Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukuje pozycjonera do zarabiania w CPA
Autor Wiadomość
GerdBart 
Użytkownik

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2018|, o 22:05   Poszukuje pozycjonera do zarabiania w CPA

Oceny wymian z tym uytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
0%000

Cześć,

Moją charakterystyczną cechą jest ogromne doświadczenie w zarabianiu online. Przez ostatnie lata zarabiałem pieniądze w sieciach tj: CPA/PPA/PPI. Efekt ? krótki czas, minimum wysiłku i naprawdę godziwe pieniądze.

W swojej pracy skupiłem się na zagranicznych sieciach. Ich oferty są o wiele bardziej korzystne aniżeli polskie sieci. Z łatwością mogłem zyskać satysfakcjonujące pieniądze, jednak coś mnie ograniczało - pozycjonowanie. Chciałbym jednak wrócić i uzyskać większe efekty i do tego potrzebuję prawej ręki/wspólnika ? pozycjonera Globalnego.

A teraz oferta dla Ciebie. Jeżeli potrafisz zdobyć wysoką pozycję w Google, pozyskać ruch zagraniczny i jesteś zainteresowany podjęciem długiej współpracy to zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do współpracy osoby, które:

? Cechują się pasją ale i odpowiedzialnością
? są wytrwałe, skuteczne i kreatywne
? Dysponują wolnym czasem
? Chcą wspólnie zarobić duże pieniądze
? Posiadają odpowiednie umiejętności SEO/ Pozycjonowania - Globalnego - najważniejszy czynnik
? Potrafią pracować w grupie i są zaangażowane

Jeśli chcesz wspólnie ze mną zarabiać na sieciach CPA/PPI, wystarczy że napiszesz maila i przedstawisz mi swoją osobę.
Szczegółowe informację udzielę każdej osobie wstępnie zainteresowanej projektem.

Adres E-mail: bartekr@gmail.com

Pozdrawiam
PTP Wymiany/Trades

Odpowiedz do tematu