Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Mój kanał
Autor Wiadomość
IzmeR 
Użytkownik

Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 3
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |24 Lut 2013|, o 12:28   Mój kanał

Witam postanowiłem nagrac serie tutoriali dla początkujących znaleźć je mozna na moim kanale http://www.youtube.com/user/Farasis1?feature=mhee Nie jestem doświadczonym penspinnerem więc tutoriale nie są idealne. Staram sie poprostu pomóc osobą które uczą się danych trików.


Chętnie przyjmę rady piszice na pw
Pod moimi filmami proszę nie pisac tekstów typu ''to jest do bani'' lub ''daj sobie spokój'' jezeli coś się komuś nie podoba niech nie ogląda



Pozdrawiam
IzmeR
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dejv 
Użytkownik


Kręcę od: 21.07.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 324
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |24 Lut 2013|, o 15:29   

Fajne poradniki, nagrałbyś dla mnie taki do hai tuy release, albo chociaż do ayatori trick?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Robbin 
TOL


Wiek: 27
Posty: 280
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |24 Lut 2013|, o 15:43   

Zgadzam się, dam ci suba, jeśli się odwdzięczysz.
_________________
http://rockmetalshop.pl/?...bert9@gmail.com
PTP Wymiany/Trades
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |24 Lut 2013|, o 16:18   

Fantastycznie, że w końcu ktoś wziął się za poradniki! Jeszcze lepiej, że są to poradniki, związane z takimi trickami jak te. Początkujący penspinnerzy mogą mieć problem ze znalezieniem ich w internecie, w końcu to jedne z niewielu.
Serio, to daj sobie spokój, jest ich od groma, co powinieneś zauważyć ucząc sam się tych tricków, co wydaje mi się, że było nie tak dawno.
Skoro sam nie umiesz ich do perfekcji to nie rób tutoriali. Poza tym są one długie, nudne, sztywne, mało przejrzyste(tak mi się wydaje przynajmniej, bo nie oglądałem za długo).

To:
"IzmeR" napisał/a:
Chętnie przyjmę rady piszice na pw
i to:
"IzmeR" napisał/a:
Pod moimi filmami proszę nie pisac tekstów typu ''to jest do bani'' lub ''daj sobie spokój'' jezeli coś się komuś nie podoba niech nie ogląda
niestety samo się wyklucza.
Tak więc najpierw lepiej sam się naucz kręcić, później staraj się pomagać innym. Do tego nie z takimi trickami jak pokazujesz, tylko np. z takimi jak Dawid napisał(tych i tak nie brakuje, ale po Polsku już mogłoby dać coś, tym mniej ogarniętym).
PTP Wymiany/Trades
 
 
IzmeR 
Użytkownik

Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 3
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |24 Lut 2013|, o 16:43   

Dobra po pierwsze Rapan dziękuje ci za wyrazenie swojego zdania. Po drugie kolejne filmiki będą się ukazywały myśle żę jeżeli dam rade 2 razy w tygodniu postaram się coś nagrac . Dejv i Robbin napewno ukarzą się triki których poszukujecie lecz z czasem ponieważ nie mam go ostatnio zbyt wiele szkoła boli niestety. To że nagrywam te filmy nie znaczy ze chce pokazac jaki jestem dobry po prostu staram się przekazac cos co mi osobiscie pomogło a co inni o tym sądzą średnio mnie interesuje.
PTP Wymiany/Trades
 
 
xy0urneyx 
Użytkownik


Kręcę od: 2 września
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 50
Skąd: Niedaleko Rabki
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Lut 2013|, o 18:28   

Dlaczego niby pro penspinnerzy mają mieć monopol na tutoriale? Tak samo nie jest powiedziane, że misi być 1 tutorial do 1 tricku

Rzeczywiście jakość filmików pozostawia trochę do życzenia (postaw sobie kamerkę gdzieś, a nie tak że tak "lata"), ale może komuś się przyda :-)
_________________
[Url="http://www.zakon-wilka-forum.ugu.pl/viewtopic.php?p=397"Jak zarobić realną kasę, (np. na długopisy) żeby się nie narobić[/[/Url]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |24 Lut 2013|, o 18:45   

Cytat:
Dlaczego niby pro penspinnerzy mają mieć monopol na tutoriale?

No to nie jest oczywiście tak, że jak ktoś nie kręci 3 lata to nie może kręcić tutoriali, ale pozwolę sobie na porównanie. Wolisz, żeby życiowych rad(np dotyczących pracy, kobiet) udzielał ci 45-latek czy 10-latek? No mi się wydaje że ten starszy. Dlatego faktycznie lepiej, kiedy tutoriale nagrywa ktoś bardziej doświadczony.

Ale według mnie te tutaj są jednymi z lepszych po polsku. Merytorycznie.
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |25 Lut 2013|, o 22:09   

Tutoriali nigdy za wiele. Być może nie wszystkim odpowiadaja takie tutki, ale znajdzie sie garstka osób którym to pomoże. Youtube nie ma okreslonej pojemności. On po prostu przekazuje rady które mu pomogly i taka jest jego wdzieczność ze nauczy innych. A co do tego że im ktoś dlużej kreci tym robi lepsze tutoriale to bzdura. To poczatkujace osoby najlepiej pamietaja jaka rada była dla nich najodpowiedniejsza i co im pomogło nauczyć sie danego triku a nie osoby ktorym dany trik wszedl w krew i na pytanie jak to robisz wzruszaja ramionami.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl