Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Pasjonaty 22/23 Czerwca 2013
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2013|, o 18:52   Pasjonaty 22/23 Czerwca 2013



Zostaliśmy zaproszeni na dużą imprezę w Katowicach a mianowicie Pasjonaty 2013. Co to jest?
Cytat:
Wystawa popularyzująca najciekawsze pasje, pasjonatów i ich osiągnięcia. Ludzi pozytywnie zakręconych. Ich nietypowe zainteresowania i hobby.
Wydarzenie kierujemy do osób które chcą coś zmienić w swoim życiu. Odkryć zainteresowania, które dadzą im nową energię i sposób na życie. Jest to impreza zapoznawcza z propozycjami różnych form spędzania wolnego czasu. Pasjonaty to również mile spędzony czas.


Impreza odbędzie się w Katowickim spodku 22 i 23 Czerwca. Więcej o samej imprezie możecie poczytać na stronie www.pasjonaty.pl

Nie muszę mówić, że jest to dobra okazja do zaprezentowania pen spinningu bardzo szerokiej widowni. Cała impreza przeprowadzona będzie na zasadzie targów. Być może nawet dostaniemy własnego boxa w którym będziemy mogli pokazać pen spinning ale o tym za chwile. Pasjonaty to przede wszystkim okazja do wielkiego meetingu penspinnerów w Katowicach. Ponadto będzie można zwiedzać inne bardzo ciekawe stoiska w trzech kategoriach: ziemia, powietrze, woda, ciepełko. Do jednej z tych kategorii będziemy przydzieleni (prawdopodobnie ciepełko). W każdej z tych grup są różne zajawki, dlatego odsyłam do strony gdzie poszczególne z nich są wymienione.

O szczegółach będę jeszcze informował w tym temacie, ale póki co, z pierwszej rozmowy telefonicznej dowiedziałem się że jeżeli będzie nas wystarczająco dużo, dostaniemy swój kącik na naszą zajawkę. Z Madeyem zaplanowaliśmy już, że przywieziemy komputer oraz monitor na którym będą w kółko leciały collaby, dodatkowo postaramy się wyprodukować ulotki na których będzie widniał adres naszej strony plus fundamentale których będzie można się nauczyć na podstawie zdjęć. No i przydał by się baner, albo plakat z adresem strony. Jeżeli macie jakieś jeszcze pomysły jak mógłby wyglądać nasz box, piszcie. Na pewno ważne będzie, aby każdy z nas miał koszulkę związaną z pen spinningiem, żebyśmy się wyróżniali z tłumu. Ważnym aspektem oczywiście są długopisy - fajnie by było jak by każdy przyniósł to czym kręci, tak jak na zwykłym meetingu, żeby ludzie mogli oglądnąć na czym polega pen modding.

Ponadto każda zajawka będzie prezentowana na dużej scenie spodka, oraz będzie możliwość puszczenia jakiegoś spotu promocyjnego, filmu na dużych telebimach. Dodatkowo wśród wystawców będzie krążyła ich kamera - PasjaTV, nie wiem jaki to ma zasięg, no ale warto też się zaprezentować. Być może przyjedzie też jakaś ogólnopolska stacja.

Udział w imprezie jest darmowy dla wystawców, to na pewno. Stąd zapisy. Na razie zadeklarowałem, że będzie nas od 10 - 60 osób. Zainteresowanych uczestnictwem w pasjonatach jako wystawca - czyli osoba promująca pen spinning proszę o zapisy. Impreza trwa dwa dni. Ja i Madeye będziemy obecni na obydwóch. Fajnie gdyby osoby z Katowic były również obecne w oba, bo wiem, że dla reszty może to być problematyczne. Idealnie by było gdyby każdego dnia było mniej więcej tyle samo osób.

Nie wiem czy będziemy mieli jakiś limit osób raczej wątpię, ale w razie takiej sytuacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby się zapisać napiszcie po prostu w który dzień (mam nadzieję że oba :) ) a ja was dopiszę do listy. Gdy już mniej więcej ogarnę ile szacunkowo może nas tam być, wyślemy zgłoszenie potwierdzające nasz udział w imprezie i na pewno dostaniemy wtedy więcej info.

Miejsce: KATOWICE "SPODEK" al. Korfantego 35

22 Czerwca SOBOTA - godz. 12.00 - 18.00
Pari
Madeye
pruCe
Robbin
Precel
Anarviel
Rafau
Shippy
Silus
Antraksus
Wasyl
Suchy
Manti
Gucio
Fenix
Krasnal

23 Czerwca NIEDZIELA - godz. 10.00 - 17.00
Pari
Madeye
pruCe
Robbin
Antraksus
Suchy
Anarviel
Fenix
-----------------
20.06.2013
Pasjonaty w sobotę rozpoczynają się o 13 dla zwiedzających. Dlatego zbieramy się o 12 na głównym placu przed spodkiem. Ważne jest, żeby być przed rozpoczęciem, ponieważ potem wstęp kosztuje 10 zł. Organizator zapewnił mnie że nie będzie problemu żebyśmy wszyscy weszli, ale po otwarciu może być z tym różnie. Gdyby jednak ktoś się spóźnił lub nie mógł nas znaleźć: 662364147.

W niedzielę pasjonaty zaczynają się o 10, ale będziemy już ogarnięci po poprzednim dniu więc wstępnie umawiamy się na tą godzinę.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |10 Cze 2013|, o 14:52   

Jest jakieś 80% szans, że będę w oba dni.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |11 Cze 2013|, o 13:57   

Jestem tam, nie wiem czy będę mógł w oba dni, czy tylko w jeden, zobaczy sie później. Na razie można wpisać mnie na sobotę. fejmy z Krakowa jadą
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |15 Cze 2013|, o 13:47   

Dobra, jakby ktoś mógł przenocować mnie i znajomą, która się też wybiera z Krakowa najprawdopodobniej, to byłoby pięknie. Jak ktoś ma możliwość, to proszę o info na PW, z góry dzięki. W razie czego co najmniej jeden śpiwór i karimatę mogę wziąć, jakby problemem miał być brak miejsca, a i może dwie sztuki weźmiemy, jak trzeba. Więc jak nie macie wolnego łóżka, to się nie martwcie, podłoga też dobra. :D
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2013|, o 20:10   

Pasjonaty coraz bliżej i coś czuję że będzie to bardzo ciekawe wydarzenie. O miejscu naszego stoiska zostaniemy poinformowani na miejscu jako, że jesteśmy jedną z najbardziej mobilnych grup.

Oto jak wygląda ulotka którą będziemy rozdawać na targach:



Chętnie się dowiem co o niej myślicie :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2013|, o 20:16   

Ulotka świetna! Ma wszystko co mieć powinna. Taka ulotkę chętnie wziąłbym od kogoś, kto rozdawałby je w miejscu publicznym!!
Co do samej imprezy, to chętnie bym się pojawił i zrobię to, jeśli tylko znajdę w Kato albo okolicach nocleg ;) (PW jak coś :P )
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2013|, o 11:05   

Pasjonaty w sobotę rozpoczynają się o 13 dla zwiedzających. Dlatego zbieramy się o 12 na głównym placu przed spodkiem. Ważne jest, żeby być przed rozpoczęciem, ponieważ potem wstęp kosztuje 10 zł. Organizator zapewnił mnie że nie będzie problemu żebyśmy wszyscy weszli, ale po otwarciu może być z tym różnie. Gdyby jednak ktoś się spóźnił lub nie mógł nas znaleźć: 662364147.

W niedzielę pasjonaty zaczynają się o 10, ale będziemy już ogarnięci po poprzednim dniu więc wstępnie umawiamy się na tą godzinę.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafau 
TSG

Kręcę od: I 2k8
Ręka: odkąd pamięta
Wiek: 25
Posty: 515
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2013|, o 21:25   

Będę dzwonił od 8 <:
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2013|, o 23:00   

Będę odzwaniał o 6 :>
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Suchy 
Użytkownik


Kręcę od: jutra.
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 12
Skąd: Nic
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Cze 2013|, o 21:38   

Dzisiejszy dzień uważam za udany. Dobra zabawa , przyjemna atmosfera i zgrana ekipa. Co z tego ze nam krzesła i stół podjumali ... (Polska). Oby jutrzejszy dzień był równie zajebisty jak ten. Nie wspominając że stanowisko z Ps najbardziej przykuwało uwagę widowni której wcale sporo nie było. oby tak dalej !! xd
_________________
If your life is dry you are dry too.
PTP Wymiany/Trades
 
Anarviel 
Użytkownik


Kręcę od: XII '09
Ręka: Dziwna trochę
Wiek: 35
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |28 Cze 2013|, o 11:06   

No to i ja się wypowiem.

Imprezę uważam za bardzo udaną. Zainteresowanie naszym stoiskiem było spore, zarówno wśród młodych jak i starszych osób :) Myślę, że paru potencjalnych pen spinnerów udało nam się zwerbować.

Jak na pierwsze tego typu wyjście do ludzi z pen spinningiem i fakt, że było to pierwsza impreza tego typu to całość wyszła bardzo, bardzo dobrze :)

Do przyszłego roku!
_________________
Phew!

World of Warcraft


YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |1 Lip 2013|, o 10:07   

Było zacnie. Na prawdę sporo osób odwiedziło nasze stoisko, niektóre z nich siedziały ponad godzinę próbując wykonać podstawowe triki. Najczęściej ludzie młodzi, ale były też osoby w średnim wieku, oraz jeden dziadek, który powiedział, że na emeryturze nie ma co robić i pewnie zacznie się uczyć. Większość z nich udało nam się nauczyć TA, ale były też i talenty, które potrafiły opanować wszystkie fundamentale, a jeden gościu w pół godziny nauczył się fundamentali z reversami. Myślę, że zaczniemy częściej pojawiać się na tego typu imprezach.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Banan 



Kręcę od: IV 2012
Ręka: Prawa
Wiek: 25
Posty: 389
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |1 Lip 2013|, o 11:11   

Co prawda nie byłem na Pasjonatach bo niestety czas nie pozwolił, ale z tego co słyszałem i oglądałem to rzeczywiście było dobrze :) Fajnie by było aby coś takiego odbywało się nie tylko w Katowicach ale też np. W Krakowie itp
Chociaż tam Spotka nie ma :)
_________________
https://www.youtube.com/c/BananPPP <--- kanał na yt
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl