie Penspinning Polska:

Nie znałem dokładnie Demona, chyba go raz spotkałem na żywo na spotkaniu penspinnerów w Krakowie 31 stycznia 2009 roku.
Rozmawiałem z nim przez fb 14 stycznia 2013 roku, miał kryzys "Ostatnio cierpię na niezadowolenie z życia i brak perspektyw, więc przydałoby mi się coś z tym zrobić i chwytam się wszystkich możliwych desek ratunku ;p". Pomogłem mu wtedy dając mu ostatnią deskę ratunku, mieliśmy się spotkać na szkoleniu ale nie mógł, bo miał zawody w piłkarzykach. Pewnie od tej rozmowy wyszedł z kryzysu. Tak czy siak, jak to w życiu bywa, raz się jest na dole, raz na górze, ale wiadomość o jego śmierci mnie totalnie zaskoczyła i nadal trudno mi uwierzyć.... 23 lata, mój wiek prawie, zbyt szybko i żałuję, że nie spotkaliśmy się i nie poznaliśmy lepiej.
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2015|, o 21:27   

Ciężko coś sensownego powiedzieć w takiej sytuacji. Trochę pozytywnych akcji z Demonem było. Razem prowadziliśmy pierwsze warsztaty w penspinningu, podczas Fabryki Projektów w 2007, trochę wspólnych meetingów było. Mnóstwo śmiechu, wzajemna pomoc w różnych rzeczach. Nauczył mnie jednej z pierwszych sztuczek karcianych, dzięki czemu miałem potem okazję iść dalej w iluzję.



Pewnie większość osób aktualnie tu zaglądających nie kojarzy tych czasów, ale Demon był jedną z osób, które wystąpiły w pierwszym filmie PPP, wtedy jeszcze pod nickiem demonel.



Myślałem, że uda mi się napisać coś więcej, ale nie potrafię.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2015|, o 22:36   

Bardzo smutna wiadomość.

O Demonelu pierwszy raz się dowiedziałem z naszego pierwszego forumowego promo:

Wersja HQ na YouTube

Nie znałem go wcześniej z forum, przestał się udzielać na trochę zanim przyszedłem (2006 rok, kawał czasu). Po tym promo uznałem go za najlepszego w tamtym czasie polskiego penspinnera i myślałem, że chyba z rok musi ćwiczyć. Po tym promo weszła w niego nowa energia i zaczął znowu ćwiczyć i być aktywny.

Osobiście poznałem go dużo później, bo w maju 2008 roku, gdy wraz z Krakowską ekipą przyjechał do Opola na spotkanie.

Jak to zwykle bywa na tym małym świecie, kilka razy od nowo poznanych ludzi słyszałem coś typu "O, mój kolega też kręci, Janusz, z Krakowa, może znasz?" tudzież poznałem ludzi grających w piłkarzyki, to sam pytałem o niego i zawsze znali.

Od zawsze uważałem go za jednego z budowniczych tej społeczności.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |28 Lut 2015|, o 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Routtuqe 
Użytkownik


Kręcę od: 14.07.2006
Ręka: 3p2h
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Tymbark
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2015|, o 23:45   

Był jedna z pierwszych osób z naszej paczki w Krakowie. Był jednym z pierwszych który kształtował tą społeczność i zawsze będę go kojarzył z bardzo miłą osobą, empatią i ogromnym wkładem w swoje zainteresowania.

Bardzo mi przykro z powodu jego straty. Po tym ile wniósł myślę że zasługuje na odznaczenie go złotą "Ikoną" na naszym portalu, aby zawsze widniał w naszej pamięci i społeczności.
PTP Wymiany/Trades
 
Thelian 
Użytkownik

Kręcę od: VII 2006
Wiek: 32
Posty: 900
Skąd: Podłopień/Piekary
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |28 Lut 2015|, o 15:49   

Myślę, że ta wiadomość wszystkich nas przybiła. DeMoN był z naszej pierwszej Krakowskiej paczki penspinnerów, o ile się nie mylę było nas wtedy 5. Pierwszy meeting, pierwsze filmiki, miałem nawet okazję z nim walczyć w MP. Niezapomniane wspomnienia z początków PPP. Potem kilka razy graliśmy w piłkarzyki, w które DeMoN miał jeszcze większe sukcesy niż w penspinningu.
Nisetety bardzo smutne wydarzenie, mam nadzieje ze w jak największym gronie spotkamy się w Grębałowie.
_________________
PROSZĘ WAS, NIE RÓBCIE RZECZY, O KTÓRYCH NIE MACIE POJĘCIA, WIĘC NIE MYŚLCIE!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |2 Mar 2015|, o 12:58   

Spełniłem Twoją prośbę Routtuqe.

Dzięki wszystkim za przybycie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
samograj 
Użytkownik

Wiek: 64
Posty: 1
Skąd: skąd inąd :)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |23 Mar 2015|, o 15:17   

Witajcie!
Zalogowałam się na tym forum, bo.... byłam jedną z ostatnich osób, które DeMoNa dotknęły (sprawdzałam puls wraz z innym przechodniem) za życia.... zanim przejęła go ekipa karetki.
Nie chcę pisać tutaj szczegółów, ale... nagle zupełnie nie znany mi młody, ładny, delikatny chłopak stał się częścią mojego życia i... na tyle nie daje mi spokoju, że ...w tym dniu rozstając się z NN dziś dotarłam do Jego personaliów - przypadkowo, ale.... ja nie wierzę w przypadki, dlatego chciałabym z każdym, kto go znał zamienić kilka słów na priv.

Odnoszę wrażenie, że ten chłopak czegoś ode mnie chce! Zwariowałam? Zbyt duża trauma?
Nie sądzę... nie jestem egzaltowaną starszą Panią... pracuję w UMK, po pracy roznoszę listy urzędowe.... W tym dniu byłam z listem na Zyblikiewicza.....

Chcę o Nim wiedzieć jak najwięcej.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl