Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PPP Umiera
Autor Wiadomość
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 20:02   PPP Umiera

PPP umiera, PPP jest do dupy nic się nie dzieje bla bla bla.
Co rozumiemy przez to że ppp żyje. Dobra widziałem UPSB, ono serio żyje. Dyskusje, pojedynki, konkursy takie duperele ale zawsze jest co poczytać. Niech ci którzy tak krzyczą o naszym forum zastanowią czy przypadkiem nie przyczynili się sami do tej, trochę już sloganowej, śmierci. Biernie. Według mnie krzyczeć o śmierci ppp może tylko ten kto sam co chwilę wrzuca filmy, wszczyna dyskusje itp. Jeśli coś Ci przeszkadza, to nie czekaj biernie aż ktoś się z tym upora za Ciebie. Przejmij inicjatywę. Można przecież wyzwać kogoś na pojedynek, dać otwarty temat gdzie każdy może się dołączyć. Można napisać temat o, nie wiem.. za i przeciw używaniu taśmy do modów albo metody ochrony tipów. No to tak jakby jakiś piłkarz reprezentacji darł mordę na cały stadion i pisał potem w necie jak to chuj*wo gra Polska.

A jeśli chodzi o promowanie ppp, chodzi mi tutaj o ściąganie do niego nowych ludzi, to też by można coś wymyślić. Np nie wiem program o reakcjach ludzi na ps, chodzi sobie dwóch łebków zaczępiają kolesia kręcą, dają mu spróbować on cieszy ryja że nie umie. I on się dowiedział o ps, i ludzie obok, i ludzie w necie bo to trafi na youtuba. Albo jak ktoś ma kanał na yt z jakimiś widzami, to wrzućcie tam jakieś combo z linkiem albo wspomnijcie chociaż.

Trzecia sprawa, techniczna to przystepność całego forum. Jest do dupy za przeproszniem. ;/ Wiem że były tam jakieś plany dot. ogarnięcia działów no ale to takie plany jak program lotu 3 ludzi na marsa do końca życia za 10 lat.

I na koniec, powinien powstać JEDEN temat wprowadzeniowy do penspinningu. Bo ja wiem, są tematy gdzie/jak kupić moda, kolejność nauki trików itp ale to trzeba szukać one są w różnych miejscach i nie każdemu się chce, przez co może po prostu wyjść z forum i nie wrócić. Temat powinien być skondensowany, podzielony na kilka akapitów(wprowadzenie, najpopularniejsze mody(z linkami do tematów i krótki opisem), no i na końcu artykuł Gildora o tej kolejności trików) i możliwie przejrzysty żeby nie odstręczało.


Dobra podsumowując. Nie pruć się że ppp umiera bo się sami do tego przyczyniacie. A administracja nic do tego nie ma, jedynie ten ruch z MP jest głupi
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
MPDymu 
Użytkownik

Kręcę od: 25 lat
Ręka: Prawa
Wiek: 37
Posty: 2
Skąd: Ozorków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |23 Sie 2012|, o 04:17   

Na wstępie chciałbym się przedstawić:) Sławek imię takie nosze.
Czytam już od jakiegoś czasu ten temat i co raz bardziej doskwiera mi pewne uczucie,uczucie nieobecne w moim życiu (wyzbyłem się go !),a jednak powróciły związane z nim "Koszmary". Uczucie dobrze znane każdemu "NORMALNEMU" człowiekowi :)Rzecz jasna chodzi tutaj o litość :)
"Z jakiego powodu?!?" -pewnie się zastanawiacie,otóż (na początku odejdę od tematu)na początku mojego życia usłyszałem zespół "Sex Pistols", wierzcie bądź nie od razu się w nim zakochałem. W Polsce owszem słuchano Punk Rocka ,Punków widać było na ulicach ale to wszystko odbywało się w głębokim podziemiu ,gdzieś za granicami ówczesnej społeczności,która nie dopuszczała do swojej płytkiej świadomości faktu ,że ktoś może mieć własne ,odbiegające od "NORM" ZDANIE ! Kochałem wtedy wyglądać inaczej,buntować się systemowi ,powiedzieć NIE wszystkiemu co "niewoliło" "Wolnego" Człowieka.Z daleka widząc kolesia w Ramonesce świecącej się od ćwieków,wprawiającej w palpitacje od naszywek z różnymi hasłami i malunkami ,ludzie z jednej strony się bali ,ale też w głębi duszy chcieliby też być "Wolni"....Mną(bez skojarzeń proszę".... Dla tej muzyki,muzyki która podtrzymywała na duchu i krzepiła NAS w tym,że Nasze ideologiczne przesłanki wreszcie dadzą owoc! warto było żyć,wstawać,przyjmować kolejne cięgi od władz... Punk's Not Dead ! To dawało Nam SIŁĘ!!!! ••••••••2012 rok•••••••• Kilka zespołów ruchu "Punk"które grają "od początku" ,aż po dziś dzień... Nadal koncertują,a pod przykrywką tej ideologii próbują "zasłynąć" przed dziesięcioletnimi dziećmi,śpiewając jak "gwiazda POP-u" o miłosnych rozterkach :) Bawi mnie to bardzo i kilku wokalistów ,ów zespołów musiało przyjąć słowa krytyki płynące z moich ust... na klatę ... Mówią ludzie,wypisują gdzie się da "Punk nie Żyje","Punk Nie Umarł,lecz leży Naj.....y pod ławką" ,mając po części rację ponieważ nie jest już tak "Wielka" i rozmach-owa subkultura jak kiedyś! ! ! ! MYLĄ SIĘ ! ! ! Dopóki żyje chodź jedna osoba wierna tamtym ideałom , Odbywają się PUNK ROCKOWE imprezy (Mowa tutaj np. "Rock na Bagnie" ,POŚP, imprezy w Squat-ach ....).... Dopóki Ludzie,będą chcieli zostać Ludźmi................... Skąd ta litość ? Co niektórzy nie dostrzegają tego co jest przed nimi,co jest najważniejsze i najpiękniejsze w tym SPORCIE.Dopóki chociaż jedna osoba kręci długopisem,bądź stara się , Dopóty pamięć w ludziach nie zniknie ... "Polski Portal Penspinerów" Wdzięczna nazwa , która sama w sobie nosi odpowiedź na to "Pytanie"! Zawsze znajdzie się choć jeden Polak ,który chce dorównać choćby najsłabszym ... Polacy są zawzięci :D
Tak na zakończenie moich wypocin dodam ,że od jakiegoś czasu"trenuje" XCM ,regularnie odwiedzając pewne forum na którym jest garstka ludzi ,którzy nawet przez chwilę nie pomyśleli o końcu ich ukochanego Sportu.
Przepraszam za błędy!
_________________
Zaproszenia na www.PlanetGore.com u mnie na PW
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |23 Sie 2012|, o 10:30   

No tak, oczywiście że penspinning żyje, bo na pewno kilka(dziesiąt nawet) osób z polski regularnie kręci i odiwedza tę stronę. Ba, nawet gdyby wszyscy przestali kręcić i to olali to i tak w końcu by to się odrodziło bo forum i filmy pozostaną i ktoś odnajdzie taką wirtualną spuściznę.

Ale chodzi tu o to, że my nie chcemy żeby penspinning leżał, jak to trafnie ująłeś, naj***ny pod ławką tylko żył, oddychał pełną piersią i dumnie się rozwijał.
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |23 Sie 2012|, o 15:13   

"Mikulew" napisał/a:
"Krasnal" napisał/a:
"Rarka w Krakowie" i z tego wyłącznie powodu zleciało się kilkanaście (?) osób)
to był mój pierwszy meeting *chlip* stare czasy...
Wtedy nie przypuszczałbym, że tak się skumplowaliśmy
ostatnio się najeb*** w Krakowie w wigilie wódką w akademiku, że musiał mi robić dźwignię, bo coś tam robiłem (normalnie gadałem z kobietą) a na sam koniec dowiedziałem później od byłej, że z nim chodzi... Co za czasy...


props. xDDD


A sam fakt tego, że w temacie o śmierci PPP jest tyle postów, mówi sam za siebie...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kopik 
Użytkownik

Kręcę od: Grudzień, 2010 z mega przerwą w 2011
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |23 Sie 2012|, o 19:53   

Według mnie to Precel umarł... A PPP umrze dopiero gdy je wyłączą na zawsze. (chyba)
PTP Wymiany/Trades
 
Mydło 
Easy Team


Kręcę od: prawej do lewej
Ręka: do wspinania
Wiek: 25
Posty: 159
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |23 Sie 2012|, o 21:19   

Nawet jesli ludzi na forum nie będzie i nie będą się udzielać to moze i ppp "umrze" (nie lubię tego stwierdzenia) to Polski spinning umrze, a z wypowiedzi widzę , że większość myśli , że jedno przesądzi o losie drugiego.
_________________
Cytat:
Mydło, moge ci potrzymac?


A tak wg. to odkryłem Kolumbie.
PTP Wymiany/Trades
 
Domcior 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.I.2010
Wiek: 31
Posty: 498
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |3 Wrz 2012|, o 23:09   

Proste rozwiązanie.

Przybyło dużo ludzi (no niestety większość na jakiś czas) po naszym Preclu w "Mam Talent" i to były pewnego rodzaju drzwi. Aktywnych użytkowników brakuje ponieważ dalej mało się wie o Pensinningu w Polsce. Teraz, zdecydowana większa ilość osób odchodzi z PPP niż dołącza. Jedynie co to teraz poczta pantoflowa powiększa nam społeczność. Trzeba uderzyć w jakieś większe media, żeby powiększyć społeczność. Zrobić jakiś ponowny wywiad z tvn'owcami albo cokolwiek innego, żeby ludzie się dowiedzieli. Mamy taką administrację która nawet nie pomyśli o promocji forum a to, zdecydowanie je ożywi.

Nowa świeża krew!
_________________
"Pełen nienawiści Świat, staje się dziwny" ~ D.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl