Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Dobry długopis dla początkującego.
Autor Wiadomość
NetJaro 
Użytkownik

Kręcę od: 24.01.2006
Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2008|, o 20:13   Dobry długopis dla początkującego.

Witajcie :)

To mój pierwszy post, więc chciałbym się z Wami przywitać.. wkręcił mnie pen spinning i chciałbym się tego nauczyć.. narazie opanowałem w Sonic Normal. Chciałbym sprawić sobie porządny sprzęt do kręcenia, jak myślicie - co będzie dobre dla początkującego? Jakiś kupiony za granicą, może jakaś modyfikacja? Cena nie jest ważna, ale też w miare rozsądku :)

Dzięki wielkie za pomoc i życzę udanego kręcenia ;]
_________________
Pozdrawiam,
Marcin Jarek.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Barman 
Użytkownik


Kręcę od: XI 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 92
Skąd: Poniatowa/Lublin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 20:18   

Na pspedie to się nie chce wejść ale zaczynać nowy temat i czekać na odpowiedzi to się chce?:> Chyba łatwiej i szybciej jest wejść na PSpedie bynajmniej mnie się tak wydaje a poza tym dla chcącego nic trudnego ale FAQ i tak się przyda na forum :grin:


Edit:
Wildze że się trochę spóźniłem:)

Więc niech ktoś się zajmie FAQ i skończmy to rozważanie idźmy leniom na rękę
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Mapetus 
Użytkownik

Kręcę od: 13.XII.2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 109
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 20:59   

Jakby to powiedizal Tibijczyk- fasthand!! ;D

No fakt, FAQ sie przyda... Bo szczerze to brak tu tematu, jaki dlugopis na poczatek wybrac i takie tam... wszyscy pisza, zeby zrobic sobie samemu.. ale jak przyjdzie jakis nowicjusz, ktory o PS nie ma pojecia, to ma problem ze zreobieniem czego kolwiek... dlatego przyda sie taki FAQ gdzie bedzie opisane jakich trickow sie uczyc od poczatku, jaki pen sobie na poczatrek zrobic, tutki i bedzie pieknie ;) .
PTP Wymiany/Trades
 
Śledź 



Kręcę od: październik 2006
Ręka: prawa
Posty: 884
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 21:35   

Nie, nie będziemy szli nikomu na rękę bo wam się nie chce szukać. Nikt nikogo do pen spinningu nie zmusza. Chcesz się rozwijać w tym kierunku? Bardzo dobrze ale nikt nie musi ci podawać wszystkiego jak na dłoni. Pamiętam jak forum się rozkręcało, nikt nie miał 30 tutoriali, trzeba było samemu szukać do upadłego i wiele osób się nie poddawało. Lenistwo nie zna granic.

PS: Jak chcecie być leniwi to starajcie sie nei robić tego czyimś kosztem.

@rarka, faq jak zrobisz to umieść na pspedii bo dostaniesz warny!
_________________
Kliknij, jeśli masz odwagę!
PTP Wymiany/Trades
 
Mapetus 
Użytkownik

Kręcę od: 13.XII.2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 109
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 22:14   

No taaa... i chcesz by bylo tak jak dawniej ?? A moze po prostu lepiej isc na przod i zrobic cos dla ludzkosci...? Widac nei lubisz pomagac...Kiedys nei bylo tutoriali ..blebleble... ale teraz sa! I mozna je umieszczac i z nich korzystac...chyba po to sa, prawda ;) . Czy az tak bardzo Cie to zaboli, jezeli zrobimy cos dla innych, cos co pomoze poczatkujacym.. sciagnie wiecej osob.? Nieprawdaz? Np na poczatku ja nei mialem pojecia w ogole o co w tym chodzi, a na poczatku na tym forum nei wiedzialem co, gdzie i jak... Czy az tak zle bylo by zrobic takie FAQ w ktorym by to wszysto bylo? I poczatkujacy mieli by latwiej? Czy mamja sie meczyc tak jak ty kiedys w poszukiwaniu tutkow i porad...? Oczywiscie, nei zmuszamy, ALE POMOC MOZEMY!!!!
PTP Wymiany/Trades
 
Śledź 



Kręcę od: październik 2006
Ręka: prawa
Posty: 884
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 22:18   

Nie chcę robić nikomu na złość, tylko postawa pewnych osobników "nie chce mi się szukać" jest naprawde denerwująca biorąc pod uwagę, że owe szukanie zajmie 30s.
_________________
Kliknij, jeśli masz odwagę!
PTP Wymiany/Trades
 
skrobi 
Użytkownik

Kręcę od: 2007
Ręka: Prawa\right
Wiek: 33
Posty: 526
Skąd: Ostrzeszow
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 22:22   

Mapetus opanuj nerwy ;) Warto taką pomoc zorganizować ale zrozum też sledzia ;) On aby napisał, że ludzie się wygodni zrobili i wszystko by chieli mieć podane na tacy... ja też jak zaczynałem kręcić większość rzeczy sam szukałem w necie i zawsze po krótkim czasie dochodziłem do celu... chodzi o to, że jak ktoś bedzie chciał czegoś się dowiedzieć to znajdzie to czego szuka wystarczy troche wysiłku i odrobinę cierpliwości:)
_________________

Potrzebujesz pomocy?! :wink: Pisz na PW lub GG : 4959285 ! :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mapetus 
Użytkownik

Kręcę od: 13.XII.2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 109
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 22:32   

Alez ja sie nei denerwuje ;) . No w sumie kazdy niby moze poszukac... ale chociaz jakies nakierowanie...lenistwo- fakt tepic trzeba, ale jak ktos jest zupelnie zielony, to go wszystko przerasta :P . A takie FAQ z haslami typu czym kierowac sie przy robieniu pena, co jest cos moze sie przydac. Nie musi byc wszystko podane od razu na tacy- mozna tylko kogos nakierowac :P .
PTP Wymiany/Trades
 
kraawiec 
Użytkownik


Kręcę od: 20.01.2007
Wiek: 32
Posty: 165
Skąd: Ostrzeszów
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 22:53   

"SkRoBi" napisał/a:
wystarczy troche wysiłku i odrobinę cierpliwości:)

i mieć takiego sąsiada jak SkRoBi :D zawsze coś sie nie dało znaleźć to siadaliśmy razem :D mniejsza o to :P
"Mapetus" napisał/a:
ale chociaz jakies nakierowanie

zawsze można o to prosić.. wystarczy może bardziej sie określić.. następnym razem napisz że poszukujesz jakiejś porady albo coś..
"Mapetus" napisał/a:
gdzie bedzie opisane jakich trickow sie uczyc od poczatku, jaki pen sobie na poczatrek zrobic, tutki i bedzie pieknie ;) .

dla mnie bez sensu.. z resztą jak już jest ktoś ambitniejszy niż napisanie tematu o treści "pomóżcie jestem początkujący" to kliknie sobie na "szukaj" i wpisze pożądane frazy.. ;)
"sledziu1" napisał/a:
Nie, nie będziemy szli nikomu na rękę bo wam się nie chce szukać. Nikt nikogo do pen spinningu nie zmusza. Chcesz się rozwijać w tym kierunku? Bardzo dobrze ale nikt nie musi ci podawać wszystkiego jak na dłoni. Pamiętam jak forum się rozkręcało, nikt nie miał 30 tutoriali, trzeba było samemu szukać do upadłego i wiele osób się nie poddawało. Lenistwo nie zna granic.

i tu się zgodzę :!: z resztą sam dołączyłem do forum jakoś 7 miesięcy po jego powstaniu i też nie miałem za dużo tego.. teraz jak ludzie przychodzą to tylko pokaż mi to pokaż tamto.. bez sensu.. jak można chcieć wszystko pod nos? a może nauczyć sie jeszcze za tego kogoś kręcić mamy?
jak tak dalej będzie to chyba tak sie zacznie.. ja pokręcę twoją ręką żebyś Ty umiał..
jak dla mnie ten temat jest do zamknięcia..
chcesz zrobić coś takiego.. ten śmieszny FAQ to se pograj jeszcze w tibie to może Cie oświeci.. jak będziesz coś takiego chciał to pogadaj z jakimś Adminem na PW/gg to może dojdziesz do jakiegoś porozumienia.. ale widzisz że tutaj nie dasz rady.. zawsze znajdzie się ktoś kto powie coś i zacznie sie kłótnia ;) powiedziałbym kogo mam na myśli ale nie chce warna :D

ps. w razie co to pisz do mnie na pw ja chętnie pomogę odrobine.. nie zrobie nic za Ciebie ale poradzić mogę ;)
_________________
"nawet chaos ma w sobie jakiś porządek"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Barman 
Użytkownik


Kręcę od: XI 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 92
Skąd: Poniatowa/Lublin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 23:07   

Właściwie to nawet jak będzie FAQ to pewnie i tak znajda się takie osoby co i z niego nie skorzystają tylko nadal będą pisać te same tematy chodź już wszystko jest napisane że już bardziej sie nie da. Musze przyznać że takie szukanie samemu a nie liczenie na innych w penspinningu dużo daje. Lepiej mieć satysfakcje że do czegoś doszło się samemu po pewnym wysiłku a nie ot tak sobie.
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Mapetus 
Użytkownik

Kręcę od: 13.XII.2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 109
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2008|, o 23:12   

Ech... no dobra, nei ma co sie zaglebiac- wiecej osob jes przeciw FAQ- bywa :P . Choc wg. mnei cos takiego by sie przydaleo, ale dobra, wiekszosc nei chec ;) i koniec :P .
A ty Barman to strasznie niezdecydowany jestes :D . Najpierw uwazaszze FAQ sie przyda, a pozniej, jak ktos napisal ze jednak nie, to i ty zmienasz zdanie, heh :D
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2008|, o 08:58   

Bo Barman mowi to, co mowia "znani i lubiani" :mrgreen: , nie ma swojego zdania...
Uwazam, ze FAQ takowe mozna by zrobic i umiescic by na PSPedii. Jednak i tak beda tworzone nowe tematy przez nowo przybylych i zawsze beda zadawane te same pytania. Powod? Nie chce sie posiedziec i poszukac!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mapetus 
Użytkownik

Kręcę od: 13.XII.2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 109
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2008|, o 11:32   

"Maniek" napisał/a:
Bo Barman mowi to, co mowia "znani i lubiani" :mrgreen: , nie ma swojego zdania...
Uwazam, ze FAQ takowe mozna by zrobic i umiescic by na PSPedii. Jednak i tak beda tworzone nowe tematy przez nowo przybylych i zawsze beda zadawane te same pytania. Powod? Nie chce sie posiedziec i poszukac!


ZAWSZE I WSZEDZIE beda tacy ludzie, ktorym nie bedzie sie chcialo szukac i beda zakladac kolejen tematy ;D. Ale coz zrobic? - FAQ :D
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2008|, o 12:41   

Mi tam wisi, co mówi większość; jak będę miał trochę czasu i kogoś do pomocy, to może coś napiszę.
Proponuję koniec dyskusji o fakach i lenistwie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
kraawiec 
Użytkownik


Kręcę od: 20.01.2007
Wiek: 32
Posty: 165
Skąd: Ostrzeszów
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2008|, o 20:15   

"Rarka" napisał/a:
jak będę miał trochę czasu i kogoś do pomocy,

mogę pomóc.. ale nadal sie zastaawiam na co to komu.. jak będzie chciał to sobie sam poszuka i znajdzie ;)
_________________
"nawet chaos ma w sobie jakiś porządek"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl