Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PPP Umiera
Autor Wiadomość
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 20:02   PPP Umiera

PPP umiera, PPP jest do dupy nic się nie dzieje bla bla bla.
Co rozumiemy przez to że ppp żyje. Dobra widziałem UPSB, ono serio żyje. Dyskusje, pojedynki, konkursy takie duperele ale zawsze jest co poczytać. Niech ci którzy tak krzyczą o naszym forum zastanowią czy przypadkiem nie przyczynili się sami do tej, trochę już sloganowej, śmierci. Biernie. Według mnie krzyczeć o śmierci ppp może tylko ten kto sam co chwilę wrzuca filmy, wszczyna dyskusje itp. Jeśli coś Ci przeszkadza, to nie czekaj biernie aż ktoś się z tym upora za Ciebie. Przejmij inicjatywę. Można przecież wyzwać kogoś na pojedynek, dać otwarty temat gdzie każdy może się dołączyć. Można napisać temat o, nie wiem.. za i przeciw używaniu taśmy do modów albo metody ochrony tipów. No to tak jakby jakiś piłkarz reprezentacji darł mordę na cały stadion i pisał potem w necie jak to chuj*wo gra Polska.

A jeśli chodzi o promowanie ppp, chodzi mi tutaj o ściąganie do niego nowych ludzi, to też by można coś wymyślić. Np nie wiem program o reakcjach ludzi na ps, chodzi sobie dwóch łebków zaczępiają kolesia kręcą, dają mu spróbować on cieszy ryja że nie umie. I on się dowiedział o ps, i ludzie obok, i ludzie w necie bo to trafi na youtuba. Albo jak ktoś ma kanał na yt z jakimiś widzami, to wrzućcie tam jakieś combo z linkiem albo wspomnijcie chociaż.

Trzecia sprawa, techniczna to przystepność całego forum. Jest do dupy za przeproszniem. ;/ Wiem że były tam jakieś plany dot. ogarnięcia działów no ale to takie plany jak program lotu 3 ludzi na marsa do końca życia za 10 lat.

I na koniec, powinien powstać JEDEN temat wprowadzeniowy do penspinningu. Bo ja wiem, są tematy gdzie/jak kupić moda, kolejność nauki trików itp ale to trzeba szukać one są w różnych miejscach i nie każdemu się chce, przez co może po prostu wyjść z forum i nie wrócić. Temat powinien być skondensowany, podzielony na kilka akapitów(wprowadzenie, najpopularniejsze mody(z linkami do tematów i krótki opisem), no i na końcu artykuł Gildora o tej kolejności trików) i możliwie przejrzysty żeby nie odstręczało.


Dobra podsumowując. Nie pruć się że ppp umiera bo się sami do tego przyczyniacie. A administracja nic do tego nie ma, jedynie ten ruch z MP jest głupi
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 20:58   

No masz rację. Jest stagnacja, przy czym 'śmiercią' bym tego nie nazwał. Sam przyznaję że na forum wchodzę teraz od święta i to w sumie nie tyle mi się nie chce to zapomniałem prawie o nim :p (może to dlatego, że nie mam go w zakładkach :D ) enyłejz, co do tematu wprowadzeniowego - IMO nie potrzeba, i tak już nowi mają WSZYSTKO na talerzu, tu zostało zrobione wystarczająco dużo.

W ciągu roku akademickiego nie mam za bardzo czasu na wchodzenie na forum niestety. Ale to zupełna dygresja. Angażować się w jakieś projekty ożywienia forum nie będę, bo nie wyrobię się z tym. Zresztą nie potrzeba, wystarczy po prostu wziąc kurde pena do łapy, pokręcić, PONAGRYWAĆ cokolwiek, wrzucić to na forum, pochwalić się, wyzwać kogoś na walkę - tak jak mówiłeś. To nie jest trudne, chyba jutro nawet coś wezmę i nagram, żebyście nie myśleli że już nie umiem kręcić :p Spoko że powstał ten temat, chętnie zobaczyłbym więcej ludzi które się tu udzielają. Tylko bez sensu jest pisanie "no, ma chłopak rację, polać mu"; weźcie sobie po prostu to do serca i nagrajcie coś, podzielcie się swoim penspinningiem - po to jest to forum; załóżcie temat o czymś ciekawym. Namówcie kolegów penspinnerów, żeby coś z tym forum zrobili. Namówcie tatę, mamę! Samo się nic nie zrobi, więc proponuję po prostu zainteresować się forum, a ono stanie się interesujące dla nas (;
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |19 Sie 2012|, o 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 21:29   

Moim zdaniem zasadniczym powodem śmierci tego forum był ,w pewnym momencie zastój pod względem eventow, większych meetingow czy innych podobnych rzeczy, ktory spowodował odejście pewnej dużej, stanowiącej filary tego forum "generacji" penspinnerow. W gruncie rzeczy skutkiem tego było odejście osób kręcących długopisem z forum o kreceneniu długopisem. Forum jest, jak to nazwał Gildor w fazie stagnacji, gdyż brak na nim penspinningu, jak się można domyślić żadne mp czy tematy ludzi do kręcenia nie zmusza.
PTP Wymiany/Trades
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 22:06   

"macioster" napisał/a:
Moim zdaniem zasadniczym powodem śmierci tego forum był ,w pewnym momencie zastój pod względem eventow, większych meetingow czy innych podobnych rzeczy, ktory spowodował odejście pewnej dużej, stanowiącej filary tego forum "generacji" penspinnerow. W gruncie rzeczy skutkiem tego było odejście osób kręcących długopisem z forum o kreceneniu długopisem. Forum jest, jak to nazwał Gildor w fazie stagnacji, gdyż brak na nim penspinningu, jak się można domyślić żadne mp czy tematy ludzi do kręcenia nie zmusza.


Chyba nigdy nie cytowałem całej czyjejś wypowiedzi, ale z tą zgadzam się w 100%.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 22:15   

Przez napisanie tego tematu spostrzegłem że ja sam też się biernie przyczyniam do tej stagnacji. Dlatego mój temat na batul czeka, mam nadzieje że jutro ktoś się zgłosi bo jeśli NIKT to serio będzie znaczyło że jest źle... :/
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 22:15   

"macioster" napisał/a:
zastój pod względem eventow

Z tego, co pamiętam, to eventy wymyślane odgórnie zostały porzucone przez brak zainteresowania nimi po prostu. Więc tutaj to akurat nie brak eventów spowodował spadek aktywności, a wręcz przeciwnie.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 22:29   

"FeniX" napisał/a:
"macioster" napisał/a:
zastój pod względem eventow

Z tego, co pamiętam, to eventy wymyślane odgórnie zostały porzucone przez brak zainteresowania nimi po prostu. Więc tutaj to akurat nie brak eventów spowodował spadek aktywności, a wręcz przeciwnie.

Ech, widzę ze te słowa godzą w jakiś w sposób w prace administracji, przynajmniej w Twoim mniemaniu. Brakiem eventow nie nazywam brakiem mp, dc, laddera czy czegoś podobnego. Mi chodziło o wielkie ogólnopolskie meetingi, relacje z meetingow na poziomie, brak osoby która mogłaby poprzez swój skill czy inne aspekty osobowości poprowadzić to forum (jak kiedys Rarka), brak czegos,co motywowaloby do kręcenia. Być może zle się wcześniej wyrazilem.
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 23:48   

Przypomina mi to pewien temat, w którym wyciągaliśmy wnioski po przegranej bodajże w WC. W skrócie: dużo gadania, dużo wniosków, żadnych konkretnych działa ^^

Może wstęp był mało optymistyczny, ale taka jest prawda. Jeśli sam nic nie robisz, nie wymagaj niczego od innych. Pocznij coś zmieniać zaczynając od siebie.

Meet czy event zorganizować może każdy, aczkolwiek każdy może to potwierdzić, że jeżeli zaangażowana jest w to administracja, to na będzie miało to pozytywne skutki ;)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2012|, o 00:03   

Zapytałem polskę o ich słabsze ręce w psj, nagrałem coś do tego, zacząłem temat z battlem(już są 3 osoby :D ), meeta kiedyś probowałem ale zgłosiły sie 2 osoby i jeszcze niedługo na forum gildii z GW2 dodam collaba i zalinkuje ppp.

Teraz Wy xd
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2012|, o 09:53   

"Maniek" napisał/a:
(..) dużo gadania, dużo wniosków, żadnych konkretnych działa ^^

Spadaj, ja od wczoraj zacząłem się udzielać na forum znowu i mi się chce wchodzić :p Ogólnie tak jak pisałem, liczba postów tutaj nie ma znaczenia tak naprawdę (ale fajnie widzieć, że jednak coś ktoś pisze), ważniejsze jest, żeby ludzie zaczęli się interesować.

O, i w sumie teraz mi przyszła do głowy sygna Fenisia, która wogle jest super i jest jednym z moich życiowych motto:
"Gandhi" napisał/a:
We must become the change we want to see.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2012|, o 10:56   

Krejzole (Domcior i s-ka) odeszli (działalność meetingowa) więc nie ma wariactwa na spotkaniach a często ludzie przychodzili z powodu, żeby poznać słynne osoby na PPP (czy to kręcące czy to w innym przypadku) i żeby z nimi zintegrować.
TADAM!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |20 Sie 2012|, o 11:44   

"Mikulew" napisał/a:
Krejzole (Domcior i s-ka) odeszli (działalność meetingowa) więc nie ma wariactwa na spotkaniach a często ludzie przychodzili z powodu, żeby poznać słynne osoby na PPP (czy to kręcące czy to w innym przypadku) i żeby z nimi zintegrować.
TADAM!

To jest tylko jeden z powodów i to dość mniejszy. Ja na mitingi przychodzę tak czy tak, jak tylko mogę i się dowiem. Bardziej to już po prostu brakuje mitingów organizowanych właśnie przez jakieś sławy.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Klapcio 
Użytkownik


Posty: 172
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |21 Sie 2012|, o 13:39   

Kto powiedział, że "PPP umiera" to hasło wyrażające coś złego czy też smutnego?
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |21 Sie 2012|, o 15:04   

Bardziej doświadczeni userzy na pewno pamiętają falę nowych użytkowników, którzy poznali forum dzięki występowi Gumixa i Fenixa w Dzień Dobry TVN (poniekąd ja też zacząłem na poważnie kręcić po tym programie, choć penspinning poznałem kilka dni wcześniej). Większość powinna też pamiętać, co działo się po występie Precla w Mam Talent. Żeby forum było aktywne, potrzeba ludzi. Spokojnie, pen spinning kiedyś jeszcze pojawi się w mainstreamowych mediach i wtedy wszystko powinno w jakiś sensie wrócić do normy. Nie siedzę na forum zbyt często, ale wydaje mi się, że wcale nie jest gorzej niż kiedyś, jeżeli chodzi o aktywność. Problemem jest co najwyżej liczba osób, która daje sobie spokój z kręceniem (jak dla mnie jest to spowodowane trudnością tego zajęcia i totalnym brakiem profesjonalizmu). Chociaż rzeczywiście brakuje teraz charyzmatycznej osoby, która faktycznie poprowadziłaby forum, kogoś takiego jak Rarka (jakby ktoś nie wiedział, to kiedyś był najlepszym polskim penspinnerem wyprzedającym resztę o lata świetlne, administratorem, jednym z najbardziej aktywnych użytkowników, jednym z niewielu polskich userów na UPSB. Naraz. W lipcu (chyba) 2008 roku powstał temat "Rarka w Krakowie" i z tego wyłącznie powodu zleciało się kilkanaście (?) osób)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Krasnal |21 Sie 2012|, o 15:06, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |22 Sie 2012|, o 19:09   

"Krasnal" napisał/a:
"Rarka w Krakowie" i z tego wyłącznie powodu zleciało się kilkanaście (?) osób)
to był mój pierwszy meeting *chlip* stare czasy...
Wtedy nie przypuszczałbym, że tak się skumplowaliśmy
ostatnio się najeb*** w Krakowie w wigilie wódką w akademiku, że musiał mi robić dźwignię, bo coś tam robiłem (normalnie gadałem z kobietą) a na sam koniec dowiedziałem później od byłej, że z nim chodzi... Co za czasy...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl