Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Występ w teledysku
Autor Wiadomość
Bartusss 
Użytkownik


Posty: 45
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Lis 2013|, o 10:23   Występ w teledysku

Znalazłem niezłą okazję, żeby pokazać penspinning na scenie muzycznej. Chodzi o teledysk zespołu Indios Bravos. Poniżej szczegóły.

Cytat:
Indios Bravos
Chcielibyśmy, takimi domowowymi sposobami zrobić videoclip do "Lubię to", więc gdyby ktoś miał ochotę się włączyć, to zapraszamy
Idea jest taka - nakręcanie, najlepiej kamerą, a jeśli się nie da telefonem komórkowym, ale bardzo zwracając uwagę na dobre światło siebie, bądż swoich znajomych śpiewających (koniecznie z wersją płytową, ale jakość dżwięku nie ma znaczenia, bo w video go nie będzie) refren, całość, swój ulubiony fragment "Lubię to". Co będziecie robili podczas śpiewania, lub gdzie będziecie nagrywali pozostawiamy waszej inwencji. Wasze filmiki (bez obróbki) wrzucacie na www.wetransfer.com i wysyłacie na adres: indiosbravos@wp.pl i via mail dosyłacie oświadczenie (niestety to konieczne) o treści - zgadzam się na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku i nadesłanego przeze mnie materiału video w videoclipie do piosenki "Lubię to" zespołu Indios Bravos. Sprawa jest dosyć pilna, więc jeśli macie ochotę wziąć w tym udział, to nie odkładające tego na "za dwa tygodnie", peace!


Nie trudno sobie wyobrazić penspinera na takim teledysku. Pomysł byłby orginalny, więc byłyby szanse na dostanie się. Potrzeba tylko dobrego ps-era i jego chęci.

Co sądzicie?
PTP Wymiany/Trades
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |15 Lis 2013|, o 12:00   

PSer wcale nie musi być taki dobry. Ludzie, którzy nie są w temacie i tak będą zachwyceni. Grunt to brak lagów i prezentacja.
Możesz jak najbardziej iść sam, w końcu to Twoje znalezisko.
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |15 Lis 2013|, o 15:51   

http://youtu.be/asATT5pAPaM
A tu piosenka do której będzie teledysk robiony. Myślę że spoko.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl