Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Tutorial] Thumbaround Normal by Indywidualisty
Autor Wiadomość
Szyman 
Użytkownik

Posty: 4
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Sie 2012|, o 10:11   [Tutorial] Thumbaround Normal by Indywidualisty

Witajcie w serii tutoriali odnośnie penspiningu :wink: , tutaj zapodaje wam link do tutka naszej produkcji tym razem odnośnie tricku Thumbaround Normal.

http://youtu.be/Qb6fGYdhYPY
Ostatnio zmieniony przez Szyman |14 Sie 2012|, o 10:14, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Sie 2012|, o 11:28   

Skrajnie chu***e, nic nie jest wytłumaczone. To tak jakbyś przy tutorialu rysowania pięknie coś narysował mówiąc ,,potem robimy tak'', ,,tutaj robimy takie coś" etc. I zrób se najlepiej zbiorczy temat do tutoriali. Ale jak mówie, w życiu bym sie tego nie nauczył z tego tutoriala, zobacz sobie np eso jak on tłumaczy. Od niego wszystkiego sie w chwile uczylem

Warn.
Maniek
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
Ostatnio zmieniony przez Maniek |15 Sie 2012|, o 11:36, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 33
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |14 Sie 2012|, o 13:53   

"Paijan" napisał/a:
Skrajnie chu***e, nic nie jest wytłumaczone


Jest wytłumaczone.

Tak czy siak, tutoriali jest już trochę zrobionych. Ten jakiś szczególny, czy lepszy od innych nie jest

EDIT

"Micro" napisał/a:
A kolega mimo ,że nowy i sam uczy się trików pokazuje je innym .Zaciekawieni znajdą drogę prowadzącą tutaj i może kiedyś wasze umierające pepepe się odrodzi z nowymi dobrymi pserami ;d ( btw 1,5k widzów to wcale nie tam mało).


Point taken
Ostatnio zmieniony przez Maniek |15 Sie 2012|, o 11:36, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 26
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Sie 2012|, o 14:23   

No tak.. łapiemy w te palce i popychamy...
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Micro 
Użytkownik


Kręcę od: Maj 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 147
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |14 Sie 2012|, o 17:55   

"Rude Boy" napisał/a:
Ten jakiś szczególny, czy lepszy od innych nie jest


Myślę ,że nikt bezmyślnie nie kopiuje żadnych tutoriali i sam rozkminia jak dany trik wykonać.Wystarczy pokazać apre razy a może ktoś załapie.
Bardziej chodzi tutaj o promocję penspinningu w polsce ,a ta ,przynajmniej mam takie wrażenie, nie istnieje od dłuższego czasu. Kiedyś penspinnerzy byli bardziej aktywni w takim zwykłym rozprzestrzenianiu kręcenia. Sami zobaczcie ilu nowych aktywnych mamy teraz ;(
A kolega mimo ,że nowy i sam uczy się trików pokazuje je innym .Zaciekawieni znajdą drogę prowadzącą tutaj i może kiedyś wasze umierające pepepe się odrodzi z nowymi dobrymi pserami ;d ( btw 1,5k widzów to wcale nie tam mało).

Wracając do tematu .
Poradnik niezły ,brakuje troche profesy ,ale jak dla mnie nie o to chodzi w tych wszystkich poradnikach . Czekam na następne.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kowalski 
Użytkownik


Kręcę od: grudnia 2012
Ręka: Lewa
Wiek: 24
Posty: 91
Skąd: Nowa Ruda, Wrocław
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |23 Gru 2012|, o 19:14   

Ja nauczyłem się wszystkich fundamentali dzięki ich poradnikom. Może i mało wytłumaczone ale wystarczy.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
karasek 
Użytkownik


Kręcę od: Niedawna
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 2
Skąd: Cz-wa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |9 Kwi 2013|, o 15:43   

Jak dla mnie te poradniki są najbardziej przydatne ze wszystkich, dlaczego?
Ponieważ są nakręcone blisko i w dobrej jakości, ja jak się uczę trików to zwracam uwagę na szczegóły, których nie mogłem zauważyć w innych tutkach.
Aa co do tłumaczenia. Jak mieliście 2 latka to rodzice pokazywali wam co jak zrobić , czy uczyliście się patrząc na innych i próbując i jakoś wychodziło :)
_________________
Podpis :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl