Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
WT 2013
Autor Wiadomość
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |25 Wrz 2012|, o 09:31   WT 2013

imgWiem, że dopiero zaczęliśmy MP, ale warto już powoli zacząć zastanawiać się, co chcemy zrobić z WT.

Rozpisane są już nowe zasady.

Zmiany w skrócie;
- limit długości combosa podniesiono do 30sec
- nie musimy już zgłaszać minimum 2 zawodników, może być 1
- każdej ekipie sędziowskiej zostanie przypisana waga (jak bardzo będzie się liczyć ich głos), która jest zależna od ilości sędziów.

Nad czym my musimy się zastanowić zanim się zapiszemy;
- ile miejsc byśmy chcieli dla nas zarezerwować (ile nam przyznają to już inna sprawa)
- ilu sędziów możemy wystawić (chętnych do sędziowania proszę o zgłoszenie się do mnie przez PM pisząc w temacie wiadomości "Sędzia WT13". Jeśli uznam to za konieczne, przeprowadzę test kompetencji)
- potrzebny będzie jeden menedżer drużyny. Może to być jeden ze zgłoszonych zawodników, ale nie musi.

Czas do namysłu mamy do 15 grudnia. Do tego czasu, za sprawą MP, powinno się wyklarować kto posiada umiejętności, które umożliwią rywalizację na WT.
Jakieś pytania?]
Ostatnio zmieniony przez Rude Boy |25 Wrz 2012|, o 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |15 Kwi 2013|, o 19:48   

"Bartusss" napisał/a:
na pewno wiele boardów zapamięta Gibkiego


Tu mi się nasuwa pytanie do Gibasa.
Zapisałem sobie ile miałeś na yt subów jak rzuciłeś filmik na r1, ale gdzieś zapodziałem kartkę. Wiesz może ilu graczy zza granicy Cię subnęło w trakcie tych WT?

@Down: Patrz! Przezorny zawsze ubezpieczony. Zapomniałem.
Ostatnio zmieniony przez Maksym |15 Kwi 2013|, o 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |16 Kwi 2013|, o 01:40   

Po każdej rundzie wskakiwało mi kilkanaście subów
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
Bartusss 
Użytkownik


Posty: 45
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Kwi 2013|, o 14:18   

moich ocen ciąg dalszy :P

Ivabra vs. Sutomo - Obaj comba na bardzo wysokim poziomie, obydwaj bardzo płynnie i technicznie. Właściwie nie wiem dlaczego, może za mało w tym siedze, albo po prostu tak bywa na tym poziomie tch rozgrywek, ale jak dla mnie sutomo

a13x vs. ctionist - ctionist poszedł w efektowność, a13x właściwie też. Z tym że ctionist w powietrzu a13x został przy ręce. Gdyby tą walkę oglądał ktoś kto nie miał do czynienia z penspinningiem pewnie wybrał by ctionista, ale walki oceniaja ludzie którzy z penspinningiem mieli coś więcej niż ,,doczynienia". Dlatego też stawiam na a13x

W ćwierćfinałach miałem 100% racji, więc teraz znów dostałem ochotę by spróbować.
Ostatnio zmieniony przez Bartusss |28 Kwi 2013|, o 14:19, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
maj0nez 
Easy Team


Kręcę od: Michała Anioła
Ręka: listopad 2011
Wiek: 27
Posty: 103
Skąd: robakolandia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2013|, o 15:59   

Wyniki:

_________________
_______________________________________
Intel Core Quad 8400, 8gb ram, radeon 7850. Piszę poprawnie po polsku.
Dla 90% graczy liczy sie grafika, jeśli jesteś w pozostałych 10 wklej to do opisu.

PTP Wymiany/Trades
 
 
Bartusss 
Użytkownik


Posty: 45
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2013|, o 17:18   

znów 2/2 :P

Cieszymy się ale nie wnosi nic do tematu, ostrzeżenie.
Ostatnio zmieniony przez Marvin |5 Maj 2013|, o 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Klapcio 
Użytkownik


Posty: 172
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |5 Maj 2013|, o 21:51   

ale fajne wyniki : >
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl