Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
WC 14
Autor Wiadomość
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2013|, o 13:24   WC 14

img11 lutego 2014 roku zaczyna się kolejna edycja Mistrzostw Świata.

Na chwilę obecną zarejestrowałem PPP ale nie jest do końca pewne czy wystartujemy jako samodzielna jednostka. Zostałem poproszony o podanie listy dobrych zawodników od nas i uzbierało się ich tylko pięciu. Jeżeli góra uzna, że nasz forumek jest za słaby możliwe, że połączy nas z jakimś innym boardem, który też nie jest w stanie wystawić silnej reprezentacji.

Jak cały proces będzie przebiegał. Spośród wszystkich zarejestrowanych ekip, każda ma za zadanie nagrać collab kwalifikacyjny(tak jak wyglądało to w 2010 roku #PPP promo 2nd). Mam nadzieję, że MadEye zdąży z promo i to będzie nasz film na te kwalifikacje.
Najlepsza ósemka zakwalifikuje się do mistrzostw, tam zostanie podzielona na 2 grupy, po których najlepsze drużyny awansują do fazy pucharowej. DL na collab nie jest jeszcze ustalony.

Listę reprezentantów musimy wybrać do 10 lutego 2014 roku.

Więcej info na temat mistrzostw, wyboru drużyny i zapisów podam jak sytuacja stanie się klarowna, czyli wtedy kiedy będziemy wiedzieć czy jesteśmy w stanie wystartować samodzielnie czy musimy dzielić miejsce z innymi boardami.

Oryginalny temat na UPSB: http://forum.upsb.info/sh...?t=15786&page=1
_________________
Byłem tu. Maks.
Ostatnio zmieniony przez Pari |2 Sie 2014|, o 12:07, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Zyziu 
Użytkownik

Kręcę od: 05.03.13
Ręka: Prawa
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2014|, o 19:09   

Na, Portal wchodzę co jakieś 2 godz właśnie dla tego żeby zobaczyć jak wam idzie, trzymam za was mocno kciuki, i nie tylko ja, w mojej szkole to każdy już wie że są mistrzostwa świata w tym co robię długopisem na przerwach. Śledzę wasze kanały na yt na bieżąco, ale ja jestem tutaj na razie tylko kibicem, i to Wy reprezentujecie Polskę w tej ogólno światowej imprezie. Dajcie z siebie wszystko :)
PTP Wymiany/Trades
 
Silus 
TOL


Kręcę od: 10.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 189
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2014|, o 19:35   

Gibki powinien wygrać swoją walkę. Jego combo nie dość, że artystycznie ładne to jeszcze strasznie trudne technicznie. Hal imo się nie postarał, poza tym nie podobają mi się te zmiany kierunku przy takiej prędkości ale to wedle uznania.

Debel ciężka sprawa. Wszystko zależy od interpretacji sędziów.

Maksym ma dobre combo, które niestety tylko nieznacznie przewyższa przeciwnika trudnością jednak z taką prezentacją i wykonaniem może być naprawdę ciężko :/.


PPP vs. JEB: 2:1! Jestem bardzo dobrej myśli :mrgreen: .
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2014|, o 19:38   

Moja walka jest przesądzona.
Nawet gdybym skupił się na samej płynności, to nie dałbym rady mi. 0:1

Polski debel prezentuje ładniejszy spinning i jak dla mnie, lepszy pomysł. 1:1

Wszystko zostało w rękach Gibkiego. Który dał lepsze combo. Hal może wygrać ksywką, no bo przecież to Hal. ?:?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2014|, o 23:44   

Świetna robota Panowie, tak trzymać!

Jednak z marką JEBu będzie ciężko wygrać, nawet jeżeli comba będą zakręcone na tym samym poziomie. Debel, super, pomysł, wykonanie, świetne. Debel japoński chyba nie aż tak się podoba za granicą, nawet jest nakręcona parodia, bo ktoś stwierdził, że japońska muzyka by tam lepiej pasowała: https://www.youtube.com/watch?v=M06WbL2BzYw

Także, realnie patrząc, 2:1 dla JEB, obym się mylił.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2014|, o 00:11   

Bardzo jestem zadowolony z waszych kombosów miśki!

Gibki vs HAL to najtrudniejsza do rozstrzygnięcia kwestia, Gibki zakręcil bardzo stylowo i oryginalnie - tutaj masz bardzo duży plus, bo drugiego ntakiego penspinningu nie ma chyba na świecie (: Jednak HAL to HAl i mimo wszystko boję się, że tym kombosem wygra, a wszystko przez nienaganną płynność i technikę - to jaką kontrolę nad długopisem ma HAl, to istny majstersztyk. I tym właśnie może wygrać, bo u ciebie sędziowie mogą się przyczepić do wykonania. Nie mniej, trzymam kciuki i obyś utarł nosa Azjatom.

Niestety najmniej zadowolony jestem z kombosa Maksyma - o ile jest to wysoki poziom, mimo wszystko spodziewałem się więcej. Sam brejkowałem to kombo i wiem, że przejść oryginalnych i strasznie trudnych technicznie tam za bardzo nie ma, największą magią tego kombosa są inv shadowy, które też ine zostały wykonane perfekcyjnie. A najbardziej mnie boli to jak film wygląda - w połowie jest za ciemny! Przeciwnik za to miażdży płynnością i wykonaniem. Prezentacja lepsza, chociaż u niego też nie ma wybitnie trudnych trików. Niestety myślę, że Maksym przegra.

Debel z klasą (; Precel i Silus wymyślili zmyślną scenkę na początku - jedne do czego bym się przyczepił o nie ma wyraźnego i logicznego przejścia do kombosów, wygląda to tak, że jest humorystyczna scenka na początku, a potem są kombosy. Tego mi zabrakło. Jednak nie martwi mnie to zbytnio, bo w deblu japończyków nie ma w ogóle autonomicznych kombosow, są ytlko zabawy między przejściami i to właśnie penspinningiem tutaj wygracie, bo przejście to tylko dodatkowe punkty ^^

Gratuluje wszystkim świetnego debiutu na tych mistrzostwach, z ogromną nadzieją i niecierpliwością wypatruje waszych kolejnych występów.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gimli 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2011
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 60
Skąd: Żuromin/Warszawa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2014|, o 14:47   

Group A

JEB vs PPP

Technical: mi vs. Maksym: mi wins.
Artistic: HAL vs. Gibki: HAL wins.
Double: Kay & ACT vs. Silus & Precel: Kay & ACT win.


Reszta wyników: http://worldps.org/wc14/?p=28


Jeśli chodzi o walkę Maksyma, to była już raczej przesądzona, natomiast dwie kolejne były otwarte, Gibki miał równe szanse z HAL'em biorąc pod uwagę same combos'y, możliwe, że wygrał HAL dlatego, że to HAL. Najbardziej jednak zaskoczony jestem deblem, pokazaliśmy tam wiecej penspinning'u, konkretne comba, myślałem jak większość, że tym wygramy, niesety tak się nie stało.

Szkoda trochę tej rundy, nagraliście naprawdę mocne comba i myślę, że nie mamy się czego wstydzić nawet jak przegraliśmy 0:3, powodzenia w następnych rundach !
Ostatnio zmieniony przez Gimli |10 Lut 2014|, o 15:03, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2014|, o 15:04   

;( Kurczę, a tak liczyłem, że nas bardziej docenią. Ale nie ma się co załamywać. Przed nami jeszcze dwie walki w grupie. Nadal możemy coś osiągnąć w tym turnieju, także pełna mobilizacja Panowie i wygrywamy z pozostałymi board'ami! ;)
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2014|, o 18:34   

ah no niestety... Ale to już przeszłośc. Kolejna walka przed nami!
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2014|, o 18:49   

Trzeba przyznać, że wyniki w dużej mierze pozostawiają wiele do życzenia, a oceny są także uwarunkowane wzajemną sympatią poszczególnych boardów. Ponadto 90% wyników nie jest zgodnych z kryteriami opisanymi w regulaminie. Przez zawodników, głównie w deblach nie są respektowane założenia regulaminowe. Zombo przyznaje niby punkty kary, ale nie rekompensują one różnic w punktacji na tyle żeby można było odzyskać stratę wynikającą, z nieprzestrzegania regulaminu przez jedną i przestrzegania regulaminu przez konkurującą drużynę.
_________________
Byłem tu. Maks.
PTP Wymiany/Trades
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2014|, o 20:10   

"Marvin" napisał/a:
Trzeba przyznać, że wyniki w dużej mierze pozostawiają wiele do życzenia, a oceny są także uwarunkowane wzajemną sympatią poszczególnych boardów. Ponadto 90% wyników nie jest zgodnych z kryteriami opisanymi w regulaminie. Przez zawodników, głównie w deblach nie są respektowane założenia regulaminowe. Zombo przyznaje niby punkty kary, ale nie rekompensują one różnic w punktacji na tyle żeby można było odzyskać stratę wynikającą, z nieprzestrzegania regulaminu przez jedną i przestrzegania regulaminu przez konkurującą drużynę.


Masz zamiar interweniować w tej sprawie?
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |10 Lut 2014|, o 20:54   

Na razie jestem na etapie rozmów z głównym sędzią LPSA. Po drugiej rundzie mamy zamiar skonfrontować wyniki sędziów z regulaminem, aby udowodnić ich brak kompetencji i losowe wskazania w danych kategoriach. Nie wiem na ile to wpłynie na przebieg tych mistrzostw, ale może w kolejnej edycji coś już się zmieni bo randomowe oddawanie głosów trwa od WC12.
_________________
Byłem tu. Maks.
PTP Wymiany/Trades
 
Skeleton 
Użytkownik


Kręcę od: 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 346
Skąd: Ełk/Troy
Handel: 100% (+182, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2014|, o 00:15   

Osobiście byłem bardzo zadziwiany wynikami. A już wynikiem double'a... W każdym bądź razie wielkie propsy chłopaki za tak ładne komba i powodzenia w następnej rundzie. :wink:
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2014|, o 13:46   

"Marvin" napisał/a:
bo randomowe oddawanie głosów trwa od WC12.

Pozdrawiamy z Maksem, dzięki :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2014|, o 16:00   

"Gimli" napisał/a:
Artistic: HAL vs. Gibki: HAL wins.


LOL

nienoniemoge albo oni nei umio oceniac albo ja pozostalem w epoce rarki ;;
Ostatnio zmieniony przez Rafik |11 Lut 2014|, o 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
ziomuch 
Użytkownik

Kręcę od: 01.09.11
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 152
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2014|, o 16:06   

Nie rozumiem tego wszystkiego , Gibki wykazał się kreatywnością Maksym dał z siebie wszystko podobnie jak Precel i Silus chyba ktoś to wszystko ustawił nie podoba mi się takie zagranie ze strony sędziów Marvin rób coś z tym dziadostwem.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl