Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Mariusz
|23 Sie 2012|, o 21:17
Forumowe podkładki pod mychę

Czy jesteś zainteresowany pomysłem?
Tak
66%
 66%  [ 18 ]
Nie
33%
 33%  [ 9 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Szymi_2004 
Użytkownik

Kręcę od: IV 2008
Ręka: Prawa\Right
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |19 Sie 2012|, o 12:05   Forumowe podkładki pod mychę

Witam wszystkich!

Chciałbym dokonać rozeznania co do liczby zainteresowanych tym pomysłem. Mowa o podkładce pod mysz o wymiarach 25cm x 19 cm x 4mm (grubość).
Kolor nadruku dowolny, póki co myślałem nad białą oraz czarną podkładką z logiem portalu, ponadto istnieje możliwość umieszczenia nicku właściciela na każdej z osobna. Wszystko jest to uzgodnienia. Nadruk według zapewnień producenta jest niezmywalny oraz niewyczuwalny w dotyku.

Koszt pojedynczej podkładki w granicach 8 zł (w zależności od ilości zamawiających)

Poniżej moja wstępna wizja produktu

DO ADMINISTRACJI: Jeżeli zamówienie dojdzie do skutku skontaktuje się z Szanowną Administracją <3 w związku z pozwoleniem na użycie loga portalu.

Czekam na Wasze opinie/sugestie
Ostatnio zmieniony przez Szymi_2004 |19 Sie 2012|, o 12:06, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Szymi_2004 
Użytkownik

Wysłany: |21 Sie 2012|, o 13:27   

Maksym, jeżeli tylko ktoś z administracji byłby skłonny podzielić się tą informacją - jestem jak najbardziej za. Napiszę dzisiaj do kogoś w tej sprawie
PTP Wymiany/Trades

Mojec 
WawSpin

Kręcę od: tak sobie
Ręka: prawa
Handel: 100% (+62, 0, 0)
Wysłany: |22 Sie 2012|, o 06:51   

no w tym momencie to ja wypadam, pomysł z nickiem mi się nie podoba.

Mydło 
Easy Team

Kręcę od: prawej do lewej
Ręka: do wspinania
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |23 Sie 2012|, o 12:17   

Ja niestety /out. Pomysł świetny, z nickami też :) Z tym , że te podkładki są cholernie grube. Mówisz 4 mm.
A moja aktualna ma troszkę mniej niż 2. 4 to za dużo ,dużo za dużo. Pomysł w każdym razie świetny :D
Bardzo mi się podoba i jakbym zobaczył temat wcześniej to bym się angażował :>.

A tak wg. to odkryłem Kolumbie.
PTP Wymiany/Trades

Szymi_2004 
Użytkownik

Wysłany: |23 Sie 2012|, o 18:49   

Trochę się nie odzywałem, tak więc przyszła pora żeby coś tutaj napisać. Sprawa na dzień dzisiejszy wygląda następująco, po rozmowie z producentem okazało się, że jest jeszcze drugi typ podkładki, jej wymiary to 22 cm x 24,3 cm x 2 mm GRUBOŚCI (Mydło, mam nadzieję, że to zmieni Twoje zdanie co do uczestnictwa :) ). Materiał z którego są wykonane to bardzo wytrzymała mikroguma, co do ceny wstępnie ustaliłem rabat w razie gdybym brał powyżej 10 sztuk :) .

Druga kwestia to czcionka, która została użyta przy tworzeniu loga. Niestety administracja forum nie jest skłonna do prowadzenia jakichkolwiek rozmów z użytkownikami co doskonale zaprezentował Pan MadEye totalnie olewając moją wiadomość. Długo szukałem w internecie czcionki podobnej/identycznej do tej, która została użyta, znalazłem coś całkiem podobnego - w dodatku darmowego - może Wam przypadnie do gustu:

Wyobraźcie sobie tą czcionkę, pogrubioną w odcieniu zielonym właściwym dla naszego forum, co o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony przez Szymi_2004 |23 Sie 2012|, o 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

MadEye 

Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |23 Sie 2012|, o 19:40   

Robisz projekt, który można praktycznie nazwać podróbką naszego logo i jeszcze żalisz się o jakieś bzdety. Ciągle jestem poza domem, więc miałem małe możliwości odpisania na ową wiadomość, poza tym widziałem odpowiedź na Twoje pytanie w shoutboxie, pomijając to, że znajduje się też na forumku. Nawiasem mówiąc, nie wiem dlaczego oczekujesz pomocy administracji w rzeczach, na których chcesz zarabiać. Czcionka to defeqto.

Chciałbym się dowiedzieć jak wpadłeś na pomysł stworzenia owego projektu. Ręką, długopis i obrót o 45 stopni, setki godzin pracy chyba na coś się zdały.

Użytkownik Szymi_2004 jest dla mnie osobą niepoważną, którego postawa i fakt używania podkreślenia oraz pogrubienia są dla mnie śmieszne. Jeśli boisz się, że nikt nie zwróci uwagi na to, to pisz krótsze posty.
Ostatnio zmieniony przez MadEye |23 Sie 2012|, o 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Szymi_2004 
Użytkownik

Wysłany: |23 Sie 2012|, o 21:14   

MadEye, nie widziałem odpowiedzi w Shoutboxie, na forum szukałem, ale nie znalazłem informacji na ten temat. Tak czy inaczej nie wydaje mi się, żeby było czymś ogromnie zajmującym podanie w odpowiedzi nazwy czcionki, skoro już znalazłeś chwilę na odczytanie mojej wiadomości. W tym wypadku odebrałem to jako umyślne olanie mojej osoby. Jeżeli w jakiś sposób uraziłem Cie swoją wypowiedzią - przepraszam, nie było to zamierzone.

Jutro będę u producenta w sprawie nowych podkładek, prześlę dzisiaj projekt, tak abym jutro po południu mógł odebrać egzemplarz podglądowy, kiedy tylko to się stanie założę nowy temat z zamówieniem. Jeżeli chodzi o ten temat myślę, że można go zamknąć, sprawa podkładek będzie kontynuowana w nowym temacie. Dziękuje wszystkim za podpowiedzi, sugestie :)
Szymon
PTP Wymiany/Trades

Mariusz 
TSG

Ręka: IRarka
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |23 Sie 2012|, o 21:17   

Wedle życzenia.

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi