Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
snow solo - Quiet Impression
Autor Wiadomość
CreSpin 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 315
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |28 Sie 2012|, o 11:06   snow solo - Quiet Impression


Wersja HQ na YouTube
PTP Wymiany/Trades
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 27
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |28 Sie 2012|, o 11:36   

Co to za syf... W niektórych momentach próbował być wirtuozem jak Stuhl ale dupa wyszła ;p
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |28 Sie 2012|, o 14:41   

Wow, jedno z najlepszych, jeśli nie najlepsze video penspinningowe ostatnich lat. Pierwsze combo prawie półtora minutowe i w ogóle się nie nudzi. Jak można dojść do takiego poziomu w penspinningu przechodzi w ogóle moją wyobraźnię. Widać w dodatku świetne połączenie, stylu, power tricków i sztuki.

Zdecydowanie jeden z najlepszych penspinnerów na świecie.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |28 Sie 2012|, o 15:17   

Mnie w ogóle się nie podoba :/

Nie chodzi mi o to, że jest takie specyficzne (swoją drogą jakie to polskie - ktoś ośmiela się zrobić solo jakie mu się podoba, niestandardowe - od razu zaczyna się komentowanie 'omg gay' i ogólne poddawanie w wątpliwość orientacji tego kogoś. Naprawdę wstyd mi za tych, którzy tak właśnie komentują ten film), ale no kurde, po prostu nudne że uj. Przy pierwszym kombie prawie zasnąłem; nie dość, że kręci białym modem na tle białej ściany, macha łapą przez cały ekran, co chwila łapie pena i przez parę sekund praktycznie nic z nim nie robi, to jeszcze muzyka jest tak ślamazarna że ojacie. Kolejne 'kombosy' też nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia, pomijając już fakt że jego styl mnie nie kręci. Widać, że chłopak ma dużego, bardzo dużego skilla, ale takie wykorzystanie tego atutu to dla mnie marnotrawstwo. Jedynie ma ode mnie props za tego 2p2h thumb stalla, gj! Poza tym nie widziałem w tym kombosie ani jednej rzeczy, która by mnie natchnęła, albo zadziałała na moje poczucie artyzmu. Nuda.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl