Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
MP 2012
Autor Wiadomość
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |16 Wrz 2012|, o 19:19   MP 2012

Mistrzostwa Polski 2012 uważam za otwarte.

Powoli rozkręcamy stronę. Znajdziecie ją na mp.penspinning.pl

Zeszłoroczni uczestnicy mają tam swoje konta. Nowi powinni się zarejestrować.
Tam będziecie nadsyłać swoje nagrania. Należy liczyć się z tym, że ten system nie wybacza spóźnień i jeśli ktoś wpadnie na głupi pomysł, aby w ostatniej minucie dawać nagranie, może się przeliczyć.
Piszcie natychmiast jeśli pojawią się problemy z logowaniem, bądź też nadsyłaniem filmów.

Ten temat jest miejscem na zadawanie pytań i ogólną dyskusję.

Wszystkim zawodnikom życzę powodzenia, a widzom życzę dobrego widowiska!
Ostatnio zmieniony przez Rude Boy |16 Wrz 2012|, o 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |21 Paź 2012|, o 20:45   

Już. System nie pozwalał na zamknięcie rundy i otwarcie nowej, bo data końca głosowania była ustawiona na dziś, a nie na wczoraj - efekt pierwotnego zamieszania z przesuwaniem deadline'ów między sobotą i niedzielą.

Rozpiska - http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=43
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2012|, o 13:44   

Zaczęły się ciekawe pojedynki ;)

Robbin jest mega mocny. To cos a'la seven trick cont. (oO) i idealne wykonanie. Nawet jakby Lawliet nagrał to myślę, że mógłbyś dać mu radę.

Silus vs Marvin. Bardzo ciekawa walka. 2 różne style. Silus trudno, ale combos troche chaotyczny. Dużo spamu, średnie wykonanie, ale duża przewaga w trudności. Marvin cud, miód i orzeszki. Traci w trudności, ale kreatywnie, ciekawie i bardzo dobrze wykonane. FA powah!

Tmkk vs Globock. Tmkk trzymał mega wysoki poziom od początku turnieju, myślałem, że będzie tylko lepiej, a tu zdziwko. Trochę się rozczarowałem. Trudność dupy nie urywa, ale bardzo dobre wykonanie i myślę, że możesz mieć jednogłośnie lepszą prezentacje. Globock jakby skadrował i może lekko przyciemnił nagranie to miałby łatwą wygraną. Trudność i kreatywność zdecydowanie lepsza niż u rywala, ale trochę punktów może uciec w wykonaniu (Tmkk ma przyjemniejszy dla oka styl) i na własne życzenie dostaniesz baty za prezentacje. Obstawiałbym Globocka, ale ze względu na dziwny system oceniania nie zdziwiłbym się jakby przegrał.

Paijan vs Rafał. Paijan- cieszę się, że mamy tylu nowych i dobrze zapowiadających się penspinnerów. Te MP pokazują, że PPP wcale nie umiera, pojawiają się nowe nicki i możliwe, że w przyszłym roku czołówka portalu będzie wyglądała całkowicie inaczej ;) Ale do jednego z lepszych polskich penspinnerów Ci jeszcze trochę brakuje ;) Rafau-jeden z lepszych polskich penspinnerów. IMO top2 na PPP. Jakbyś wpadł kiedyś do Wawy to mogę wypucować Ci buty.

Gibki vs pruCe. Gibki- z chęcią wypucuje Ci buty, zrobię pranie i pozmywam naczynia. Dla Ciebie jestem w stanie zostać homoseksualistą. Pora żeby to uczucie wypłynęło poza podforum FA i żeby wszyscy wiedzieli co sądzę o Twoim penspinningu. Pierwszy człowiek, który zdobędzie drugi rok z rzędu tytuł MP. pruCe- keep spinning.

Cichy vs Harnas. Cichy- dopiero się skumałem, że startujesz w mp ^^. Miło widzieć Cię z powrotem. Szkoda, że przez okres swojej nieobecności nie nauczyłeś się żadnych nowych trików, ale mam nadzieje, że w przyszłej rundzie postarasz się pokazać coś nowego ;) Harnas- kolejna pretendent do zamieszania na polskiej scenie penspinningu za rok, może dwa ;) brakuje jedynie ciekawych i trudnych hybryd, bo styl jest spoko.

Damian- nie postarałeś się. Wiem, że stać Cię na więcej ;) dobry pomysł ze zdjęciem capa, za duży spamu i łapania pena w T1. Super płynność, też bym chciał taką mieć.

Shippy vs Buła. Kolejna mega ciekawa walka. Shippy- wtf kto to jest? Ktoś z LPSA przeprowadził się do Polski, czy co? Wiem, że wcześniej miałeś nick kniemiec, ale wgl nie kojarzyłem Twoich comb, a to co pokazujesz na tych MP jest mega. Nienaganna płynność, braki w trudności nadrabiasz bardzo dobrze zaplanowanymi combami, dobra kreatywność. Keep spinning. Może za rok dla Ciebie rozwiodę się z Gibkim. Jestem Twoim fanem. Buła- już Ci pisałem jak oceniam Twoje combo. Umiesz dużo trudnych hybryd, pewnie dużo trudniejszych hybryd niż Shippy, ale nie potrafisz tak jak on skleić tego w jedno ładne i płynne combo. Spoko ja też nie umiem ; p
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |5 Lis 2012|, o 07:30, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafau 
TSG

Kręcę od: I 2k8
Ręka: odkąd pamięta
Wiek: 25
Posty: 515
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2012|, o 14:23   

"Precel" napisał/a:
Jakbyś wpadł kiedyś do Wawy to mogę wypucować Ci buty.

Trzymam za słowo :cool:

Co do Paijana, to sam sie zdziwilem gdy zobaczylem jego kombo z poprzedniej rundy, imo jest potencjal. Popracuje nad prezentacja i jego spinnning naprawde moze byc przyjemny w ogladaniu ^_^
PTP Wymiany/Trades
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2012|, o 15:12   

No, tylko ręka mi chodzi jakby halny wiał, nie moge jej uspokoić, a jak przechodzi do rexów midbaków 1.5 czy aroundów w pd to juz w ogóle ;/
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2012|, o 22:09   

"Precel" napisał/a:
Cichy vs Harnas. Cichy- dopiero się skumałem, że startujesz w mp ^^. Miło widzieć Cię spowrotem. Szkoda, że przez okres swojej nieobecności nie nauczyłeś się żadnych nowych trików, ale mam nadzieje, że w przyszłej rundzie postarasz się pokazać coś nowego

Lol, kazał mi się Robbin zapisać do MP, bo "mało ludzi jest". Ano nie nauczyłem, że i nie próbowałem (;. Macham tylko jak mam długopis w ręce, to jest jak nałóg, nie da się zerwać.
Z grubsza to wszystkie moje comba na MP to są FSy, bo nie mam ochoty i siły siedzieć 4h i dopracowywać każdy szczegół. A i przy tym kącie nagrywania strasznie moje plecy cierpią ;d.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |3 Lis 2012|, o 23:23   

Są wyniki!
http://mp.penspinning.pl/...=news&newsid=46

I rozpiska
http://www.mp.penspinning...=news&newsid=47
Ostatnio zmieniony przez Rude Boy |3 Lis 2012|, o 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |6 Lis 2012|, o 17:34   

1. Precel
2. Tmkk
3. Gibki

Tak będzie wyglądało podium. (Ewentualnie Gibki z Preclem się zamienią, ale wątpię.)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2012|, o 09:50   

Są wyniki!

Półfinaliści nagrywają tak jak zwykle, do soboty, na 23:00
Ostatnio zmieniony przez Rude Boy |18 Lis 2012|, o 10:38, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
ziomuch 
Użytkownik

Kręcę od: 01.09.11
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 152
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |20 Lis 2012|, o 21:50   

Czekałem wreście na to Gibki vs Precel zacięta walka i ciekawa według mnie ale Precel raczej wygra . Druga walke wygra tmkk zdolny ;D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Quba 
Użytkownik

Kręcę od: Jutra
Ręka: prawa
Wiek: 24
Posty: 1
Skąd: Racibórz
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2012|, o 20:47   

Sieeemano, jestem Kuba, jestem nowy na forum, kręciłem już kilka miesięcy ale to chyba nie jest temat przedstawiania się. Powiem coś na temat MP: tmkk niewątpliwie wygra, ale miedzy gibkim a preclem będzie trzeba się bardziej zastanowić Precel - piękne powery, Gibki - zabija tą swoją płynnością, długopis płynie w jego palcach. Gibki jest moim ulubionym penspinnerem, więc jest też moim faworytem i pewnie obroni tytul mistrza ale bądź co bądź ŻYCZĘ POWODZENIA WSZYSTKIM
_________________
Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach - Anonim
PTP Wymiany/Trades
 
nex0700 
Użytkownik

Kręcę od: 12.2011
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 52
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2012|, o 22:56   

kurde noo a tak bardzo liczylem na finał gibki vs precel.... szkoda ze jeden musi odpasc juz teraz....
_________________
Potrzebuje troche HELPU... skonczylo mi sie paliwo...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2012|, o 10:57   

http://mp.penspinning.pl/...ws&newsid=56#W2

Czas poznać wyniki
PTP Wymiany/Trades
 
ILikeSpam 
Użytkownik

Kręcę od: 06.09.2012
Ręka: Prawa
Posty: 8
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2012|, o 11:02   

Tak też myślałem ;)
Gratuluję Gibkiemu i Tmkk oraz mam nadzieję, że walka o 1. jak i 3. miejsce będzie wyrównana.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2012|, o 15:34   

Teraz do walki powinny się przygotować wszystkie osoby z TOP8. Miejsca 1-4 zostaną wyłonione z walk w trybie 1vs1, natomiast miejsca 5-8 powalczą w małej grupie. Kolejność miejsc decyduje o pierwszeństwie wyboru nagrody. Rozpiska niedługo na stronie MP. Przygotujcie nagrania jak zwykle, na sobotę.
PTP Wymiany/Trades
 
Bartusss 
Użytkownik


Posty: 45
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2012|, o 19:36   

czyżby Gibki drugi raz z rzędu Mistrz Polski? Precel szkoda że nie ty szczerze ci kibicowałem i głosowałem na ciebie
_________________
I'm a penspinner, not a fighter!
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl