Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
xcm.penspinning.pl - usunięte?
Autor Wiadomość
lukaslukas 
Użytkownik

Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2015|, o 13:59   xcm.penspinning.pl - usunięte?

Witam.

Parę lat temu zainteresowałem się tematem XCM (manipulacja kartami). Chciałem sobie wejść na forum xcm.penspinning.pl i trochę poczytać. Okazało się że forum zostało skasowane :roll:

Domyślam się że adminem była ta sama osoba co tu (lub byli powiązani)

Ktoś wie co się stało? Pewnie nie opłacało im się utrzymywać... A tam był dobry materiał do nauki którego nie mogę znaleźć w sieci. Ma ktoś jakąś liste trików albo może kopie bazy czy coś?

Pozdrawiam
PTP Wymiany/Trades
 
Don 
Easy Team


Kręcę od: 01.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 171
Skąd: Okolice Tarnowa
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2015|, o 16:07   

podobnież zostało przeniesione ale gdzie to już zapomnialem
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |13 Sty 2015|, o 18:12   

lukaslukas, odpowiadając na ostatnie pytanie - backup bazy mamy, z października 2011. Można pomyśleć o postawieniu tego ponownie, ale to będziemy musieli przegadać pod kątem zasobów serwera itd., więc nie chcę nic obiecywać.

A tak opisując w skrócie historię tamtego forum - zostało założone przez Kmibara, który był tutaj administratorem. W tak zwanym międzyczasie administracja i tu i tam się zmieniła. Kiedy ja zacząłem tutaj gadałem z chłopakami z XCM i od strony technicznej im pomagałem, bo oni dostępu do serwera nie mieli. W pewnym momencie ludzie tam zaczęli bardziej skupiać się na kwestiach bliższych iluzjonistom i powstał projekt Insomnium. Założyli sobie stronę własną i fanpage na Facebooku. Jakiś czas temu zmienialiśmy serwer i dopytywałem chłopaków, czy chcą się z nami przenieść, ale wtedy już mieli to Insomnium i na nim się skupiali, xcm.penspinning.pl poszło w odstawkę. Tak więc ostatecznie zrobiłem kopię zapasową, ale nie stawialiśmy tego ponownie na nowym serwerze, skoro nie było ludzi do prowadzenia tego. Iluzjoniści natomiast przestali pracować nad Insomnium, co sami napisali na swoim fanpage. I myślę, że to jest wystarczająca odpowiedź na Twoje pierwsze pytanie. ^^
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl