Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Silus vs Paijan vs maj0nez vs Kozyr

Kto powinien wygrać?
Silus
54%
 54%  [ 12 ]
Paijan
27%
 27%  [ 6 ]
maj0nez
4%
 4%  [ 1 ]
Kozyr
13%
 13%  [ 3 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Kozyr 
TOL


Kręcę od: Listopad 2011
Ręka: Prawa
Wiek: 25
Posty: 184
Skąd: Chełm
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |7 Cze 2012|, o 11:42   Silus vs Paijan vs maj0nez vs Kozyr

Silus:

Wersja HQ na YouTube


Paijan:

Wersja HQ na YouTube


maj0nez:

Wersja HQ na YouTube


Kozyr:

Wersja HQ na YouTube


Powodzenia :) Komentujcie i oceniajcie :)
_________________
Mój kanał na YT
Ostatnio zmieniony przez Kozyr |11 Cze 2012|, o 14:37, w całości zmieniany 11 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Silus 
TOL


Kręcę od: 10.10.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 189
Skąd: Sosnowiec
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2012|, o 13:46   

Nie ma tam żadnych błędów ortograficznych, oprócz przecinków. Widzę, że jak kiedykolwiek ktoś ci podpadnie to od razu go próbujesz zasadami ortografii i pisowni skarcić. Dla mnie to jest żałosne, ale to jest tylko moja opinia. Twój ładny styl to jest : penspinner z mxem ( najlepiej ) kręcący szybko i płynnie ( taki typowy Japoniec ). Sam wiem, że oni są zajebiści, ale jest też drugie kryterium SKILL. No i co jakoś taki Nadhif czy Far mają chu***e style zgadzam się, no ale co z tego skoro osiągają takie wyniki jak zwycięstwa na WC. Akceptuje to że tobie spodoba się tylko gość z ładnym stylem i inni będą poddani krytyce, jednak polecam docenić inne kryteria także i NIE OCENIAĆ TAK OSTRO ponieważ to na pewno im nie pomoże, a tylko ich zniechęci(nie mówię o sobie hejtuj mnie do woli). Nie mam nic do Ciebie i proszę bez komentarzy " Chu***e nie głosuje" albo " Nie będę z tobą gadał dlatego, że nie umiesz we właściwych miejscach postawić przecinku". Amen
PTP Wymiany/Trades
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2012|, o 14:02   

Aczkolwiek mówienie, że Far i Nadhif mają chujowe style to nie jest prawda. Bo można mieć skill i styl. Jakbyście się przyjrzeli to supawit ma niesamowity styl, tylko ludzie patrzą na skill u niego. A Maksym ma brzydki styl bo z lagami i chaos :D . A Silus weź popraw kąt by tam nie było syfu.
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |14 Cze 2012|, o 22:18   

"Silus" napisał/a:
Nie ma tam żadnych błędów ortograficznych, oprócz przecinków.


W podpisie masz orta.

"Silus" napisał/a:
penspinner z mxem ( najlepiej ) kręcący szybko i płynnie ( taki typowy Japoniec )


BaiMai, Lekunga, x1213, f2f, might, iSuk itd.
Ładne style i nie są mxowi.


"Silus" napisał/a:
No i co jakoś taki Nadhif czy Far mają chu***e style zgadzam się, no ale co z tego skoro osiągają takie wyniki jak zwycięstwa na WC.


Ogarnij to co mówisz, bo bluźnisz.


A tak BTW to życzę Ci tego mistrza świata.


Bez głosu.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl