Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: FeniX
|30 Mar 2012|, o 18:54
[Ladder S1]Tomex vs sledziu1

[Ladder S1]Tomex vs sledziu1
Tomex
84%
 84%  [ 21 ]
sledziu1
16%
 16%  [ 4 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
Tomex 
Użytkownik


Ręka: 2p2h
Wiek: 29
Posty: 402
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+30, 0, 0)
Wysłany: |3 Sty 2008|, o 15:55   [Ladder S1]Tomex vs sledziu1

czas do 10(czwartek)
powodzenia

linki: Hakan
Ostatnio zmieniony przez Hakan |10 Sty 2008|, o 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gregorooo 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy zacząłem
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 34
Posty: 206
Skąd: Olkusz\Kraków
Handel: 100% (+45, 0, 0)
Wysłany: |11 Sty 2008|, o 19:47   

Oddalem glos na Śledzia moze jego combo pozostawia wiele do zyczenia ale widze w jego kreceniu postepy i bardziej mi sie spodobalo combo mimo mniejszej zasobnosci trickow...


Cytat:
tws bust(2 razy) zrobiłem, TA(też 2 razy)również, flick(rev ta bonkury), a na początku reverse around->around więc nie tak źle z różnorodnością...

acha więc jeżeli combo złożone z fundamentali(a dłuższe) jest lepsze, to następnym razem kręcę same sonic'i i charge przez 40 sekund...


@up
....yyyy.......nie jestem tutaj od takich rzeczy ale........POKORA.......
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
kraawiec 
Użytkownik


Kręcę od: 20.01.2007
Wiek: 32
Posty: 165
Skąd: Ostrzeszów
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |11 Sty 2008|, o 20:03   

"Tomex" napisał/a:
acha więc jeżeli combo złożone z fundamentali(a dłuższe) jest lepsze, to następnym razem kręcę same sonic'i i charge przez 40 sekund... @down nie nawiązuje w ten sposób do comba śledzia... tylko jeżeli ja zrobiłem za mało tricków i za mało fundamentali to wiesz


Tomex nie masz sie co czepiac.. zrobiłeś kilka fajnych kombinacji ale jak dla mnie na battle Ladder to myślę że to troszke mogłeś pokazać więcej.. ale to tylko moje zdanie ;)
w każdym razie podobało mi się ale i tak nie oddam głosu ;)

"sledziu1" napisał/a:
ale jak już mówiłem z formy wychodzę

szkoda sledziu.. zawsze widziałem w Tobie potencjalnego penspinnera z czołówki Polaków ;)
ale jedynie żal że forma spada..

pozdrooo
_________________
"nawet chaos ma w sobie jakiś porządek"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl