Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
MEETING STULECIA W KRAKOWIE 15.09
Autor Wiadomość
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |3 Wrz 2012|, o 19:32   MEETING STULECIA W KRAKOWIE 15.09

Wiem, wiem, niedawno był meeting w Krakowie, ale to co chcę Wam zaproponować dzisiaj zmieni Twoje zdanie lub podtrzyma je i na pewno będziesz chciał przyjechać do Krakowa!!

Przy współudziale z Domciorem chcę zorganizować meeting, który będzie najlepszym, na jakim byliście! Będzie spinning, krejzing, dobra zabawa i co tam jeszcze chcecie! W planie nakręcenie mega meetingowego collabu (taka ulepszona wersja tego, co robiliśmy ostatnio). Będzie ogień!! Idzie jesień, po niej będzie zima, więc będziemy zamulać w domu a nie bawić się w meetingi, dlatego tę wrześniową sobotę musisz sobie zarezerować i przyjść na ten meeting.

Aby te plany wcielić w życie potrzebujemy Waszej obecności! Zapraszam wszystkich chętnych penspinnerów, im nas będzie więcej, tym lepiej! Niech przyjeżdża Kraków, Warszawa, Wrocław, Sosnowiec, Trójmiasto, Łódź i inne mniejsze lub większe miasta. TO MA BYĆ MEETING STULECIA DLATEGO MUSI BYĆ PEŁNA MOBILIZACJA! Nie odpuszczaj tego meetingu! Na zachętę wrzucam filmik z pewnego pięknego meetingu, który miał miejsce dwa lata temu, a który będzie "słaby" w porównaniu do tego, co zrobimy w sobotę 15.09!!


Wersja HQ na YouTube

I weźcie dziewczyny, gejparty to słaby pomysł na meeting.

Zbieramy się od godziny 9. w Galerii Krakowskiej, będziemy odbierać ludzi z dworca PKP, jak będzie ładna pogoda to pójdziemy do Parku Jordana.

Zapisujcie się w tym temacie :)

Lista:
-Manti
-Domcior
-Stryju
-Malfroy
-FeniX
-Thelian
-Kubens
-Sharakano
-Pieniek
-Gildor
-Mydło
-Gumix
-Mikulew
-Demon
-Krasnal
-Nex0700
-pruCe (Mistrz Polski 2012)
-Ufo
-Rude Boy
-Antraksus
-Show
-Harna$
-Thoudy
-Panbezimienny
-Tvister
-Suchy
-Shize
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
Ostatnio zmieniony przez Manti |15 Wrz 2012|, o 08:43, w całości zmieniany 11 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
REDO 
Użytkownik


Kręcę od: Mnie się pytasz ?
Ręka: ktora to ktora?
Posty: 132
Skąd: A bo ja wiem ?
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |17 Wrz 2012|, o 21:53   

Dawno mnie na zadnym spotkaniu nie bylo. Wiec bylo podwojnie warto:D Syty met oby wiecej takich.
_________________
Kiedys kurde, bende legenda...

Życie jest ... jak żul , widziałeś(aś) kiedyś żula?? Nigdy niewiesz , gdzie się zatoczy :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl