Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
ANYBALLE'e
Autor Wiadomość
TurboPtys 
Użytkownik

Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2014|, o 18:10   ANYBALLE'e

Witam.
Spotkał się ktoś kiedyś z tymi długopisami ?
http://www.tadeo.com.pl/o...b90-sorry?vid=1
Bo dziś w markecie kupiłem je a na etykiecie pisało DONG-A a po rozpakowaniu na długopisie penmate sorry PB-90. Nigdy wcześniej nie miałem anyballi więc nie mam porównania a grip na tych długopisach nie jest zbyt przyczepny. Nie wiem czy to oryginał czy podróbka, miał ktoś z nimi do czynienia ?
Ostatnio zmieniony przez TurboPtys |13 Kwi 2014|, o 18:23, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Krence 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2012
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 48
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |9 Lut 2015|, o 01:42   

PB-90 to są suby anyballi. Penmate należy do Dong-a, więc podróbkami nie są. Ale jakość gripa PB-90 odstaje trochę od oryginalnego Shabity-S, miałem oba i czuć różnicę, Penmate są troszkę twardsze, ale ogólnie zachowują swoje modderskie właściwości.

No to żeś kotleta odgrzał. Następnym razem spójrz na datę ostatniego wpisu. Ostrzeżenie słowne ;)
~Pht
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |9 Lut 2015|, o 09:10, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl