Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Ćwiczenia pinkiego.
Autor Wiadomość
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2013|, o 20:08   Ćwiczenia pinkiego.

Ponieważ, temat został poruszony.
A już kiedyś ktoś mnie pytał o to, stwierdziłem, że nagram to co mi powiedziano. Mi osobiście te ćwiczenia pomogły. Parę razy dziennie (ja robiłem po 3), każdy z tricków, który pokazałem po 5-10 razy.


Wersja HQ na YouTube

Zdradził mi je, krewny-fizjoterapeuta. Takich/podobnych się używa przy rehabilitacji.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Uchaty 
Użytkownik

Kręcę od: 21-09-2013
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 10
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2013|, o 21:18   

Ciekawe. Będę stosował i zobaczę, czy przyniesie jakieś rezultaty.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2013|, o 22:07   

Tak, ogólnie fajne, ale jak tak przeczytałem post Uchatego, to dobry pomysł ;)
Jak macie słabo wyćwiczonego pinkiego, to poróbcie to przez jakiś czas i napiszcie efekty, ułatwi jeszcze bardziej start nowym(kurde, to jednak możliwe). Sam bym zrobił, ale już mam mocno wyrobione pinki, POWODZENIA ;)

@Down: Chyba mnie nie rozumiesz. Po ponad 2 latach grania na basie, prawie 4 kręcenia długopisem i w między czasie różnymi zabawami, mam na tyle wyrobione małe palce, że bardziej już nie potrzebuję, a nawet jak bym chciał, to za wiele już nie będę wstanie udoskonalić ;)
Ostatnio zmieniony przez Rapan |22 Wrz 2013|, o 22:37, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Uchaty 
Użytkownik

Kręcę od: 21-09-2013
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 10
Skąd: Giżycko
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Wrz 2013|, o 22:31   

Rapan, możesz zrobić, to zaledwie 30 sekund taki jeden trening :)

@UP: Rozumiem Ciebie. Sam gram na gitarze, ale jak sobie poćwiczysz (co nie jest męczące), to na pewno na gorsze nie wyjedziesz.
Ostatnio zmieniony przez Uchaty |23 Wrz 2013|, o 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl