Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Torch Pemspinning
Autor Wiadomość
Styki 
Użytkownik

Kręcę od: Luty 2014
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 7
Skąd: Lublin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2014|, o 23:48   Torch Pemspinning

Wpadłem ostatnio na pomysł, żeby zakręcić płonącym długopisem i zrealizowałem go po części ponieważ długopis zastąpiłem patykiem i otrzymałem coś w rodzaju pochodni.
Efekt poniżej. Nie spodziewajcie się zobaczyć w tym filmie dobrego kręcenia, ponieważ ćwiczę dopiero 4 miesiące, kijem kręci się niewygodnie, a płonące końcówki
uniemożliwiają wykonywanie wielu trików. To tylko kilka sonic'ów i jakieś passy. Ten film jest prowizoryczny. Za jakiś czas, gdy naucze się lepiej kręcić pomyśle nad czymś lepszym. Nie będe was zachęcał do tego typu prób bo może się skończyć na licznych oparzeniach (u mnie na szczęście obyło się bez). I jeszcze jedno. Przepraszam za sowę, która drze się pod koniec filmu, nie mogłem na to nic poradzić.

http://youtu.be/RRRSzzrBZt4
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maq 
Użytkownik


Kręcę od: 7DA
Ręka: Prawa(1p0h)
Posty: 308
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2014|, o 08:12   

Przecież jest już coś takiego.
_________________
"Strach przed upadkiem, poprzedza upadek"

Nie-człowiek.

\m/_[._.]_8_[._.]_/~~~~~<3
PTP Wymiany/Trades
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2014|, o 14:51   

Bardzo fajny efekt ((:
Kiedyś w boku na występie było potrzebne, więc szybko z kolegą od poiek coś kombinowaliśmy, ale podczas kręcenia gasło. Byłbym wdzięczny jakbyś napisał czego użyłeś do wykonania, bo naprawdę wygląda bardzo ładnie, nawet bez wysokiego poziomu penspinningu. Pozdrowionka, kręć, kombinuj, rozwijaj się dalej. :>
Ostatnio zmieniony przez Rapan |20 Cze 2014|, o 14:51, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Zyziu 
Użytkownik

Kręcę od: 05.03.13
Ręka: Prawa
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Cze 2014|, o 20:08   

Hmmm, nagrałem coś podobnego jakieś 2 tygodnie temu to takiego jednego projektu, ale w moim przypadku było trochę gorzej, benzyna od zippo rozlała się po całym patyku, no i się trochę poparzyłem :) Przez to combo wyszło trochę słabo :/
PTP Wymiany/Trades
 
Styki 
Użytkownik

Kręcę od: Luty 2014
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 7
Skąd: Lublin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Cze 2014|, o 16:36   

Do podpalenia użyłem zwykłej benzyny i też czasami gasło. Obwine końcówki kija jakąś szmatą, zobaczymy może pomoże.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |23 Cze 2014|, o 22:46   

Zrobiłem kiedyś moda DC w tipy singo wcisnąłem zimne ognie. Odpaliłem i zakręciłem jakiś spam. Efekt był całkiem dobry. Spróbujcie zamontować płonące końcówki do moda (może jakaś podpałka do grila?).
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl