Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
WC 14
Autor Wiadomość
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2013|, o 13:24   WC 14

img11 lutego 2014 roku zaczyna się kolejna edycja Mistrzostw Świata.

Na chwilę obecną zarejestrowałem PPP ale nie jest do końca pewne czy wystartujemy jako samodzielna jednostka. Zostałem poproszony o podanie listy dobrych zawodników od nas i uzbierało się ich tylko pięciu. Jeżeli góra uzna, że nasz forumek jest za słaby możliwe, że połączy nas z jakimś innym boardem, który też nie jest w stanie wystawić silnej reprezentacji.

Jak cały proces będzie przebiegał. Spośród wszystkich zarejestrowanych ekip, każda ma za zadanie nagrać collab kwalifikacyjny(tak jak wyglądało to w 2010 roku #PPP promo 2nd). Mam nadzieję, że MadEye zdąży z promo i to będzie nasz film na te kwalifikacje.
Najlepsza ósemka zakwalifikuje się do mistrzostw, tam zostanie podzielona na 2 grupy, po których najlepsze drużyny awansują do fazy pucharowej. DL na collab nie jest jeszcze ustalony.

Listę reprezentantów musimy wybrać do 10 lutego 2014 roku.

Więcej info na temat mistrzostw, wyboru drużyny i zapisów podam jak sytuacja stanie się klarowna, czyli wtedy kiedy będziemy wiedzieć czy jesteśmy w stanie wystartować samodzielnie czy musimy dzielić miejsce z innymi boardami.

Oryginalny temat na UPSB: http://forum.upsb.info/sh...?t=15786&page=1
_________________
Byłem tu. Maks.
Ostatnio zmieniony przez Pari |2 Sie 2014|, o 13:07, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2013|, o 13:32   

"Marvin" napisał/a:
Pieprzyć jako mówienie bzdur nie jest wulgaryzmem.
Zgodnie ze słownikiem języka polskiego, 'pieprzyć' użyte w celu opisu 'mówienia bzdur' jest wulgaryzmem. -> http://sjp.pl/pieprzy%E6

Co do archaizmów. Większość słów używanych jako wulgaryzm obecnie, pochodzi od słów obecnie już nieużywanych. Dlatego też zamieściłem w spoilerze poprzedniegi posta, krótka etymologie słowa 'kutas'. Słowa, które kiedyś używane było jako opis elementu dekoracyjnego ubioru, obecnie stało się wulgaryzmem tak samo jak słowa "fiut" czy nawet 'ch*j'. Nie uważam że używanie tych słów może być tłumaczone zamiłowaniem do archaizmów.

Jednocześnie, chcę tu zaznaczyć że nie chcę Ci niczego udowadniać. To co piszę bierze się wyłącznie z tego, że tęsknię za starym forum na którym była atmosfera, bo nie tylko były przestrzegane zasady, ale szacunek między pen sinnerami był dużo bardziej widoczny.
Bez względu co ja tu napiszę i tak znajdziesz odpowiedź, która będzie stawiała Cię na pozycji 'zwycięzcy' - bo przecież Ty lubisz rozmawiać o 'kutasach' jako elementach dekoracyjnych.

Jednocześnie chcę przeprosić innych użytkowników za użycie w moich postach słów uważanych za wulgarne, użyte były one jednak głównie jako cytat a nie chęć bycia wulgarnym.

Nie chcę sie kłócić, tylko pokazać że nie podoba mi sie kierunek w którym zmienia się PPP. To właśnie Ty Marvin, jako jeden z moderatorów kreujesz obecnie to jak wygląda nasze forum.
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2013|, o 16:17   

Rozmowę o kutangach uważam za zakończoną, dziękuję wszystkim strażnikom prawa za ich wkład w atmosferę na forum, jednakże przypominam, że to nie Wy jesteście od dawania warnów, a przy każdym poście jest wykrzyknik służący do zgłaszania postów niezgodnych z regulaminem.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |5 Lis 2013|, o 22:27   

Dla wszystkich szeryfów netykiety próbujących umoralnić moje zachowanie informuję, że zostaliśmy zakwalifikowani jako samodzielny board.

DL na collab kwalifikacyjny to 14 grudnia.
Oceniana nie będzie edycja, a tylko i wyłącznie poziom nagrań.
Film musi mieścić się w przedziale czasowym od trzech do czterech minut, a także zawierać nie publikowane wcześniej comba.
Lista uczestników rundy kwalifikacyjnej:
VnPSC+THPSC
VPC+SGPSC
PSH
KPDS
TWPS
HKPSA
SPSB
LPSA
JEB
PPP
UPSB
BRPSB
FPSB
IPSB
Jest 14 zgłoszonych ekip więc odpadnie 6.
VPC+SGPSC, SPSB, KPDS, PSH, UPSB to drużyny w naszym zasięgu. Nie ukrywam, że będzie bardzo ciężko się zakwalifikować, ale trzeba powalczyć.
Będziemy potrzebowali 6 uczestników. Podam wam w jaki sposób postaramy się ich wybrać w momencie kiedy zostaną ogłoszone wyniki kwalifikacji.Jeżeli ktoś ma jakiś realny pomysł na przeprowadzenie kwalifikacji też może go tutaj opisać.
Na razie tyle.
_________________
Byłem tu. Maks.
PTP Wymiany/Trades
 
Klapcio 
Użytkownik


Posty: 172
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |5 Lis 2013|, o 23:23   

Każdy chętny niech wyśle mi combo. Razem z moją mamą wybierzemy 6 najlepszych. Comba muszą zawierac najlepszy spinning na jaki was stać. Nie ma to być jakaś wersja zachowawcza "bo nie chce sie wyczerpać z kmin".

Wszystko już ustalone. Powodzenia. Pamiętajcie, że to wy tworzycie przyszłość i losy naszego portalu są w waszych rękach. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że podejdziecie do sprawy poważnie.

DL na comba to 1 grudnia.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2013|, o 22:19   

Zakwalifikowaliśmy się z ostatniego premiowanego awansem miejsca. Biorąc pod uwagę iż komba były pół roku stare, to bardzo dobry wynik. Brak obrońców tytułu to chyba największe zaskoczenie.

1. JEB
2. TWPS
3. PSH
4. G/S/B

5. HKPSA
6. LPSA
7. UPSB
8. PPP
_________________
Byłem tu. Maks.
PTP Wymiany/Trades
 
Bartusss 
Użytkownik


Posty: 45
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |24 Sty 2014|, o 19:04   

WC12
Antraksus
Frasio
Lawliet
Precel
pruCe
Rude Boy

WC14
Gibki
Maksym
Precel
Robbin
Silus
Tmkk

Tylko Precel został w kadrze po dwóch latach. Taka nieciekawa ciekawostka podchodząca pod spam, jednocześnie porównanie potrzebne niczym coś niepotrzebnego.
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |24 Sty 2014|, o 20:04   

Dwa lata to w penspinningu bardzo dużo, można się wiele nauczyć ale i stracić formę kompletnie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |26 Sty 2014|, o 22:02   

Moim zdaniem nie ma takiego czegoś jak cofanie się w penspinningu, stracenie formy. Można się wypalić, stracić chęci, ale zauważam, że mimo tego, że nie mam takiego progressu jak inni, młodzi penspinnerzy to dalej potrafię zakręcić combo, które nagrałem dwa lata wcześniej.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |27 Sty 2014|, o 22:52   

No tak, ale Ty mniej lub więcej ale kręcisz cały czas, nagrywasz, spróbuj odłożyć długopis np na rok, to zobaczymy :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2014|, o 15:58   

Po 2,5 miecha jak nie trzymałem nawet moda w łapie, to miałem niebotyczny regress.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2014|, o 18:12   

"Maksym" napisał/a:
Po 2,5 miecha jak nie trzymałem nawet moda w łapie, to miałem niebotyczny regress.
Pocieszyłeś nas przed swoim występem na WC :D
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2014|, o 18:30   

Antraksus, myślę że Maksym nie mówi akurat o tym okresie tuż przed WC, ale o "kiedyś tam". Taką mam nadzieję przynajmniej :P
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2014|, o 21:42   

PPP vs JEB

Gibki vs HAL
http://www.youtube.com/watch?v=iIh0ueCGmPA
http://www.youtube.com/watch?v=-ae3nA3oaLY

Maksym vs mi
http://www.youtube.com/watch?v=cGBMTGfSVcU
http://www.youtube.com/watch?v=azigUrUOIRU

Precel&Silus vs Kay&ACT
http://www.youtube.com/watch?v=lzMRNUwf_IY
http://www.youtube.com/watch?v=o0bWLRojGHA
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2014|, o 23:24   

Szkoda, że nie możemy zamienić teraz Gibkiego z Maksymem, byłyby większe szanse ;p

Ale podsumowując to jestem z was dumny! Pokazaliśmy się z naprawdę dobrej strony i wszystkie walki są bliskie.

Zainponował mi Maksym, takiego comba jeszcze od niego nie widziałem, ale mi też dał z siebie 200%. Niestety przez lag Maksyma przewiduję wygraną dzięki płynności, która u mi była nienaganna.

Gibki vs Hal. Nie umiem wyznaczyć zwycięzcy. Moim zdaniem powinien wygrać Gibki przez kreatywność. Hal nagrywa od kilku lat to samo, a Gibas pokazał sporo nowych przejść.

Debel. Myślę, że mogą nas pokonać transferami, ale nie pokazali żadnego dobrego comba. Mamy szanse wygrać penspinningiem :D
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |2 Lut 2014|, o 11:53, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |3 Lut 2014|, o 18:20   

Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko. Strasznie mnie to cieszy. Nawet jak przegramy, to przegramy z honorem! Jeśli przegramy, to przegramy z nickami. Debel powinien spokojnie wygrać, bo pomysł jest super.

U mnie, ciężko powiedzieć, ale nie wydaje mi się że combo Hala wcale nie jest jakies super. Jest dosyć trudne, bo kręci szybko i robi countery (ale to przecież nie techical). Reszta to jakieś twisted sonice i passy.
Maks się postarał, ale nie jestem pewny jak zostanie ocenione combo Mi. Maks musi popracować nad jakimś finisherem bo spready już niestety na nikim nie robią wrażenia. Ale co ja tam się wypowiadam jak mój finisher też nie zachwyca w sumie...

Szkoda, że niestety nie ma zaangażowania na PPP. Nikt nie kibicuje, nikt nie komentuje tutaj.
Precel jako jedyny napisał posta.
Nawet nie wiecie jak łatwiej by nam było zmotywować się do nagrania czegoś dobrego gdybyśmy wiedzieli że jest tutaj jakies wsparcie. Nie jest to łatwe zadanie nagrać coś mocnego w międzyczasie sesji i innych spraw (w moim wypadku przeprowadzka).
Fajnie by było jakby ktoś był w stanie to docenić.
Nie mówiąc już o łapkach w dół na yt.

To tak jakby kibice poszli na mecz Polski na euro i gdy Polska zaczęła przegrywać zaczęli kibicować Niemcom.
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl