Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Inserty i Outserty-Z czym to się je?.
Autor Wiadomość
Maciekpol2424 
Użytkownik

Kręcę od: 10.30.2013
Ręka: Prawa
Wiek: 25
Posty: 15
Skąd: Dydnia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2013|, o 16:38   Inserty i Outserty-Z czym to się je?.

No więc nie wiem nic na temat w/w rzeczy.Podajcie wszystko co wiecie o w/w rzeczach.
np: Jak się to nakleja na pena, Czy można wydrukować, czy nakleja się taśmą(bo taśmą chyba będzie się obracać na penie)i jakie są fajne strony z outsertami i insertami tak żebym mógł wybrać jakiej długości maja być.
_________________
"A ja kręcić chce,Może nauczysz mnie jak kręci się oł je"
XD
PTP Wymiany/Trades
 
Banan 



Kręcę od: IV 2012
Ręka: Prawa
Wiek: 25
Posty: 389
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2013|, o 17:29   

Out/Inserty masz na forumku, trochę ich jest, wystarczy poszukać, u góry klikasz "Album"
Outserty:
Możesz je drukować na samoprzylepnym papierze, tym specjalnym do drukowania, mniej fajnym pomysłem jest wydrukować go normalnie i przykleić na taśmie 2-stronnej. Najgorszym, no ale pomysłem jest przykleić outserta taśmą, zwykłą przezroczystą
Inserty:
Inserty na zwykłym papierze, zwijasz.je nożyczkami (chyba wiesz jak)

In jak i outserty możesz zrobić właśnoręcznie kredkami/pisakami/ołówkiem itp

Chyba teraz jest to dla Ciebie logiczne :)

EDT:
Co do rozmiarów to przycinasz je wedle długości pena/body.
_________________
https://www.youtube.com/c/BananPPP <--- kanał na yt
Ostatnio zmieniony przez Banan |4 Lis 2013|, o 17:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
RyceR 
Użytkownik


Ręka: prawa
Posty: 21
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2013|, o 21:03   

Inserty wkłada się do środka przezroczystego body (np. do RSVP).
Outserty nakleja się na body do których nie da się włożyć insertów, czyli po prostu na nieprzezroczyste body (przeważnie z mazaków, zmazików itp. np. super pirat, color twin, fibracolor).
Inserty i outserty możesz znaleźć m.in TU. Outserty najlepiej drukować na papierze samoprzylepnym, ja niestety nie miałem do takiego dostępu więc używałem zwykłego i naklejałem go po prostu dobrym klejem na długopis. Polecam również obkleić outsert taśmą przezroczystą (moim zdaniem lepiej się wtedy kręci) tylko trzeba to zrobić dokładnie, bo inaczej będzie co najwyżej przeszkadzać :D Aha, i zarzucam tutaj popularnymi wymiarami insertów:
RSVP: 8.8cm x 3.8cm (tylko 8.6cm x 1.9cm będzie widać, reszta jest po to by było łatwiej włożyć insert)
G3: 8.6cm x 2.0cm
Modrod: 17.5cm x 3.0cm ((tylko 17.5cm x 2.64cm będzie widać)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Klapcio 
Użytkownik


Posty: 172
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2013|, o 23:24   

Generalnie nie warto robić outsertów czy insertów. Lepiej kupić sobie jakiegoś moda z jesiennej kolekcji PENSFAKTORY. Pari sam maluje niektóre inserty i są one zjawiskowe. PENSFAKTORY NAJLEPSZY SKLEP!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl