Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|3 Kwi 2012|, o 12:13
Przyszłość JA
Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |24 Lut 2012|, o 19:59   Przyszłość JA

Witajcie.

Z braku czasu, czy innych powodów trenerzy, w tym też ja, nie wymyślają i nie nagrywają rozkmin dla uczniów, przez co drużyna przestała być w ogól aktywna i straciła swój sens. Biorąc pod uwagę, że to z trenerami jest problem, a kilkukrotne poszukiwania osób, na takie stanowisko nie poszerzało nam zbytnio szeregów, jedynym sensownym rozwiązaniem jest zamknięcie Jedi Academy.

Widoczna część forum JA powinna zostać wciąż widoczna, żeby wszyscy mogli widzieć listę rozkmin, jeżeli by chcieli się czegoś uczyć nowego a nie mieliby pomysłów. Utrzymywanie samej drużyny jednak nie ma sensu biorąc pod uwagę sytuację, jaką mamy tutaj od jakiegoś czasu.

Ze swojej strony chcę przeprosić, że nie nagrywałem częściej - odzwyczaiłem się kompletnie od nagrywania i zbyt długo mi to zajmuje, żebym mógł sobie na to często pozwolić. Jednak sam się nauczyłem trochę przez Jedi Academy - starałem się nieraz nagrywać dla uczniów rozkminy, których sam nigdy nie robiłem, które po prostu przeszły mi przez myśl. Chciałem w ten sposób coś ciekawego wartego nauki pokazać, mam nadzieję, że mi się to udawało.

Jeżeli się na prawdę chcecie uczyć czyichś pomysłów, to wciąż możecie śledzić swoich ulubionych penspinnerów i przyglądać się ich poczynaniom. Nie zapominajcie jednak o dawaniu też czegoś z siebie zawsze. :) Powodzenia wszystkim!

W ciągu kilku dni usuniemy drużynę, żeby wszyscy to przeczytać zdążyli.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl